Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Mercedes A-klasa

Auto
    ford

Domyślnie

trzeba pamiętać że A KLASA to nie jest limuzyna ale jeżeli 170D to polecam silnik dynamiczny i bezawaryjny , skrzynia półautomat działa identycznie jak normalna tylko nie ma sprzęgła mechanicznego biegi przełączamy normalnie .Zaletą jest to że autko bardzo mało traci na wartości a porównując do Forda to wartość Forda spada trzykrotnie szybciej aspalanie 170D t0 średnio 5 do 5,5 litra oleju nap.Ala wybór należy do Ciebie też byłem przeciwnikiem dopóki nie nabyłem tego autka ,teraz powien że tylko merc.

Auto
    ford

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Sunshine Zobacz posta
    Nie chodzi mi o wygląd, sama nie jestem nim zachwycona, chodzi o to jak się to kaczątko będzie sprawowało? Mam na oku takiego wlasnie merca, rocznik 2001, czyli po łosiu już, silnik 1,7cdi, i w dodatku półautomat(nawet nie wiem jak to działa!) ponieważ w 2001 był przełom, dodam że ten którego mam na myśli jest już po faceliftingu, więc lampy ma względnie ładne))) pozdrawiam
    trzeba pamiętać że A KLASA to nie jest limuzyna ale jeżeli 170D to polecam silnik dynamiczny i bezawaryjny , skrzynia półautomat działa identycznie jak normalna tylko nie ma sprzęgła mechanicznego biegi przełączamy normalnie .Zaletą jest to że autko bardzo mało traci na wartości a porównując do Forda to wartość Forda spada trzykrotnie szybciej aspalanie 170D t0 średnio 5 do 5,5 litra oleju nap.Ala wybór należy do Ciebie też byłem przeciwnikiem dopóki nie nabyłem tego autka ,teraz powien że tylko merc

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

kolego ostatni post w tym temacie był 16-12-2006, 14:17
    a to nie jest forum archeologiczne

Auto
    mercedes A

Domyślnie

kobieto nie słuchaj nikogo ten mercedesik jest wprost dla kobiety prowadzi sie świetnie jest wygodny maly , malo spali . wiem to bo sam taki mam A JESTEM FACETEM. i nie narzekam na niego moze jest smieszny ale w tym jest jego urok a co do serwisu to jest drogo ale przeciez dzis nie brakuje warsztatow w ktorych zrobisz to samo co w serwisie!!NA DODATEK LEPIEJ!! i wyjdzie na to samo co bys pojechala z jakims pażdziochem do serwisu:susp: powiem tylko tyle. BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY!!!

Auto
    honda jazz

Domyślnie

Mialem takiego mietka z silnikiem 1.6 benzyna,98r , b. dobre przyspieszenie,stosunkowo duzy bagaznik a po wyjeciu siedzen(trwa to 1 minute)przewozilem nim stol bilardowy,drazni troche skrzypienie plastikow, bespieczny ,pomimo ze milem zapalona kontrolke SRS wszystkie pod. i napinacze zadzialaly

Auto
    A klasa

Domyślnie Mały Problem ze skrzynia!!!

Witam Wszystkich... mam mały problem Posiadam mercedesa Aklase 1.4 benz. w połałtomacie i nie chca mi wchodzic biegi na odpalonym silniku natomiast na zgaszonym wszystko jest ok... czy wiecie cos moze na ten temat??

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

pewnie padło to automatyczne sprzęgło.
    w normalnym manualu też można na zgaszonym silniku zmieniać biegi bez sprzęgła.

Uprawnienia umieszczania postów