Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 2006 Honda Step Bus Concept

Domyślnie 2006 Honda Step Bus Concept

Zapraszam do lektury mojego newsa pt: Amerykańsko-japońskie szaleństwa.

Tapety:

źródło: netcarshow.com

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Dodaje jeszcze pare fotek:

(c) cochespias

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Japończycy w większości chyba mają takie auta. Trochę trudno się dziwić - małym wjadą wszędzie. Nie zmienia to faktu, że to nie auto dla Europy. Ot taki dziwoląg na kołach.

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Wooow ale maszyna, kosmos, boskie auto i te ogromne fele :lol: a tak na poważnie ten samochodzik to tylko nadaje się na rynek azjatycki nigdzie indziej. W takich...szkaradztwach lubują się japońce! :susp: Toż to pudełko od zapałek na kółkach, tego nie powinni nazywac mianem samochodu! ??: I to ma być Honda?! :neutral:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Moje zdanie? bllleeeee.... Mam wielką nadzieje, że tego nie będzie na polskim (jeśli w ogóle wejdzie do produkcji), ponieważ nie chce tego wiedzieć na żywo. Czy oni próbują upodabniać wozy osobowe do dostawczych? Przeważnie producenci robią odwrotnie.

Awatar bartixxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kojek
    Mam wielką nadzieje, że tego nie będzie na polskim (jeśli w ogóle wejdzie do produkcji), ponieważ nie chce tego wiedzieć na żywo.
    Myśle że nie a raczej na pewno bo kto bedzie zaczynał produkcje jakiegoś tam ,,pudełka,, który wymyślił jakiś stylista bo mu sie nudziło.
    ...

Awatar Jacobser

Domyślnie

Mimo pudełkowatego kształtu nadwozia moim zdaniem takie auta mają przyszłość. Są przestronne, łatwe w prowadzeniu a także nie potrzebują silnika o dużej liczbie koni mechanicznych. Zresztą w japońskich aglomeracjach sprawdzają się już od lat doskonale. A u nas przecież też miasta są już przepchane przez olbrzymią liczbę samochodów. Tylko ten wygląd.

Awatar JaCie

Domyślnie

Cenię go za oryginalność. I byłoby na tyle. A w jej skład wchodzą głównie dobrze przemyślane drzwi i wnętrze. I dobry pomysł z ramką do zdjęcia po wewnętrznej strone drzwi... Stojąc w korku można pomyśleć o osobach, do których się jedzie.
    A stylistyka niezbyt wyrafinowana i ciekawa. Lubię prostotę, ale nie przesadną...

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jacobser
    Mimo pudełkowatego kształtu nadwozia moim zdaniem takie auta mają przyszłość. Są przestronne, łatwe w prowadzeniu a także nie potrzebują silnika o dużej liczbie koni mechanicznych. Zresztą w japońskich aglomeracjach sprawdzają się już od lat doskonale. A u nas przecież też miasta są już przepchane przez olbrzymią liczbę samochodów. Tylko ten wygląd.
    jesli tak maja wygladac samochody przyszłości to dobrze że mam porządny rower...

Uprawnienia umieszczania postów