Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 26 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 259

Wątek: II ZLOT AG - 26 sierpnia 2007, Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez The_Racer
    Jeśli byłby to Wrocław to i mnie by pasowało
    A Łódź Ci nie pasuje? :shock: Bliżej przecież...

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincentus
    Zapraszam do Wawy. Już ja Was oprowadzę
    Zgadzam sie i dołączam do propozycji

Jeśli chodzi o dużą betonową płytę to jest kolo podwarszawskiego Legionowa ogromny stary betonowy plac na którym FSO trzymało niegdyś lanosy... mozna poszaleć

Jeśli nie Wawa to proponowałbym jakąś małą miejscowość, o odpowiednim klimacie i.. cenach Jesli chodzi o campingi to wiem gdzie jest jeden (a przynajmniej był), blisko zajeb...ej nowej trasy szybkiego ruchu więc mogę się dowiedzieć o ceny.

Auto
    *

Domyślnie

Orientacyjnie: czy ktoś chciałby zabrać ze mną w drodze z Częstochowy?
    konto zamknięte

Domyślnie

Jak wakacje by to były to i znów może zawitam. Z tymże jak by ktoś z BI (Robak) się wybierał to bym się doczepił ...

Awatar Shyrl
    Auto

Domyślnie

Tak myslalem nad atrakcjami motoryzacyjnymi Warszawy i przyszło mi do głowy np muzeum samochodów zabytkowych w podwarszawskich Otrębusach. Jest kilka naprawdę zajefajnych fur do obejżenia.

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Shyrl1
    Tak myslalem nad atrakcjami motoryzacyjnymi Warszawy i przyszło mi do głowy np muzeum samochodów zabytkowych w podwarszawskich Otrębusach. Jest kilka naprawdę zajefajnych fur do obejżenia.
    Popieram Warszawe i okolice;]
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez fischer777
    Jak wakacje by to były to i znów może zawitam. Z tymże jak by ktoś z BI (Robak) się wybierał to bym się doczepił ...
    Mowisz, masz .

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Panowie. Zima się skończyła, zaczyna się robić Ciepło. Mamy już kwiecień, to znaczy że czas leci nieubłaganie.
    Więc jeśli ktoś, kiedyś miałby ochotę spotkać się przy piwie (lub czymś mocniejszym) i pogadać twarzą w twarz o samochodach i o dupie Maryni, to wypadało by zacząć dyskusje o jakiś konkretach.
    Chciałbym uniknąć sytuacji że wszystko będzie robione na ostatnia chwilę, a jak przyjdzie co do czego to i tak nie wypali.
    W związku z tym mam pytanie. Czy uzgodnienia które zostały zaproponowane na początku tego tematu są jeszcze jako tako aktualne.
    Musimy rozplanować pewne rzeczy bo co niektórzy tutaj będą dzieci rodzić, a inni będą sie żenić
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Shyrl
    Auto

Domyślnie

Chętnie bym się spotkał przy czymś mocniejszym. Jeśli Skoda b707 będzie jutro zdrowa po serwisie to skoczymy na kemping o którym wyżej pisałem i dowiemy się co i jak ze spaniem w stolnicy, jeśli wypadnie właśnie na warszawę. Pisałem też o ogromnym starym placu FSO, kiedy tam byłem ostatnio (zima jakoś) to stały już tabliczki "teren prywatny" więc tez trzeba by pomyśleć nad innymi atrakcjami ??:
    Zaczynam sie zastanawiać czy jest sens robienia tego w duży mieście czy rzeczywiście nie należałoby znaleźć małego fajnego miasteczka

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Majówka z aG, miejsce - Warszawa. Jestem za! Małe miejscowości jak wcześniej ustaliliśmy odpadają, ze względu na problemy z dojazdem.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów