Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: 01..02..03..04..05..06..2007!!!...

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

hehe widze ze zdecydowana większość po domach siedzi .. u mnie nie inaczej podobnie jak Seth organizuję małą imprezkę

A wszystkim bez wyjątku życzę najlepszego w nowym 2007 roku !!

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Ostatnio rzadko bywalem na forum. Wiaze sie to z tym, ze nie mam za duzo czasu.

W zwiazku z nadchodzacym nowym jorkiem chcialem zyczyc wszystkim uzytkownikom duzo wytrwalosci i samych sukcesow.

Teraz mala refleksja co do slow z poprzedniego sylwka.

Rok temu napisalem:

Cytat Zamieszczone przez daniel rok temu
    w nastepnym roku juz bede na studiach to bedzie raczej fajnie
    Tekst o sylwestrze; niestety sie pomylilem. Nie bedzie fajnie.

Napisalem tez:

Cytat Zamieszczone przez daniel rok temu
    a ja 18 rok z rzedu bede siedzial w domu. zapewne tak jak rok temu non stop przed kompem (...) jak dla mnie kolejny normalny wieczor
    Wystarczy zmienic cyferke z 8 na 9 i bedzie pasowalo i w tym roku.

Ogolnie to rok bardzo udany jakby nie patrzec. Dobrze zdana matura, przyjecie na wymarzone studia, dobry pierwszy okres na studiach... moze ogolnie czegos brakuje w zyciorysie, ale chyba trzeba sie cieszyc tym, co jest.

Awatar pavlik4pol
    Auto
    Audi V8 D11

Domyślnie

Też się dołożę ... życzę Wam żebym jak najszybciej kupił sobie samochód :lol:

I żeby chomik był zdrowy i szczęśliwy ... mój chomik oczywiście

Wszystkiego Naj...W Nowym 2007 Roku...Pozdrawiam

Awatar bartixxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    A dowodzik pan ma? :lol:
    Za cztery lata dopiero bede mógł się tym ważnym ,,papierkiem,, pochwalić...
    ...

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Nim przejdę do życzeń chciałbym złożyć podziękowania redaktorom, moderatorom, vipom, wszystkim użytkownikom forum - całej rodzinie aG. Za wspólne tworzenie skarbnicy wiedzy, społeczności i miłej atmosfery wokół niej. Dziękuje Wam wszystkim, że jesteście z autoGALERIĄ. Oby w przyszłym roku było nas więcej - sympatyków i przyjaciół - z pomysłami i ich realizacjami, aby rodzina aG była miejscem wolnym od troski i codziennych problemów i zawsze przynosiła radość i uśmiech na twarzy tego Wam i sobie serdecznie życzę.

PS. Sylwestra spędzę w gronie znajomych i przyjaciół, bo to jest najważniejsze i takiego Wam też życzę z całego serca.

Udanej Zabawy Sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku!

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Życzę wszystkim użytkownikom forum aG jak i ich rodziną wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Przede wszystkim zdrowia i szczęścia, aby nadchodzący rok był najlepszy ze wszystkich dotychczasowych lat

Wszystkiego Najlepszego!!

PS. Uważajcie na siebie
    PS2. Ja przywitam Nowy Rok poza domem. Nasze znajome wynajmują domki nad jeziorem, ma być tam jakieś 30 osób z czego większość mają być dziewczyny Mam nadzieje że ten sylwester będzie tak samo udany jak poprzednie, a nawet lepszy
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Z okazji nadchodzącego roku 2007 życzę wszystkim dużo zdrowia (tego muszę też sobie doraźnie życzyć niestety :damn: , bo trochę mnie przewialo), szczęscia, pomyślności i wszystkiego, o czym zawsze marzyliście . No i oczywiście szampańskiej zabawy w ten jedyny, wyjątkowy wieczór w roku .

A sylwka w tym roku wyjątkowo spędzam w domu, z rodzinką . Dzięki temu mam pewność, że nawet jak się ostro nałoję, to trafię do SWOJEGO łóżka .
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jako, że ostatni piszę w tym temacie pozostaje mi tylko powtarzać życzenia przedmówców czyli abyście nie musieli długo, długo, bardzo długo odwiedzać swojego rodzinnego lekarza lub co jeszcze gorsze szpitala. W nadchodzącym roku trafili 6 w totka albo uzbierali wreszcie tyle kasy aby kupić sobie wymarzoną brykę lub np. wyjechać ze swoją dziewczyną/narzeczoną/żoną/rodziną (niepotrzebne skreśl) na Hawaje lub bardziej realnie w Alpy. Mam nadzieje również, że w przyszłym roku będzie jeszcze mniej sprzeczek, kłótni i tego typu problemów na aG. I aby samo forum jeszcze bardziej się rozrosło i jeszcze szybciej się rozwijało. Oczywiście sam będę o to się starał.

Dzisiaj życze wam szampańskiej, długiej i do samego rana świetnej zabawy.

Hmm...ja spędzie już kolejny raz Sylwester w domu. Ale nie jestem z tego powodu smutny. Wręcz przeciwnie. Z moją rodziną widzę się bardzo rzadko i np. taki dzień jak dzisiaj to jedne z nielicznych okazji abyśmy mogli ze sobą porozmawiać, wyjaśnić parę spraw itd. Także powinoo być super !!!!

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Chciałbym dzis userom AG zyczyc wszytskiego najlepszego w nowym roku oraz swietnej zabawy dzis i jutro. Oby wszyscy dotarli do konca i nie było ofiar.
    Ja spedzam sylwka u mojej dziewczyny w domu. Bedzie mała imprezka. Zabieram ze soba tak jak wszedzie moje dwie papugi (djhexe i biegacz).
    Djhexe kupił fajerwerków za 500zł. Oby Marcie sie chata nie zjarała.

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ja oryginalny nie będę i też Wam życzę Happy New Year! Bo co tu innego życzyć. Dla mnie ten rok był zajebisty, zleciałem trochę świata, pierwsza klasa liceum nie była wcale taka trudna. Poznałem nowych wspaniałych ludzi i wogóle jest wpożo. Sylwek to pewnie jakaś imprezka będzie, z alko to bardzo mało bo ćwiczę to formy nie chce stracić .
    Trzymajcie się do siego rokQ.
    PEACE!
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Uprawnienia umieszczania postów