Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Do użytkowników Cyfrowego Polsatu

Domyślnie Do użytkowników Cyfrowego Polsatu

Witam wszystkich forumowiczów . Mam pytanie do posiadaczy cyfrowego polsatu , jestem zainteresowany założeniem go , ale mam dwa pytania :

1.Pakiej familijny kosztuje 39zł miesiecznie - czy to jest stała opłata miesieczą czy moze ulec zmianie (podwyższeniu po okresie kilku miesięcy)??

2.Czy po zainstalowaniu Cyfrowego Polsatu można go rozdzielić na więcej niż 1 telewizor? bo chciałbym miec go na 3 telewizorach w domu .

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Hmmm....a nie łatwiej by było zadzwonić na bezpłatną infolinie?? :susp: Skoro coś takiego jest w Cyfra + to w Polsacie tym bardziej.

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie Re: Do użytkowników Cyfrowego Polsatu

Cytat Zamieszczone przez 4runner
    2.Czy po zainstalowaniu Cyfrowego Polsatu można go rozdzielić na więcej niż 1 telewizor? bo chciałbym mieć go na 3 telewizorach w domu .
    Tak, tylko na ty drugim TV będziesz oglądał ten sam kanał co na pierwszym telewizorze(przy którym został podłączony dekoder). Ja tak mam Są jeszcze inne sposoby ale to już jest bardziej kosztowne przedsięwzięcie... http://forum.pclab.pl/lofiversion/in...p?t213440.html

PS Wystarczy tylko poszukać. Lenistwo nie popłaca...
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

chcesz zakładać Polsat Cyfrowy, a masz w avatarku telewizję N. jak bym miał zakładać cokolwiek to chyba właśnie N.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

a może znacie cennik usług w UPC bo ja na ich stronie znalazłem cennik ale tylko jezli bierze się Tv + Telefon + internet , a mnie interesuje sama telewizja . Dzięki

Domyślnie

TUTAJ masz dokładny cennik UPC - polecam, bo mam już kablówkę (pełny pakiet) a od jutra będę miał również neta i telefon z UPC.

Domyślnie

Dj Brabus , no własnie ten cennik widziałem , ale tam nie ma podanej ceny (kwoty miesięcznej) za samo tv ze wszystkimi programami oprocz tych dodatkowych (HBO , Cinemax itp - bo te mnie nie interesują).

Chce się poprostu dowiedzieć ile bym płacił miesięcznie za samo TV bez neta i fona

Pozdrawiam

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

ja polsatu nie polecam mam go w domu ale niedlugo zmieniamy na N poniewaz w polsacie są same ch*je np. przyslali nam pocztą ze jezeli chcemy miec pakiet dodatkowy za 19.99 dalej to musimy zaznaczyc tak i zlozyc podpis niestety nikt tego nie zrobil bo uznalismy ze jak dalej bedziemy placic tyle samo to sie skapną ze niechcemy wiecej placic ale nie ostatnio wylaczyli nam ten pakiet zadzwonilismy tam a NIEMIŁY pan odpowiedzial ze w dosc niegrzeczny sposob ze niestetyjak chcemy dalej za 19.99 to musimy odeslac im ten list gdy powiedzielism y ze go zgubilismy to powidzial ze ZA JAKIŚ CZAS wysle go nam i mamy wyslac go listem poleconym do nich :damn: sory ze tak nieklarownie to opisalem ale niepolecam bo my im placimy a oni nas OLEWAJĄ

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

I pomyśleć, że chciałem zmienić Cyfre+ na Polsat. :/

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ja mam Cyfre+ ale strasznie zaczyna mnie nęcić N chciał bym zobaczyć sobie jak to wygląda w HD. Chociaż Cyfra też posiada kilka kanalików w HD.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Uprawnienia umieszczania postów