Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Chrysler Nassau Concept

Domyślnie Chrysler Nassau Concept

Chrysler Nassau powstał na bazie Chrysler 300, samochód został skonstrułowany o specyficznym designie. Ma w sobie elementy aluminium, a deska została podświetlona neonem.

(c) carscoop

Awatar rydzyk
    Auto
    Renault Laguna III GT 2.0T + LPG

Domyślnie

Z profilu bardzo ładny.
    Ciekawy wozik, aczkolwiek jeśli takie cuś wejdzie do produkcji to i tak będzie wyglądać na 3+ ( jak wszystkie modele Chrysler'a)

Domyślnie

Nawet podobny jest do szkicu, który Chrysler przedstawił pod koniec listopada. Niestety nie podoba mi się i jeśli faktycznie ma robić za konkurencję CLS'a, to ja odpuszczam. :damn: Po pierwsze to jest hatchback i pierwsze co przychodzi mi na myśl, to Opel Signum (VelSatis?). Tył moim zdaniem to natomiast Crossfire. Kiepsko. I nie pomogą tu nawet świetnie wyglądające drzwi bez ramek...

Awatar rydzyk
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Niestety nie podoba mi się i jeśli faktycznie ma robić za konkurencję CLS'a, to ja odpuszczam. :damn:
    Ale jaja!
    Wojna domowa W DaimlerChryslerze.
    CLS vs Chrysler cośtam
    Przecież Mesio i Chrysler to członkowie 1 koncernu, więc po jakiego grzyba mają stanowić dla siebie konkurencję?
    Mnie pomysł wydaje się fajny, jeśli ten wozik będzie konkurował z A3 i BMW 1, bo A i B klasa to raczej mininminivaniki

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ładne autko trzeba przyznać Ta wąska klapa bagażnika raczej nie przejdzie z względów praktycznych. Cale auto wygląda mi na klase compct, nie wydaje się być tak duże jak Signum (ale sądząc po tym, że plyta podłogowa z 300C, to raczej mały nie bedzie).
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rydzyk
    Przecież Mesio i Chrysler to członkowie 1 koncernu, więc po jakiego grzyba mają stanowić dla siebie konkurencję?
    Może nie dokładnie konkurencję, ale odpowiednik CLS'a.

Mnie pomysł wydaje się fajny, jeśli ten wozik będzie konkurował z A3 i BMW 1
    Jeśli podstawą jest Chrysler 300C, to raczej nie będzie konkurencją BMW serii 1.

Awatar rydzyk
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Może nie dokładnie konkurencję, ale odpowiednik CLS'a.

Mnie pomysł wydaje się fajny, jeśli ten wozik będzie konkurował z A3 i BMW 1
    Jeśli podstawą jest Chrysler 300C, to raczej nie będzie konkurencją BMW serii 1.
    1. A poco komu odpowiednik CLS'a. Mesio jest piękny...
    2. Przecie Caliber ma szansę osiągnąć sukces w Europie dzięki wymiarom.
    300C też jest bliżej S klasy niż E klasy. Może Chrysler spróbuje pobić czołówkę rozmiarami i układem jezdnym z 300C(wg. mnie ma szansę, bo przynajmniej BMW to dla mnie straszny szajs..co innego Audi...)??

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Auto samo w sobie jest ciekawe, inne niz wszyscy. Concept Chryslery przypomina Opla Signum oraz model z rodziny czyli Crossfire. Gdyby doszło do seryjnej produkcji wiele detali prezentowanych w koncepcie nie ujrzy światła dziennego (jak to zawsze bywa z konceptami). Zobaczymy wersje produkcyjną (oby?) to dopiero można będzie oceniać. :susp:
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar kociak
    Auto
    Ford Fiesta 1.3

Domyślnie

Chrysler coraz bardziej przymierza się do wprowadzenia tego typu auta na rynek.Nassau wygląda jak dalsza kontynuacja konceptu Airflite.
    Następnym krokiem będzie wprowadzenie wersji seryjnej :susp:

Awatar K2344
    Auto
    Autobus linii 27 i 11 ;p

Domyślnie

hehe moze mi ktos wyjasnic dlaczego kiedy zobaczylem zdjecie z profilu przyszla mi na mysl Alfa Brera??
    370Z i GT-R

Uprawnienia umieszczania postów