Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 23 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 221

Wątek: Plebiscyt na naj... - sprawy organizacyjne

Auto
    Honda Civic

Domyślnie Plebiscyt na naj... - sprawy organizacyjne

może teraz plebiscyt na Najładniejszy ??? :>

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Civic_Fan
    może teraz plebiscyt na Najładniejszy ??? :>
    A to nie jest głupia sprawa! Czyli wybieramy najładniejszy produkowany obecnie samochód? Ja jestem "za". Emenemsie co myślisz? Czynisz swoją powinność? :susp:

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

no to zaczynamy :> ???

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Zwycięzcy takich plebiscytów powinni mieć jakieś zaszczytne miejsce w Panteonie Sław na AG
    Mówisz o stworzeniu "autogaleryjnego" odpowiednia Cool Wall z "Top Gear'a"? Ciekawa sprawa, trzeba ten temat przemyśleć.

Cytat Zamieszczone przez Civic_Fan
    no to zaczynamy :> ???
    Spokojnie Będzie do tego osobny temat.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja myslę, że potrzebne sa jakieś zasady
    Wybieramy spośród aut obecnie produkowanych i dostępnych w Polsce (sieć dealerska). Bo tak to nawet nie ma co zaczynać, wiadomo, że wszyscy rzuca się na Astona Martina
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Ja myslę, że potrzebne sa jakieś zasady
    Wybieramy spośród aut obecnie produkowanych i dostępnych w Polsce (sieć dealerska). Bo tak to nawet nie ma co zaczynać, wiadomo, że wszyscy rzuca się na Astona Martina
    Ze wstępnych ustaleń pomiędzy mną a Emenemsem wyszło, że oprzemy się na plebiscycie Auto Motor i Sport i wybór najpiękniejszego produkowanego obecnie samochodu zostanie podzielony na klasy. Czy tak będzie, zadecyduje właściciel plebiscytu - M&M's

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Może dojdzie jedna kategoria dla nieprodukowanych?

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Oldtimery też mi przeszły przez myśl.
    Ale konkretnie podejdę do tematu jutro. Mam wolny dzień, usiądę i pomyśle. Oczywiście liczę na Pomoc.

PS. jestem za pewną Formą Cool Wall na stonie Autogalerii. Plus każdy samochód ze ściany ma swój odnośnik na Forum. WOW ale się zapędziłem .
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Auto
    *

Domyślnie

Takie rzeczy najczęściej nie wypalają bo nie każdy wie co cool na prawdę znaczy.
    Widziałem już cool wall na pewnym forum o TG i na prawdę, ludzie akceptowali lub odrzucali samochody za rzeczy nie mające z tym mianem nic wspólnego.
    konto zamknięte

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Takie rzeczy najczęściej nie wypalają bo nie każdy wie co cool na prawdę znaczy.
    Wtedy każdy ocenia samochód na podstawie "cool" znaczącego to co dany delikwent przez nie rozumie. Przeceież i Jermy nie ma określonej definicji co jest a co nie jest "cool".

Myśle, że (o ile było by to od strony technicznej do zrobienia) nie powinno zabraknąć ankiet dot. concept carów i (koniecznie) oldtomerów. Nie powinniśmy sie raczej ograniczać tylko do współczesnego polskiego rynku.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Uprawnienia umieszczania postów