Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: AC Smart Roadster

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie AC Smart Roadster

Jak wiadomo firma AC kupiła wszelkie prawa i możliwości do produkcji roadstera i coupe. Teraz firma zamierza trochę przestylizować przód i tył. Już się pojawiły oficjalnie szkice jak może wyglądać Smart Roadster po zmianach. Główny stylista McLaren F1, Gordon Murray oraz stylista Jaguara Keith Helfet będą pracowali nad nowym roadsterem. Nowy Smart wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku.

Oficjalne szkice:

(c) automotorsport.se

Domyślnie

Hehe! Zabaweczka fajna wyszła - przodzik wygląda bardzo ciekawie, choć tył również mógłby być zachowany w stylu retro (teraz to takie pomieszanie z poplątaniem wyszło). Podoba mi się to autko, znacznie bardziej niż stary Smart Roadster.

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Hehe! Zabaweczka fajna wyszła - przodzik wygląda bardzo ciekawie, choć tył również mógłby być zachowany w stylu retro (teraz to takie pomieszanie z poplątaniem wyszło). Podoba mi się to autko, znacznie bardziej niż stary Smart Roadster.

Zgadzam się, jak już zaczeli wcale nie głupio to mogliby skończyć równie dobrze... tył zupełnie nie pasuje do przodu retro ??: . Mam tez nadzieje że poprawią materaiły i wykonczenie wntętrza, może to nie jest najważniejsze w aucie tego typu ale w smartowskiej wersji bylo... zenujace

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

Stylistą Mclarena f1 był Peter Stevens, a Murray był głównym inżynierem.
    "(...) Troche pozytywu w negatywnym świecie, czemu tego nie widzicie, legalizacji nie chcecie?"

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez komar737
    Stylistą Mclarena f1 był Peter Stevens, a Murray był głównym inżynierem.
    Nie wiem, kierowałem się tym co napisali dziennikarze AutoExpress. A oni chyba takiej plamy by nie zrobili.

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

No i czyżby roadster wpadł w ręce co najmniej "odpowiednich" designerów? i jak to sami stwierdziliście powinni tył poprawić i byłby git typowy angielski roadster.Więc trzymajmy kciuki za nich,oby nic nie sknocili i wszystko będzie dobrze
    -------------------------------------------------------

Uprawnienia umieszczania postów