Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [LEW Big Bang] Bentley GT

Domyślnie [LEW Big Bang] Bentley GT

Nie stać Cię na „Króla” Veyrona! Nie martw się niemiecki tuner LEW Big Bang zrobi „coś” dla Ciebie! Tym „czymś” będzie Bentley Continental zmodyfikowany na wzór Bugatti Veyrona i nie tylko. Zaprezentowano go podczas ostatnich targów w Essen. Ten potwór to nie tylko maska Verona. Zobaczcie na tylne światła. Mi od razu przychodzi tu na myśl włoska marka - Ferrari i modele 612 i 599. Dobra już nie bądźmy tacy złośliwi. Podziwiajmy te 21 calowe felgi, które są w kształcie turbiny. Ale chwile... takie same obręcze są chyba w McLaranie SLR? Przednie lampy z technologia LED zaczerpnięto z Audi Q7. Teraz o czymś co nie jest może spektakularnym pomysłem, ale na pewno poprawi „całokształt” tego „składaka”. W autku pojawiło się kilka ciekawych rozwiązań technicznych. Zmodyfikowano elementy nadwozia, które wykonano z włókien węglowych, dzięki czemu udało się obniżyć masę tej angielskiej gabloty na kołach. Zestrojeniem zawieszenia zajął się specjalista w tej dziedzinie, firma Eibach, a mocny układ hamulcowy z karbonowo-ceramicznymi tarczami pochodzi od Brembo. Tuner LEW podjął się podrasowania jednostki napędowej, czego jego wynikiem jest dodatkowe 90 koni, które podwyższyły moc całkowitą do 650 KM. Maksymalny moment obrotowy wzrósł do 750 Nm, czyli o 100 Nm. Prędkość maksymalna wynosi teraz 330 km/h (model seryjny 318 km/h). Tak więc co wy na to?

Foto:

(c)roadlook.pl

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Najładniejsze w tym aucie są...alumki. :susp: Co do reszty to jak dla mnie nic do siebie w tym aucie nie pasuje. Paskuda... :damn:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Nosek taki jakby Skodowski troche im wyszedł
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

w 100% zgadzam się z v8krzychu xD

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Śmiech i rozpacz na sali. Jak można zrobić z bentleya takie g*wno na kołach.
    Jak nie wystarczy standardowe statko to zgłaszasz się do MTM i mechanicznie będziesz mieć taki sam efekt, a auto nie będzie wyglądać tak jak kiczowaty zlepek aut projektu upośledzonego umysłowo 5 latka :damn:

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Zbanowany
    Auto
    .

Domyślnie

He, a ja powiem ze dla mnie jest wyjebanszy..! Moze ta atrapa chlodnicy tak odrobinke nie pasuje, ale reszta jest wysmienita! Kolejne auto do mojego garazu marzen..

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ŁukaszZz
    Kolejne auto do mojego garazu marzen..
    Ty to tak serio ? .

Dawno nie widziałem tak paskudnej przeróbki. :shock: Niema co o nim pisać, porażka....

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Heh grill to chyba od Veyrona zaiwanili :lol: :lol: :lol:.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Awatar qoompel

Domyślnie

Nie ma chyba nic gorszego niż upodobnić auto (zresztą takie auto jak Bentley... ) do innego Wyjątkowy nieudana próba.

Z reguły nie jestem za tuningiem samochodów tego pokroju, ale jeśli miałbym wybierać między tunerami zajmującymi się Bentleyami, to wybrałbym MTM lub Mansory (w osateczności Kahn).

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

> grill od Veyrona
    > lampy przednie przypominają te z Q7
    > lampy tylne coś jakby Ferrari 612
    > reszta od Conti GT
    To nam się mieszaniec zrobił. Trzeba jednak przyznać, że nie jest tak źle, no poza tym okropnym grilem wyglądającym jak jakaś dziura... ??:
    No i felgi - rewelacja!

P.S. Z bocznej perspektywy to przód wygląda jak Q7, tyle, że trochę bardziej płaski :lol: :lol: :lol: :lol:

Uprawnienia umieszczania postów