Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Peugeot 307 SW, 407 SW RC Line

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie Peugeot 307 SW, 407 SW RC Line

Peugeot wypuszcza specjalną edycje 407 SW. To co będzie odróżniało to edycje od normalnej 407 w tej wersji to 18-calowe, pięcioramienne felgi w kolorze czarnym, tylni spojler oraz założoną chromowaną siatke z przodu. We wnętrzu wsadzono mu fotele ze skóry z logiem RC i specjalną mate na podłoge. W tej edycji 407 SW będzie oferowany z silnkiem 2.2 HDi o mocy 170 KM za 33.500 Euro i z silnikiem 2.7 V6 HDi o mocy 204 KM za 37.900 Euro.

(c) carscoop

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Felgi świetne, wnętrze z fotelami również, silniczki miodzik - tylko to opakowanie

Domyślnie

Kierownica i fotele są boskie! :shock: Ale na tym kończą się moje zachwyty tym autem - sądząc po nazwie "RC Line" myślałem, że będzie to jakaś przymiarka Puga do stworzenia godnego następcy 405 Mi16 i T16. Ale niestety - wersja stworzona kontrowersyjnym kombi (czyt. dla mnie brzydkim :damn: ), do tego chyba zamiast obniżyć zawieszenie to je chyba podnieśli... A mogło być tak dobrze.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Wchodząc w ten temat myślalem: Ile ma koni- 300KM?? Wiecej czy mniej niż nowy Passat? A tu taka porażka :damn: Czy oni w ogóle mają jakiś mocniejszy silnik niż ten Diesel? Z wyglądu mnie sie bardzo podoba. Podobnie wnętrze.

Awatar bbula
    Auto
    C240 Auto Elegance '98

Domyślnie

ogolenie nie jest zle,ale faktycznie jakos wysoko stoi ??: ale ujdzie z zewnatrz,felgi ma naprawde ladne,no i z przodu nasz "porzeracz komarow i wszystkiego co male i lata''dzieki tej siatce moim zdaniem zyskal na wygladzie.wiekszy silnik z automatem lub manualem zapewne daje sporo frajdy z jazdy. wykonczenie foteli to jak dla mnie porazka,kojazy mi sie jakos z babcinymi plaszczami ten wzor :neutral:

podobnie jak i Dj Brabus jestem troche zawiedziony ze to nie nastepca w ''prostej lini'' puga naprawde sportowego czyli 405 Mi16...

mam nadzieje jednak ze jest to poprostu odpowiednik s-line u audi,i ze prawdziwy 407 RC zaistnieje
    był - 98' C180 auto elegance

jest - 98' C240 auto elegance

chce - 99' C43 AMG

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Francuzi mieli ciekawy pomysł, tylko wykonanie im troche nie wyszło. Dużo niedopracowania, gril jakiś taki pusty jakby czegoś tam brakowało, zawieszenie troche za wysokie no i trochę za słaby silnik jak na samochód jakby nie patrzeć mający być namiastką samochodu o aspiracjach sportowego. To z tych niedociągnięć, natomiast nie brak tu cech pozytywnych. Bardzo fajnie zostało wykończone wnetrze 407, nadano mu sportowy charakter, fotele prawie kubełkowe o ciekawym wzorze, sportowa kierownica, białe tarcze zegarów, srebrne wstawki (niestety pewnie z plastikowego aluminium) no ite alufelgi w matowo-czarnym kolorze - nadają mu takiego bojowego charakteru. Prawie fajne auto. :susp:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Boski wyglad. Zderzak przedni ladny, felgi miodzio, wydeszek cud ale czemu disel i czemu niema tak z 260-320 KM? A wnetrze jest ladne, niewatpliwie.

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    k(...) sądząc po nazwie "RC Line" myślałem, że będzie to jakaś przymiarka Puga do stworzenia godnego następcy 405 Mi16 i T16. (...)

405 MI 16 to już taka mała cicha francuska legenda. Zdziwiłem się kiedyś niesamowicie po tym jak się dowiedziałem, że z jego silnika wywodzi się jednsotka napędowa 206 WRC...

Co do omawianego aktualnie auta, jestem na tak. Prezentuje się całkiem dobrze, mimo że nie przepadałem nigdy za carnymi obręczami tutaj udanie się wkomponowały. Całość przypomina mi trochę crossover'a. Z koleji wnętrze o niebo lepiej, zwłaszcza fotele...

Awatar JaCie

Domyślnie

W tym aucie podoba mi się tył. Jest oryginalny i trochę sportowy. W tej wersji dochodzą jeszcze ładne felgi, świetne wykończenie wnętrza, ale to ciągle za mało, by zachwycić, jako całość. Nie podoba mi sie przód, a sama kratka nie daje mu za dużo uroku. I to zawieszenie... Wygląda, jakby w ogóle nie było obniżone, a przez większe felgi auto jeszcze się podniosło.

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Niby wszystko ładnie i wogóle, ale czy wersja specjalna nie powinna być.... bardziej specjalna?

Uprawnienia umieszczania postów