Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Chrysler Nassau Concept

Awatar shrek
    Auto
    Range Rover Sport, Mercedes-Benz S600, Hummer H2

Domyślnie

Futurystyczna wizja. Raczej nie na rynek amerykański, bo jest troche za mały jak na ich potrzey. Jeżeli go bedą produkować to w dużej mierze na europę gdzie takie samochody sa owiele popularniejsze.
    Ford

kliknij - niepożałujesz
    http://s6.metaldamage.pl/c.php?uid=140951

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rydzyk
    1. Chodziło mi o to, ze 300C ma lepszy układ jezdny od BMW serii1 i A3.
    2. Wyniki sprzedazy BMW serii 1 nie sa tak dobre, jak 5 czy 7 i to z nimi chciałem porównać wyniki sprzedaży 300C, ponieważ omawiany w tym temacie Chrysler widzi mi się jako większy, silnejszy i (conajmniej) równie dobrze prowadzący się konkurent BMW 1 i A3
    1. BMW1 i A3 są luksusowymi kompaktami a 300C ma wielkość BMW 7 i Audi A8... Nie ma porównania (no chyba że porównamy jakość wnetrza która jest lepsza w niemieckich kompaktach niż w wielkim 300C). Dodtkowo w testach top gear BMW 1 zbieralo pochwały głównie za to jak sie prowadzi (właściwie tylko za to) a 300C włąśnie przez układ jezdny przegrał pojedynek Jaguarem e-type i czyś tam jeszcze.

2. Audi sprzedaje sie dobrze, BMW 1 jest bezsensownym samochodem więc spzredaje się kiepsko. 300C z tego co wiem nie bije jakoś specjalnie rekordów sprzedaży... właśnie ze względu na jakość wykonania i prowadzenie)

A teraz o tym prototypie... nie podoba mi się. 300Cw wescsji hatchback., niech jeszcze zrobią z niego kabriolet, vana kampingowego i motorówkę...

Uprawnienia umieszczania postów