Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Chevrolet Equinox Sport

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie Chevrolet Equinox Sport

Chevrolet pokazał oficjalne zdjęcia swojego nowego SUV-a- Equinox Sport. Samochód aby nabrał agresywności i sportowego charakteru delikatnie obniżono, dodano mu 18-calowe koła, a pod maską wsadzono silnik DOHC 3.6 V6 o mocy 263 KM (196 kW) i momencie obrotowym 362 Nm połączony z 6-biegową skrzynią automatyczną. Przyspieszenie od 0-60 mph w 7 sekund. W standardowym wyposażeniu auta będzie: 5 poduszek powietrznych, składane tylne siedzenia, centralny zamek, odtwarzacz MP3 i CD oraz radia AM/FM z 6 głośnikami. W opcji będzie można dostać 7 głośników Pioneera i nawigacje Turn-by-Turn. Samochód trafi do sprzedaży w 3 kwartale 2007 roku. Będzie dostępna wersja z napędem na przód i na wszystkie koła.

(c) carphotosite

Domyślnie

Wygląda jakby miał końcówki wydechu z przodu :lol:
    The fancy cars, the women and the caviar, you know who we are...

Domyślnie

Model ten istnieje bodajże od 2005 roku, jednak wersja Sport bardzo przypadła mi do gustu. Rasowe zderzaki, agresywny przód (ciekawie wygląda listwa "położona" na reflektory). Niestety przyłamałem się wnętrzem Uświadomiłem sobie, jak blisko są "ze sobą" amerykański i koreański oddział Chevroleta. Radio, panel klimatyzacji czy choćby kierownice są żywcem wyciągnięte z niedawno testowanej przeze mnie... Epiki. :lol:

P.S. szakal trzeba było wrzucić tapetki, a nie zdjęcia 1024 (przynajmniej IMHO... ??: ). Chętni znajdą je TUTAJ - wystarczy kliknąć w zdjęcie i wybrać odpowiednią rozdzielczość).

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    P.S. szakal trzeba było wrzucić tapetki, a nie zdjęcia 1024 (przynajmniej IMHO... ??: ).
    Przecież to są tapety. Zrobiłem dzisiaj ukłon w stronę tych osób, którym raczej pasuje tapeta w tej rozdziałce np. BKX. Jeśli ktoś chcę większą zawsze można wejść na strone i sobie ściągnąć w innej rozdziałce tapetę. :> Co za problem? ??:

Problem żaden. Osobiście wolałbym 1600. Ale luz. *Dj*

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Kolejny tandetny SUV przeznaczony do wożenia amerykańskich tyłków o rozmiarach XXL, do którego łatwo będzie się wsiadać a na hajłeju sensownie przyśpieszyć. Tak denny stylistycznie (jak multum obecnych amerykańskich wozów) że aż nie chce mi się o tym pisać. Wspólne cechy Equinoxa i Epici raczej nie smucić będą przeciętnego Amerykanina ten przecież nawet nie wie gdzie leży Korea a Daewoo to pewnie dla niego jakaś postać z WoWa
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Według mnie samochód nie wzbudza rzadnych emocji, przynajmniej jak dla mnie jest obojętny. Od taki sobie kolejny SUV, nic nadzwyczajnego. I na dodatek te dziwne wloty powietrza w przednim zderzaku przypominające końcówki rur wydechowych. Bleeee... ??:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar JaCie

Domyślnie

Sam w sobie nie jest zły... Może niespecjalnie ładny, ale sprawia wrażenie poteżnego, bezpiecznego i dynamicznego. Najgorsze wrażenie robi znaczek, który bardziej kojarzy mi się z koreańskimi konstrukcjami niż wielkimi "amerykanami"...

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JaCie
    Najgorsze wrażenie robi znaczek, który bardziej kojarzy mi się z koreańskimi konstrukcjami niż wielkimi "amerykanami"...
    Mi zupelnie na odwrot. Moim zdaniem toroche tandetne auto jest ladne tak jak Koreanski odpowiednik-Captiva. Nowoczesny, duzy, z duzym silnikiem, SUV, to w Ameryce- SUKCES.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Moim zdaniem to ludzie w General Motors nie wiedzą juz co mają zrobić. Ten Chevy wygląda bardzo tandetnie. Udaje terenówkę choć jest z charakteru autem sportowym. To nawet na SUVa się nie da podciągnąć. Te wloty z przodu, lexus-looki z tyłu i jeszcze obniżone nadwozie budzi podziw, ale nie w takim ubraniu. Dobrze, że chociaż w środku jest ciekawie.

Awatar Max

Domyślnie

A mi sie nawed podoba wnetrze ma ladne tyl tez ale nie podobaja mi sie te wloty podobne do koncowek wydechu :damn:

Uprawnienia umieszczania postów