Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Shout Box

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie Shout Box

Czy jest możliwość uruchomienia czegoś takiego na naszym Forum.
    Dla niezorientowanych ShoutBox to taki prosty Czat wbudowany w Forum phpBB (w zminimalizowanej formie może być pod oknem głównym Forum).
    Można by coś takiego u nas uruchomić, zwłaszcza że poprzedni "zewnętrzny" Czat nie odniósł sukcesu.
    Jest to dość ciekawa propozycja dla ludzi którzy siedzą akurat OnLine na Forum.

Zobaczcie jak to wygląda na Forum Alfaholików:
    http://www.forum.alfaholicy.net/index.php - na samym dole
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nie wiem gdzie dokładnie, ale już taki temat był poruszany na forum. Z tego co pamiętam to większość była za, ale jakoś ta wersja phpBB nie pozwala na wmontowanie czatu. Nie pamiętam dokładnie więc poprawiać mnie.
    Oczywiście ja jestem za, zawsze forum jest bardziej aktywne niż normalnie. Zamiast spamować w jakimś temacie można pisać sobie z kimś na czacie. Większość kłótni na forum szybko by się rozwiązała czyli równocześnie mniej tematów byłoby w śmietniku. Więcej osób odwiedzałoby nasze forum itd. Zalet jest mnóstwo.

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Według mnie tez jest to świetny pomysł. Jestem jak najbardziej ZA. :susp: Same zalety, nie widze żadnych wad. Oby pomysł wypalił.
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Domyślnie

dla mnie shoutbox to gówno. Dlaczego? Zwalnia forum, i tak po tygodniu sie znudzi. To tylko moje skromne zdanie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ojojoj jak zwykle jakiś problem... Nasze forum i tak jest dość "ascetyczne" jeśli chodzi o jakieś udziwnienia czy też podpisy, napisy. To może by troszkę przerwało taką monotonię, na forum. Zresztą było by to dobre rozwiązanie w razie ewentualnych sprzeczek, jak ktoś zauważył wyżej, czy nawet była by to możliwość skonsultowania się z kimś przy zakładaniu nowego tematu itd.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

Ja jestem za Na innych forach na których pisze jest ShoutBox i jest to fajna sprawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez przemekp14
    tak po tygodniu sie znudzi
    Też takie same zdanie mam na ten temat... Moim zdaniem najlepiej jest w pełni zreaktywować czat aG. Żaden Shoutbox nie będzie miał tego klimatu co czat

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Dobrze prawi!

Barman polej mu!
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    ale jakoś ta wersja phpBB nie pozwala na wmontowanie czatu.
    Hehe, nie ma żadnego problemu zainstalować takiego moda, pytanie tylko po co?
    Znudzi się jak czat aG, dlaczego nikt nie wchodzi na czat skoro popiera to gównieko?
    konto zamknięte

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AML
    dlaczego nikt nie wchodzi na czat skoro popiera to gównieko?
    Bo przy ShoutBoxie wwchodząc na Forum, wchodzisz na Czat. Nie musisz szukać linka, nie musisz się specjalnie logować. Pozatym sądze że to ukróciło by ewentualny Spam.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów