Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Ford - Prototypy

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Widze, że razi Cie to samo co i mnie. Moim zdaniem ten temat za bardzo śmierdzi SŚ jak na post w aG...
    Jest to zdublowany temat(napisany przez tego samego autora) który został wcześniej umieszczony na forum SŚ.

Koncepcja tematu, jest bardzo dobra, ale wykonanie jego jest mierne. Przydałoby się jakieś sensowne opisy(nie suche dane techniczne) które zaciekawiły bardzo wymagające grono aG:P
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Don2x44
    Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Widze, że razi Cie to samo co i mnie. Moim zdaniem ten temat za bardzo śmierdzi SŚ jak na post w aG...
    Jest to zdublowany temat(napisany przez tego samego autora) który został wcześniej umieszczony na forum SŚ.
    Tak i nie , bo temat faktycznie jest zdublowany z SŚ , galerie stworzylem ja ale temat załorzyl ktos inny , a ponieważ prototypy to moja pasja wiec moją galeryjke zaserwowalem tez wam.

Co do danych technicznych prototypów to bylo by ich dosc malo , dane te są praktycznie nie do zdobycia do niektorych tutaj zaprezentowanych modeli , ale jakby sie pare osób zawzielo to by z tego mozna bylo zrobic jakas forumowa Encyklopedie prototypow Forda.
    Kady by napisal cos na temat któregos z prototypów i by sie to szybko uzbieralo , przy mojej ilosci wolnego czasu zrobienie wszystkiego sammu bylo by bardzo ciezkie do zrealizowania.

OBIECUJE ŻE JUTRO WSZYSTKO LADNIE CHRONOLOGICZNIE POUKLADAM I WRZUCE NOWE FOTKI.

Auto
    *

Domyślnie

Te prototypy z lat '50 nie są nawet brzydkie tylko przerażające, tak paskudne, że aż straszne, od razu przypomina się wysoce tandetny serial o batmanie, gdzie bohaterzy biegali w rajtuzkach i poruszali się podobną landarą.
    Te samochody i ten serial... kicz, którego nigdy nie chciałbym widzieć.
    Nie wiem w którym kierunku ameryka chciała wtedy zmierzać, na pewno odsunęła się od idei samochodu.
    Reszta też nie jest genialna, ale próbować trzeba.
    Ford Mustang Milano szczególnie mi się podoba, niemalże jak dzisiejszy concept Camaro.
    konto zamknięte

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Nie ktore z tych projektów sa naprawde piekne ale wiele z nich to poprostu wymiociny.
    Takich obrzydliwych aut dawno nie widziałem :shock:
    Np. Alegro II paskudny ze głowa boli i do tego jeszcze dla samobujcy. Po jakims wiekszym wypadku to ciezko było by kierowce skapletowac.
    Wszystkie generacje probe sa tak oblesne ze nie da sie na nie patrzec.
    Swietne sa za to prtotypy inspirowane mysliwcami z lat 50. Te ktore tak sie AML'owi nie podobaja

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

Poukladane i dodane nowe koncepty , zapraszam do oglądania.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Super sprawa, gratuluję chęci i pomysłu. Jest na co popatrzeć. Brakuje tylko wisienki do tortu - przydałoby się choć jedno zdanie opisu...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Nie ktore z tych projektów sa naprawde piekne ale wiele z nich to poprostu wymiociny.
    Takich obrzydliwych aut dawno nie widziałem :shock:
    Np. Alegro II paskudny ze głowa boli i do tego jeszcze dla samobujcy. Po jakims wiekszym wypadku to ciezko było by kierowce skapletowac.
    Wszystkie generacje probe sa tak oblesne ze nie da sie na nie patrzec.
    Swietne sa za to prtotypy inspirowane mysliwcami z lat 50. Te ktore tak sie AML'owi nie podobaja
    Co paliłeś?, też tak chcę :lol:

Mnie również urzeka stylistyka tych concept carów z przełomu lat 50/60, natomiast z nowszych pomysłów Forda duże wrażenie wywarł na mnie Ford 021C (1999 r.) oraz Bronco '04. Nadwyraz paskudny jest zaś m. in. Ford MA
    Gratuluję debosy, że podjąłeś się tak trudnego zadania, przedstawienia wszystkich conceptów Forda. Wiadomo, że im starszy prototyp, tym trudniej jest cokolwiek znaleźć na jego temat, tymbardziej więc jestem pełen podziwu Oby więcej takich inicjatyw
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Gratuluję debosy, że podjąłeś się tak trudnego zadania, przedstawienia wszystkich conceptów Forda.
    Ciągle zapominasz debosy o Mustangu z 1962 roku

Na wikipedii wypisane są wszystkie (nie wiem, trzeba wierzyć na słowo) concepty Forda. Zdaje się, że nie wszystkie się w Twoim zestawieniu znalazły. Żeby nie było że zrzęda jestem spróbuje w najbliższym czasie przeszukać internet w poszukiwaniu zdjęć conceptów, których brak.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

No dzis mi to duzo czasu zajelo i go dodac zapomnialem.
    Juz go dodaje.

Wieczorem przyretuszuje troche fotek i wrzuce nowe.

Na koncu galeri jest spis modeli do których zdjecia jeszcze dodam.

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Debosy świetna robota! Tylko lepiej by było gdyby to były miniaturki, troche się irytuje jak to ogladam. Ale ogólnie spoko. :susp:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Uprawnienia umieszczania postów