Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Xbox 360

Domyślnie Xbox 360

Zbliżaja sie święta....zastanawiam sie nad zakupem Xbox-a360....doradźcie mi czy warto? Mógłby ktoś podać dane jakieś informacje? Doradźcie prosze...

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Warto, bo to obecnie najbardziej zaawansowana konsola.
    Play Station 3 bedzie duuuuzo drozsze.
    Dobry Kamaz nie jest zły

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincentus
    Warto, bo to obecnie najbardziej zaawansowana konsola.
    Play Station 3 bedzie duuuuzo drozsze.
    No właśnie PS3 ma kosztować 3000 zeta :shock:
    Jak grałem w Media Markcie na Xboxie 360 to ja nie wiem jakiego kompa trzeba by mieć żeby tak chodziły i żeby taka grafika miała być

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

No jak nie lepiej niż te 3 tyś....druga sprawa to taka że na X'a masz już dość sporo tytułów dostępnych i napewno giery będą tańsze niż na "peeskę"...a poza tym z tego co wiem to oficjalnie u nas będzie można kupić ją dopiero na następny rok...choć tego nie jestem pewien bo się sporadycznie interesuję konsolkami.Jak dla mnie zakupem na święta byłby Xbox ewentualnie Wii ,ja może to sobie sprawię ale jeszcze nie wiem jak wyjdę z kasą ;]
    -------------------------------------------------------

Awatar bartixxx

Domyślnie

Najlepiej iśc gdzieś na rynek i kupić za 20 zł pegazusa(gra telewizyjna) .A tak na serio to ja bym polecił xbox.żaden komputer nie równa sie z tą konsolą pod względem grafiki.Mi wójek mówił że w niemczech paly Station kosztuje około 600euro.
    ...

Auto
    *

Domyślnie

Od razu na wstępie powiem, że w ogóle konsole są do bani, lepiej dołożyć trochę funduszów i kupić porządnego PC'ta, który nie tylko obsłuży gry jak potrzeba, ale i przyda się do wszystkiego innego.

Jeśli już jednak konsola (o zgrozo) to 360, nie ma co liczyć na frajerskie PS3, produkt M$ jest bardzo dobry i sprawdzony.

żaden komputer nie równa sie z tą konsolą pod względem grafiki.
    :lol: :lol: :lol: :lol:
    konto zamknięte

Awatar Golden Boy

Domyślnie

PS3 w stanach kosztuje 700$ i napewno gdybym miał wybierać między PS3 a 360 to napewno produkt Sony. I wcale nie jest frajerski, jestem pewien, że mimo późnijszej premiery odniesie większy sukces. Ja bym poczekał na Twoim miejscu na Soniaka. O więcej wiadomości nt. gier i samej konsolo przeczytasz na www.gry.wp.pl .
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    (...)konsole są do bani, lepiej dołożyć trochę funduszów i kupić porządnego PC'ta, który nie tylko obsłuży gry jak potrzeba, ale i przyda się do wszystkiego innego.
    Jestem tego samego zdania.

Wedle mnie zakup konsoli jest co najmniej bezsensu ponieważ zakup samej konsoli jest horrendalnie wysoki(szczególnie po premierze, czy przed świętami), no ale na zakupie samej konsoli się nie skończy bo przecież nie będziemy jej tylko oglądać więc trzeba zakupić do tego gry, aby móc się nią w pełni pocieszyć... a gry na konsole są o wiele droższe niż na komputer! Nowa gra NFS: Carbon na konsole XBOX 360 kosztuje około 179zł, natomiast wersja na komputer 99zł... No ale co będzie gdy chcemy zakupić nowego pada albo inny bajer do tej konsoli?? Czy 300zł wystarczy nam na oryginalnego pada??

Warto wspomnieć że dzisiejsze konsole to nic innego jak przestarzałe technologicznie komputery(w dniu swojej premiery) lecz w innym opakowaniu i etykietką Przede wszystkim różnią się systemem operacyjnym który został uproszczony oraz okrojony do maksimum. Oraz podzespoły konsoli są ze sobą na stale zintegrowane.

Jedyne plusy konsoli to mnogość tytułów gier oraz wszystkie nowe gry znacznie szybciej(teraz już rzadziej) wychodzą na konsole. Rzekomo łatwiejsza i bezproblemowa obsługa.

Konsole służą jedynie do opróżniania portfela naiwnym graczom, którzy myślą że kupują niesamowite pudełko do gier... a okazuje się to zwykły szary komputer nie warty 3000zł
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Auto
    *

Domyślnie

Zgadzam się z każdym słowem Dona.
    Dobrze wspomniał że konsola jest już przestarzała na starcie, bo kiedy na rynku pojawiają się nowe podzespoły PC'tów, konsole nie mają żadnych możliwości rozbudowy i zostajemy na ładnych parę lat ze starym pudłem.

Niedawno czytałem o emulacji Win XP na PS3 co według mnie jest totalną pomyłką i żartem.
    Robienie z konsoli PC'ta kompletnie mija się z celem.
    Po cholerę kupować konsolę skoro chce się mieć funkcjonalność kompa?!
    Buying a game console is not only bizzare, but simply stupid, and what a piece of shit that product is...
    konto zamknięte

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

A tak dla Ciekawostki. Słyszałem że do Windowsa Visty będzie można dokoptować oryginalne oprogramowanie Microsoftu, które będzie w 100% emulować X-BOXa 360. Będzie to cos w rodzaju promocji nowego systemu operacyjnego. Więc gry z X-Boxa 360 będą w pełni kompatybilne z PC-tem. Bill Gates chce rozwijać Winde jako platforme do Gier.

Co do PS3 to Sony zrobiło bardzo duży błąd instalując napęd Blu-Ray. Spowodowało falstart konsoli (problemy z kompatybilnością oraz samym napędem) PS3 ma również problemy z odtwarzaniem filmów DVD. Oczywiście spece z Sony obiecują że naprawią wszystkie błędy, ale strata jaka powstała w stosunku do konsoli Microsoftu wydaje się być już nie do odrobienia. Trzeba jeszcze pamiętać że Nintendo wypuściło na rynek super nowatorską konsole Wii.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów