Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 130

Wątek: 2007 Maserati GranTurismo

Awatar Veyron
    Auto
    Skoda Octavia tour

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dominik999
    Zawiodłem się Maserati zawsze kojarzyło mi się z pewnym wyrafinowaniem, klasą... To, co jest na zdjęciach, jest zbyt wulgarne jak na mój gust szkoda...
    Właśnie nie powinno być szkoda, ten wozio jest miooooodzio :susp:

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Veyron Twoja orryginalność w wyborze avatarów normalnie mnie rozwala... :damn:

EOT
    No co nie miałem pomysłu to troche ściągnąłem

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Oficjalna strona auta: http://www.granturismoisback.com/

Awatar JaCie

Domyślnie

Wg mnie projektanci wykonali kawał doskonałej roboty. I dochodzi jedna pozycja do mojej kategorii 'auto marzeń'... Bardzo podoba mi się połączenie obłych ksztaltów i ostrych linii. Nie mam się do czego przyczepić Podobająmi się nawet pasujące do całości felgi, a najbardziej - oryginalne zderzaki. Wnętrze również wspaniałe, oryginalne dzięki kolorom i ładnym liniom. Poprostu świetny samochód....

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

To jedyne auto które spowodowało u mnie taką reakcję - Głośne "O KUR... MAĆ! To auto jest piękne! Jest to od dziś auto moich marzeń! Właśnie to Maserati stałoby w garażu obok Alfy 8C! Włoscy styliści to jednak najlepsi na świecie! Ludzie się zachwycają jakimś Passatem czy Mondeo - nie powinni, bo to jest dopiero auto do podziwiania! Kocham to auto! Sprzedam duszę diabłu za nie!

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Wszystko ładnie pięknie tylko troche ten tył niedopracowany(głównie lampy, te jakoś do mnie nie przemawiają), choć ogólnie stylistyka tej części nadwozia oryginalna. Przód za sprawą lamp podobny do Lexusa IS, w środku czysta poezja, ta czerwona skóra, mniam. Wzór felg nawiązuje do emblematu Maserati, bardzo pomysłowe. Silnik w zupełości wystarczający, wg mnie jedno z najlepszych luksusowych coupe na rynku.

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Dla mnie auto jest jednym z najwiekszych rozczarowań tego roku :damn:
    Zgadzam się,że włosi są mistrzami designu i nikt im nie dorówna w tej sztuce, ale to auto projektanci robili chyba po godzinach, pokutując za grzechy - być może młodości.
    O ile przód jeszcze nawiązuje do MC12 - wydłużyć maske, obniżyc grill i wypisz wymaluj MC12 - o tyle, przydługawa maska to już kompletne nieporozumienie. Za duży rozstaw osi, zupełnie jak w kompakcie,a przecież tutaj nie chodzi o przestrzeń. Słupek C, moim zdaniem, zbyt dużych rozmiarów. Myśle,że zwiększenie tylnej szyby w strone nadkoli poprawiłoby wizualnie bok auta,a tak co tu dużo mówić, wygląda to oględnie mówiąc przyciężkawo.
    Tył to wariacja na temat DB9. I jeszcze ten bagażnik wyodrębniony, prawie jak w sedanie :damn:
    Panowie bossowie koncernu Fiata. Chyba tracicie zdrowy rozsądek.
    Styliści Maserati najwyraźnie projektują teraz Fiaty, a Ci z Fiata z braku zajęcia, zajęli się projektowaniem Maserati.
    Świat zwariował :damn: :damn: :damn:
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Dorzuce jeszcze taką tapetkę w większej rozdzielczości

Auto
    *

Domyślnie

A widzisz, mi bardzo podoba się to szaleństwo. Szczególnie tył, linia tylnej szyby opada, przechodzi w pokrywę bagażnika, coraz niżej, aż w końcu mocnu unosi się do góry i spada pionowo w dół. Lampy można by zrobić nieco bardziej ascetycznie ale i tak tył nie wygląda źle. Słupek też komponuje się dobrze, nadaje wrażenie solidności.
    konto zamknięte

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

I jakie podobieństwo z profilu do 599GTB. I szczerze powiedziawszy to co raz bardziej zaczyna mi się to auto podobać

Awatar K2344
    Auto
    Autobus linii 27 i 11 ;p

Domyślnie

widze ze dzisiaj jesteśmy czarowani przez piękne 2 nowośc najpiew Audi teraz Maserati........ następny cud motoryzacji.... w koncu mozna powiedziec ze tylne lampy ładnie wyglądają bo u poprzednika byly okropne
    370Z i GT-R

Uprawnienia umieszczania postów