Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Guma Turbo

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie Guma Turbo

Taki temat juz byl ale znalazlem strone na której sa skany WSZYSTKICH obrazków jakie mozna bylo w gumie tej znalesc , obudźcie wspomnienia i ogladajcie.

http://www.turbokent.gsi.pl/super.html

Pokazujcie tu z tej galeri te które dazycie jakims sentymentem.
    Ja uwielbiam ta.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

E no, ja chciałem założyć ten temat.

Od siebie polecam tą stronę: http://www.toya.net.pl/~atmoroma/turbo/index.php

Jest na niej jeszcze więcej i w dużo lepszej jakości!

Sam w domu mam spory pliczek turbówek, składając przy nim od czasu do czasu modły. :lol:

Awatar bartixxx

Domyślnie

Boże jak ja sobie przypomne......Ja te obrazki jak miałem może z 4-5 lat zbierałem one były bodajże w ,,gumach turbo,, coś takiego(nie wiem czy dobrze) to miałem ich mnóstwo.Poźniej przeprowadzki i niedawno znalazłem w łóżku wciśniety obrazek(ktorego mam przed sobą)i odnosze sie do niego z ogromnym sentymentem...Jest to motor yamaha xu 750 vigaro (z prawej strony pisze turbo classic a za nim malutkie 137 cyba numer obrazka.Ciesze się że ten temat został załozony
    ...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja do dzis mam kolekcję bodaj ok. 200 takich obrazków z Gumy Turbo. Swego czasu, jeszcze za małolata była to moja ulubiona guma do żucia, pamietam, że irytowało mnie to, że część obrazków sie powtarzała
    Jakbym mial skaner to mógłbym stworzyć pokaźną galerię tego typu A i jeszcze miałem jedna zajawkę - mianowicie chrupki Star Foods (snacki); pakowali do nich takie tekturowe karty ze zdjęciem auta i jego podstawowymi parametrami: zasięg, przyspieszenie, prędkość maksymalna. Też dysponuje sporym plikiem takich kart, wymienialismy się nimi nawet w szkole. Ehh to były czasy
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Domyślnie

Jak zacząłem oglądać te zdjęcia to aż poczułem smak tej gumy w ustach :lol:
    The fancy cars, the women and the caviar, you know who we are...

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Mi najbardziej w pamięci utkwił ten egzemplaż:

Pamietam, jak się kiedyś o nią z kumplem pokłuciliśmy :lol: . Tylko nie pamiętam, czy chodziło o tą laskę, czy samo autko .
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

ehh no ja tez mam w domq tego w ,... pelno .. cos skanne jak przyjade do domu. A lezą mi teraz na biurku pod monitorem bo jak byl temat o prototypach forda to szukalem tego sub-b myślalem ze moze mam w dobrym stanie ten papierek to były czasy ehh ;p

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Kurcze ale fajna sprawa z tymi obrazkami z gum turbo. Chyba nie było dzieciaka któryby ich nie zbierał. Ale jeszcze widuje te gumy w sklepach więc dzieciaki może nadal je zbierają. Kultowa guma. :susp:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar bartixxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez v8krzychu
    Ale jeszcze widuje te gumy w sklepach więc dzieciaki może nadal je zbierają. Kultowa guma. :susp:
    Niemożliwe.....jak ja chciałem niedawno takie coś kupić to nigdzie nie było...pojechałem nawet 30 km od mojego miejsca zamieszkania tam gdzie kiedyś mieszkałem i był sklep w którym je kupowałem al okazało sie że sklep...zlikwidowano.Gdzie ty mieszkasz że widzisz te gumy jeszcze w sprzedaży?Z miła checia powróciłbym wspomnieniami do dzieciństwa
    ...

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bartixxx
    Cytat Zamieszczone przez v8krzychu
    Ale jeszcze widuje te gumy w sklepach więc dzieciaki może nadal je zbierają. Kultowa guma. :susp:
    Niemożliwe.....jak ja chciałem niedawno takie coś kupić to nigdzie nie było...pojechałem nawet 30 km od mojego miejsca zamieszkania tam gdzie kiedyś mieszkałem i był sklep w którym je kupowałem al okazało sie że sklep...zlikwidowano.Gdzie ty mieszkasz że widzisz te gumy jeszcze w sprzedaży?Z miła checia powróciłbym wspomnieniami do dzieciństwa
    Z pewnością owa guma nie jest częstym gosciem na półkach sklepowych. Raczej w marketach jej nie znajdziesz, ja ją widuje w takim małym osiedlowym sklepiku.

P.S. Kurcze narobiłem sobie smaka tym tematem, chyba jutro wróce do wspomnień z dzieciństwa. :lol:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Uprawnienia umieszczania postów