Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Fiat Panda Tanker Concept

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie Fiat Panda Tanker Concept

Ten prototyp powstał przy współpracy Fiata i firmy Dainese. Ta Panda w wersji 3-drzwiowej została zrobiona z włókna tytanowego. Te różne dodatki z tyłu conceptu mają ułatwić załadunek oraz przewóż np. jakiegoś ciężkiego sprzętu sportowego powiedzmy sprzęt górski itp. czyli idealny na różne dalekie wypady z przedmiotami o dużej wadze. Pomagać mają w tym odpowiednie dobrane materiały, specjalna przegródka w bagażniku itd. Oficjalnie będzie pokazany na Salonie Samochodowym w Bolonii.

(c) autoscoops

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Mam nadzieję, że pozostanie tylko prototypem bo jakoś mi nie podchodzi :/

Awatar SPGM1903
    Auto
    Kawasaki KL250 '88

Domyślnie

czyzby to byla włoska wersja Kübelwagena? stylistycznie ma sie jak... wyglada jak Panda z carbonu cała... podobne wizje byly w NFS:U2, co wygladalo załośnie. teraz tez jakos szaro, ale jesli wojsko ma sie tym zaopatrzac (lub terenowcy) to tym lepiej a i Fiat zarobi na tym...
    Włoski Hummer....
    A co tu się odczynia?! Jakieś patologie! Polonezowe Patologie! Rzućże okiem co tam się czasem odczynia https://www.facebook.com/Polonez.Trophy.Truck/
    No i na twórców tej nekromancji - www.facebook.com/mjbuggyteam/

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

O w morde ale cudactwo, na co komu coś takiego? Auto ma niby być do wszystkiego ale tak naprawde to ono jest do niczego! Jak dla mnie jest to bezssensowny pomysł, nie wytarcza im Panda 4x4? :damn:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Domyślnie

nie podoba się - nie kupujcie!
    "Gdyby bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach"

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Ile to cudo wazy? :susp:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez motorhead
    nie podoba się - nie kupujcie!
    Kiedyś potrafiłeś bardziej się rozpisać... :susp: Poza tym czyżbyś zatęsknił za aG, bo dawno Cię nie widziałem?

Domyślnie

Żenada :damn: Wcale się nie zdziwie jesli to "cos" wejdzie na rynek. Przecież mamy już 100 wersji Pandy a więc w kazdym razie moze być 101 (wiem, ze przesadzam, ale nie lubie Pandy). Jestem pesymista co do tego pomysłu. Włoski "maluch" bedzie kosztował krocie, brzydko wygladał, bedzie wolny itp itd a i tak ludzie go kupią :damn:

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wujek Dobra Rada
    Żenada :damn: Wcale się nie zdziwie jesli to "cos" wejdzie na rynek. Przecież mamy już 100 wersji Pandy a więc w kazdym razie moze być 101 (wiem, ze przesadzam, ale nie lubie Pandy). Jestem pesymista co do tego pomysłu. Włoski "maluch" bedzie kosztował krocie, brzydko wygladał, bedzie wolny itp itd a i tak ludzie go kupią :damn:
    A wiesz że robienie multum różnych wersji nadwoziowych nakręca koniunkturę, robi reklamę oraz podtrzymuje zainteresowanie danym modelem na rynku.
    Nie jest istotne czy Ci się podoba czy nie, najważniejsze jest to że jest jakaś nowość, odświeżająca auto, a TY o tym mówisz i komentujesz.
    Nie zdziwię się jak za pół roku lub za rok Fiat w Pandzie pokaże znów coś nowego. Takie niby małe gówienko ta Panda, a praktycznie wyciągła wielki koncern samochodowy z finansowej zapaści
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    czyżbyś zatęsknił za aG?
    niee, raczej nie a co? potrzebujecie dodatkowego pióra?
    "Gdyby bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach"

Uprawnienia umieszczania postów