Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [Heico] HS3 D5

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie [Heico] HS3 D5

Na Essen Motor Show na stoisku Heico można obejrzeć ich najnowszy produkt Volvo C30 z silnkiem wysokoprężnym D5 po małych przeróbkach. Z zewnątrz można zobaczyć nowe 20-calowe koła z 5-ramiennymo obręczami o rozmiarze 8,5 x 20 cali i przygotowany przez to firme zestaw ospojlerowania. Z przodu jest większy zderzak z większymi wlotami powietrza, z boku szersze nadkoła i listwy progowe. Z tyłu zaś nowy zderzak, dwie podwójne końcówki układu wydechowego i dyfuzor poprawiający przepływ powietrza pod samochodem. Oprócz tego otrzymał sztywniejsze amortyzatory, które eliminują przechyły na zakrętach oraz mocniejszy układ hamulcowy. Od strony technicznej moc silnika zwiększono z 180 do 205 KM. Moment obrotowy wzrósł o 50 Nm i teraz wynosi 400 Nm. HS3 przyspiesza dzięki temu od 0-100 km/h 7,9 sekundy, a prędkość maksymalna wzrosła do 230 km/h.

(c) auto.cz

Awatar Sewa

Domyślnie

:surp: Po prostu boski
    Az mi mowe odjelo..

Domyślnie

niby taki maly ten samochod ale ma w sobie sportową dusze

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Wygląd ok, ale chyba przesadzili z tymi 20. Osiągi też są niezłe, ale mogli się ciutkę bardziej postarać.

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Teraz moda na tuning Diesli. Co prawda C30 nie za bardzo przypadł mi do gustu to tunig jak najbardziej udany, ładne i agresywne felgi, tylny zderzak również udanie "wyrzeźbiony", do tego jeszcze te dwie podwójne końcówki układu wydechowego. Jak dla mnie minusem jest zbyt mały przyrost zarówno momentu obrotowego(chociaż ten na dobrą sprawę jest wystarczający) i mocy, która mogła by oscylować wokół 230-250 KM.

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

Wszystko pięknie, tylko dlaczego mając 205KM i 400Nm ten kompakt potrzebuje, aż 8s aby rozpędzić się do 100km\h. Trochę wolno.....

Awatar qoompel

Domyślnie

Jeden spoiler to za mało, żeby tworzyć nowy temat. Postanowiłem zanotować to w tym temacie. Więc:

Heico Sportiv wprowadza nowy przedni spoiler do najnowszego i zarazem najmniejszego modelu Volvo - C30.
    Spoiler wykonany z giętkiego plastiku "idealnie komponuje się z linią samochodu". Cena: nieznana.

LINK do strony z ofertą tunera.

Uprawnienia umieszczania postów