Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Volvo V70 (2008)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie Re: Volvo V70 (2008)

Cytat Zamieszczone przez aston
    Kurde jedno zdanie, a tyle błędów :P

Cytat Zamieszczone przez autoblog
    2.5L turbo gas engine making 285 hp and 221 ft-lbs. of torque and a range-topping 3.2L inline-6 that generates 285 hp and 295 ft-lbs. of torque.
    Ehh....dzięki za wykrycie błędu.

Domyślnie

Mam stosunkowo mieszane uczucia w związku z tym autem. Z jednej strony niezwykle indywidualna stylistyka tyłu, przez co nie można pomylić go z innym kombi. Do tego mistrzowskie wnętrze. Idealna harmonia funkcjonalności i elegancji. No i te motory, które powinny świetnie sobie radzić z tak dużym autem. Z drugiej jednak strony nie dopracowany przód auta tj. nieproporcjonalność reflektorów do grilla. Są zdecydowanie za duże... No i zbyt krótki tylny zwis też jakoś mało estetycznie wygląda. Myślę jednak, że walory użytkowe wezmą górę i auto okaże się prawdziwym hitem od Volvo .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez fischer777
    Z drugiej jednak strony nie dopracowany przód auta tj. nieproporcjonalność reflektorów do grilla. Są zdecydowanie za duże...
    Może masz rację, troszeczkę wygląda to, jakby przód spłynął... :lol:

No i zbyt krótki tylny zwis też jakoś mało estetycznie wygląda
    Czy ja wiem... Ja jakoś nie widzę, żeby ten tył był za krótki. A nawet jeśli, to linia wygląda przez to dość dynamicznie.

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

O ile przód auta bardzo mi sie podoba to do tyłu mam już lekkie zastrzeżenia. Jest jakiś taki zbyt udziwniony, troche przypomina mi Subaru Forester'a i...Fiata Stilo ??: , może muszę sie przyzwyczaic do tyłu. Jak narazie trochę tył zaniża notę za całokształt. :susp: A silnik 3.2 R6 o mocy 238 KM zapewni wystarczające emocje rodzince. :susp: Fajne auto...
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Awatar qoompel

Domyślnie Re: Volvo V70 (2008)

Cytat Zamieszczone przez Shyrl1
    To:

kojazy mi sie z karawanem

A całe autko wygląda jakby wyjechało z ikei, czyli prosto i elegancko.
    Zgadzam się z Tobą w 100%

Zgodzę się również z resztą - tylne lampy nie pasują do całości :damn: Boli mnie to bardzo.
    Ale, pomijając ten fakt, nowe V70 wygląda świetnie (jako fan Volvo - zero obiektywności ).

Auto
    *

Domyślnie

Auto dziwnie się prezentuje, reflektory są jakby przybrane od innego samochodu, tylne lampy też nie są najlepsze, beznadziejny kształt, tak pasują do wozu, że równie dobrze można by je zastąpić światłami sygnalizacji drogowej.
    Jedynie linia boczna dobrze wygląda, choć wtedy uderza jego straszna pudełkowatość, poniekąd uwarunkowana szwedzkim wyobrażeniem stylistyki.
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    No i zbyt krótki tylny zwis też jakoś mało estetycznie wygląda
    Czy ja wiem... Ja jakoś nie widzę, żeby ten tył był za krótki. A nawet jeśli, to linia wygląda przez to dość dynamicznie.
    Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do "karawanowej" sylwetki starszych kombi Volvo z długim i ściętym tyłkiem :lol:

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Tapety:

(c) km77

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Auto mnie nie urzekło, ale to nie przypadek gdyż oprócz modelu XC90 nie jestem raczej fanem Volvo. Oczywiście są to auta dopracowane, z bardzo dobrymi silnikami i wnętrzem o wysokiej jakości ale jakoś do mnie nie trafiają. Tylne lampy w nowym V70 to zapożyczenie od modelu C30, tutaj wygląda to tak jakby do normalnych lamp ktoś od góry doczepił słupki. Nie bardzo podob mi się stylistyka tyłu, za dużo wcięć Na masce są dość widoczne przetłoczenia i spory "garb"(bez skojarzeń ) ale akurat w tej częsci auta to pasuje. Środek bardzo elegancki, szczególnie w drewnie.
    Volvo po prostu trzeba lubić

Awatar Jacobser

Domyślnie

Nie podobają mi się obecne Volvo. Samochody tej marki mają być kanciaste, masywne, duże, a nie jakieś takie obłe, smukłe. Zresztą może i nowa stylistyka jest dobra (na przykład S80), ale tylne lampy wyglądają jak za dawnych lat. Duże, kanciaste, masywne. Nijak to pasuje do reszty samochodu. Ciekawie za to nawiązali design V70 do mniejszego C30.

Uprawnienia umieszczania postów