Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 23 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 221

Wątek: Plebiscyt na naj... - sprawy organizacyjne

Awatar tvn1
    Auto
    306 2.0 HDi, Auris II 1.6

Domyślnie

Tylko, że to dzieło Emenemsa
    Toyota Auris II 1.6 Premium Comfort '14
    Peugeot 306 Break 2.0 HDi '00

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Poosheq
    I jak się wam logo podoba
    Zajebiste

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tvn1
    Tylko, że to dzieło Emenemsa
    I dlatego zostało wyposażone w napis: "(c) Emenems" .
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

A może plebiscyt na najlepsze auto rozwijające ok. 400 km/h? przykłady: MacLaren F1, Bugatti Veyron, Sallen S7 Twin-Turbo, K.seg CCX, Barabus CCR itp.? musi to być auto seryjne rozwijające powyżej 380 km/h.
    Porsche

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

STS... proszę Cię... :damn:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Z tego powodu chciałbym się spytać czy już możecie wysyłać mi na pw propozycje samochodów do ankiety. Jakie według was są kultowe, legendarne, wszech czasów?? Jeśli przychodzi wam do głowy jakieś auto to nie zostawiajcie je w tamtym miejscu tylko szybko piszcie pw do mnie
    Wiesz co - moim skromnym zdaniem powinieneś założyć temat (czy tu "O serwisie" czy w "Po godzinach") z tym plebiscytem, jasno określić zasady, napisać że np. "proszę o wysyłanie PW do mnie do 16 września. Później zostanie utworzona ankieta itp". Możesz dopisać, że na razie nie życzysz sobie żadnych komentarzy lub temat po prostu do danego terminu zamkniemy.

IMHO tak będzie lepiej i czytelniej.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

W sumie masz rację. Narazie tylko 3 osoby zgłosiły się do mnie na pw. Dałem nawet informacje w swoim opisie i tak nic. Spróbuje wtedy założyć temat to może zainteresowanie się zwiększy. Jeśli nie to wtedy będę musiał sam coś zaproponować albo już nie tworzyć plebiscytu (ostatecznie).

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

W sumie masz rację. Narazie tylko 3 osoby zgłosiły się do mnie na pw. Dałem nawet informacje w swoim opisie i tak nic. Spróbuje wtedy założyć temat to może zainteresowanie się zwiększy. Jeśli nie to wtedy będę musiał sam coś zaproponować albo już nie tworzyć plebiscytu (ostatecznie).
    Dajcie sobie spokój z tymi plebiscytami, przecież to i tak niczego nie wnosi na forum Ile ludzi, tyle opinii i gustów, taki plebiscyt na małą skale mija się z celem. Wystarczy ten co mamy - samochód roku wg userów forum.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    plebiscytami, przecież to i tak niczego nie wnosi na forum Ile ludzi, tyle opinii i gustów, taki plebiscyt na małą skale mija się z celem. Wystarczy ten co mamy - samochód roku wg userów forum.
    Plebiscyt to nie tylko czytanie czyiś opinii i gustów. To przede wszystkim dobra zabawa. Człowiek poznaje ile ludzi na forum ma taki sam gust jak on, to samo co on uwielbia czyli zawsze to łączy wież koleżeńsko. Po drugie plebiscyt wpływa bardzo dobrze na całe aG. Ostatnio zauważyłem, że składają swoje propozycje osoby, których już znam po nickach i nie widziałem ich wieki na forum. Teraz nagle jak Puszek zrobił plebiscyt to coś ich przeniosło na forum aG bo nie mogli puścić okazji. Większość starych wyjadaczy wchodzi na forum, ale także przychodzą nowi userzy. Także organizowanie takich plebiscytów ma w sobie wiele zalet. Rozszerz horyzonty myśleniowe. :lol: Mógłby jeszcze coś naskrobać, ale chodzi o to to nie jest bezsensu.

ps. Wyślij mi swoją propozycje do następnego plebiscytu organizowanego przeze mnie i nie marudź.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

ps. Wyślij mi swoją propozycje do następnego plebiscytu organizowanego przeze mnie i nie marudź.
    Ale przecież chyba nikt nie wskaże najlepszego auta w historii, nie ma takiego Kryterium zbyt ogólne i ciężko będzie dojść do jakichś wniosków, konkluzji
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów