Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Xbox 360

VIP Awatar Potek
    Auto
    VW Golf VI

Domyślnie

mówcie co chcecie ale AML ma świętą racje!
    jeszcze po dzisiejszej grze na XBOXsie 360 mam do niego uraz wogole mi sie to nie podobało te gierki co tam widziałem były kiepskie graficznie... no przynajmniej nie takie jak sie spodzeiwałem...
    Ja bym sie na Playa ani XBOX'a nie skusił PCeta nie przebije... poza tym ja nie wiele gram tak ze tym bardziej jestem na kompem...

Z tego co mi kumpel ostatnio opowiadał to dla przykładu Playstation 2 miało procek niecałe 300MHz i 32!!!!MB ram...... a gry dorównywały do kompa.. no ale kupic playa i kupowac później tak drogie gry ... yy dziekuje... wole PC jest bardziej wszechstronne

no chyba ze sie nastawiacie na gry tylko i wyłącznie to róbcie co chcecie....

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek
    Z tego co mi kumpel ostatnio opowiadał to dla przykładu Playstation 2 miało procek niecałe 300MHz i 32!!!!MB ram...... a gry dorównywały do kompa.. no ale kupic playa i kupowac później tak drogie gry ... yy dziekuje... wole PC jest bardziej wszechstronne
    Zgadza się, tyle że PS2(podobnie jak FamiCom, SNES, N64, PSP/One) działał na innej zasadzie niż współczesne konsole które są okrojonymi komputerami.

Cytat Zamieszczone przez Shyrl1
    1. Podzespoły do x360 są roobione jako nowe produkty przez firmy robiace podzespoly do kompow w zwiazku z czym Twoje okreslenie 'przestarzaly okrojony komputer' nie ma tu racji bytu.
    Chyba nie wiem o czym mówisz. XBOX to okrojony komputer, nie zmienisz tego faktu.

2. powiedzenie 'jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego' ni jest chyba dzielem maketingowcow ostanich lat
    Niestety, w większości przypadków się nie spełnia.

3. Xbox oferuje grafikę która wymaga ogromej mocy obliczeniowej i potrafi ją wyświetlac w HD na o ogromnych ekranach tak ze nie wygladaja jak g*wno.
    w00t... układ graficzny XBOX to ATi R500 który jest pochodną chipsetu R520... Już nVidia G70 spuszcza baty temu chipowi, nie mówiąc o G80 czy konkurencyjnych chipach ATi(które są gorsze od nV ale lepsze od Xboxowskiego chipu).
    grywalność na pdzie tez jest lepsza w grach wymagających sprawności. W dodatku pad oferyje przyciski manualne. za pomoca grzybkow mozesz skrecic kole o tyle ile hcesz, na klawiaturze ida na max w strone wcisnietej strzalki oraz odpada mozliwosc wolnej jazdy bo po wcisnieciu strzalki w gore woz rusza pelna moca. na padzie mozna to regulowac sila nacisku na przycisk. kierownice pomijam bo to akurat jest podobne dla kompa i konsoli.
    LOL... tez mi argument. a do komputerów nie ma padów?? Jezeli chodzi o kwestie sterowania grą komputer wygrywa ponieważ ma szerszą możliwość konfigurowania padów i wolantów wedle własnych usposobień.

4. Zdecyduj sie czy 200 bo ostatnio pisales chyba za carbon 179. pozatym gry mozna przejsc i wymienic za doplata na inna ktorej jescze nie przeszlismy.
    NFS Carbon był (tanim) przykładem, masz inne także tytuły gier znacznie droższych niż "ustawa przewiduje".

Telewizor nie musi miec HD, kazdy ma chyba w domu pudlo powyzej 20' a to lepiej niz 17. Wg mnie duzy ekran jest lepszy niz maly.
    Gratuluje znajomości budowy i zasady działania TV i CRT czy LCD. To są dwie różne konstrukcje CRT 17 cali będzie ZAWSZE lepszy od klasycznego TV 20'. Monitor CRT 17' pracuje z rozdzielczością 1024x768(z możliwością zmiany), telewizor pracuje sztywno na 320x240 albo 640x480...

Pozatym grajac na konsoli mozna sie rozwalic na skorzanej kanapie a nie siedziec przy bioorku
    A wiesz że istnieją bezprzewodowe klawiatury i myszki(tanie w zakupie) albo mobilne komputery??
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

No widzę że jednak rozgorzała wojna PC vs konsola i które się bardziej nadaje....wg mnie całkiem bez sensu jest taka kłótnia na te wszystkie argumenty.Nawet cena zakupu konsoli nie jest jedyną ceną jaką trzeba zapłacić...policzmy

konsola sztuk jedna-(przykładowo Xbox 360 wersja Premium)-1600zł

Drugi pad-(samemu nie będziemy przecie grali ciągle nie? :susp: )-180zł

Gra sztuk....hmm niech będą 2...w jedną ciągle się nie da grać:
    Burnout Revenge - w promocji 129zł
    preorder Call of Duty 3...230zł

i one kiedyś się znudzą więc liczmy kolejne w cenie ~170zł do 190zł

co dalej?....

TV wraz z obsługą HDTV...

niech będzie taki...Monitor Samsung 225BW wide 22"
    22 cale, 5 ms, kontrast 700:1, rozdz. 1680x1050, wejście DVI
    cena...1990 zł
    ale można go również podłączyć pod kompa bo tak właściwie to jest po prostu duży monitor

Więc zamykamy się w cenie konsoli dającej max przyjemności z grania (i niczego więcej) ~4300 zł... i to z samych tych rzeczy które tu wymieniłem.
    A komputer za tą cenę będzie taki że bez problemu pociągnie to wszystko co konsola,a przyda się do jeszcze wielu innych rzeczy jak np praca.

Tak więc ode mnie na tyle i dodam tylko że ja nie jestem żadnym fanboyem
    -------------------------------------------------------

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tekknoraver
    one kiedyś się znudzą więc liczmy kolejne w cenie ~170 190zł
    Nie no chlopie, za tyle to mozna swietna fure sobie kupic
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

Hehehe sorki,się mi wkradło.Dopiero z pracy wróciłem i trochę tak ze zmęczenia mnie tu jakaś pomroczność jasna dopadła :susp: ale już poprawiłem...ale właśnie jak sam napisałeś,ładna furka by wyszła za to co proponujesz?Bo widzę że jesteś obeznany w tych wyższych klasach autek

z góry przepraszam za OT ale musiałem

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Jak juz ktos podkreslił konsola działa na innych zasadzch niż PieC. Z ich podzespołów można wyciągnąc dużo wiecej. Co za tym idzie zmusza to producentów gier do tego by myśleli i robili takie silniki gier które nie będa wymagac zmiany osprzetu konsoli a przy tym poprawi się ich jakość.

Wiem że można podłaczyc pada do kompa. ale wtedy dolicz koszt tegoz pada i nie mówcie że tylko do konsoli trzeba dokupować rzeczy.

PO PC trzeba kupic monitor - ok 1,500zl, pezprzwodowy zestaw logitech (nie ufam tanim myszkom) - 500zl, Pad 200zl, dobre głośniki powiedzmy 800zl ewentualnie słuchawki z mikrofonem do CS'a - 200zl + komputer 4000zl =
    7200 . niezla pensja na to zeby se pograc na kompie.

Zostaje sprawa gier. Najlepsze tytuły wychodzą najpierw na konsole, potem laskawie może przerobią kod i moz a smigac na piecu. Przykładem może byc tu seria GTA3 albo Tony Hawk.
    Wiele kgier natomiast nigdy nie wychodzi na PC, co jest ogromną trata dla ludzi którzy nie maja konsol np: seria Gran Turismo czyli najlepsze samochodówki, bo to co podaje ostatnimi czasy EA pod nazwą Need for Speed jest żenadą i zupełnie nie dorasta do pięt ani Starym grom z tej serii (chociazby porszak) ani tym bardziej GT. Innymi świetnymi przykładami mogą być Halo2 czy dead rising.

To ostatni moj post w tym temacie bo już mi sie nudzi to tlumaczenie...
    Dodam tylko że w gry ręcznościowe, sportowe i wyścigi gra mi sie lepiej na konsoli na wielkim ekranie lezac na kanapie z piwkiem i chipsami. Z kolei nie wyobrażam sobie Granie w moj ukochany CS albo jakies strategie na padzie. poprosty nie to...[/url]

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

hmm Shyrl1 dobry monitor kupisz za poniżej 1000 zł,pada kupisz baaardzo dobrego w cenie konsolowego podstawowego Ja za głośniki dałem 160 zł i starczają,słuchawki 20 zł z mikrofonem i dobre są również
    Ale i tak ogólnie żeby mieć dobrą maszynkę do grania to trzeba mieć na to kasiorki...a jak nie ma to się kupuje z niżesz półki coś i tyle ;-)

A co do gier to rynek się po prostu podzielił,na konsole poszły tytuły bardziej zręcznościowe a na pieca strategie i MMORPG'i,to oczywiście w wielkim skrócie ;] tak więc żeby sobie naprawdę we wszystko móc pograć typu GT i Forza Motorsport to policzmy ile wtedy trzeba kasiory wydać...ale to już tak jest z rozrywką;]kosztuje niemałe pieniążki a ludzie pewni co by sobie nabić jej jeszcze trochę to zgadają się z innym i wydadzą exclusive i tyle .Albo kupuj kolejną konsolę albo spadaj na szczaw .Nie ma to jak dopasiony piecyk [/b]

Auto
    *

Domyślnie

To nie jest tak do końca Sheryl, jak już raz zainwestujesz w zestaw komputerowy to potem tylko wymieniasz w nim niektóre elementy.
    Konsolę musisz kupić całą.
    konto zamknięte

Domyślnie

Jedynym minusem jest to ze granie w strzelanki FPP (typu CS, Doom itp) jest horendalnie niewygodne na padzie ale to jest wada wszystkich konsol .
    Mam pytanie - grałeś w FPP na konsoli (lub padem na blaszaku)? Bo z tego co widzę, to nie bo nie masz bladego pojęcia o śmiganiu padem w grach FPP...

Do Twojej wiadomości - gra się bardzo wygodnie i po kilku (nastu) minutach dochodzisz do wniosku, że znacznie lepiej niż klawiatura + mysz (przynajmniej takie są moje odczucia, a nie każdy musi się z nimi zgodzić). Teoria sprawdzona m.in. na grach BLACK i Killzone.

P.S. A co do wątpliwości, czy wybrać PC czy konsolę, to mój wybór był prosty - blaszak do sieci a PS2 do grania!

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

A jak już ją "całą" kupisz, to masz spokój na 5 latek.
    "(...) Troche pozytywu w negatywnym świecie, czemu tego nie widzicie, legalizacji nie chcecie?"

Uprawnienia umieszczania postów