Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 270

Wątek: Niezidentyfikowane prototypy i wizje

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Muł nowego Elise, Exige czy Esprit? Serwis, z którego brałem informacje twierdzi, że....Esprit. Tylko skąd oni to wiedzą? Podobno był już przecież testowany pod nadwoziem starego Esprita. To co nagle zrobili kolejnego muła?
    Jak to często mawia lektor w programie "De Lux" na TVN Turbo: "czas pokaże".

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Od niedawna po sieci krążą takie oto dziwne zdjęcia, które wyciekły z urzędu patentowego. Wyglądają one na Volta... MPV/Crossover

C: SŚ

Domyślnie

Nie ma w tym nic dziwnego - to przecież Chevrolet Orlando.
    http://www.spyshots.nl/SpyShots/Chev...andinavi%C3%AB

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Orlando ma większe światła z przodu, ale to może być tylko mylące maskowanie Może wprowadziliby go do Europy jako następcę Rezzo? Chevy nie ma u nas żadnego Vana obecnie w ofercie, więc coś by im się przydało. Wiem, że na Rezzo jest trochę za duży, ale może pod jakąś inną nazwą?

Domyślnie

To auto po lewej to dokładnie ten model z rysunków:
    Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    Na jednej z zamkniętych prezentacji przyłapano seryjną odmianę Chevroleta Orlando bez żadnych maskowań. Niestety autor wykonywał zdjęcie w pośpiechu i jakość pozostawia wiele do życzenia

(c) Autoscoops
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...?t=9492&page=2

Domyślnie

Hmm, mi się wydaje, że zapowiadane Orlando, Van, a nie minivan raczej (po prawej na zdjęciu) będzie czymś wyżej, niż Rezzo (klasa Tourana, Zafiry i Scenika), tylko czymś w stylu Sharana czy Galaxy'ego, tylko trochę niższego od nich. Ten minivan na szkicach i po prawej na zdjęciu może być właśnie następcą Rezzo, czyli minivanem Taka jest moja teoria.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Na stronie Lancii w galerii działu stylistycznego pod tytułem "Nuovi Concept" pojawiły się zdjęcia, szkicie i wizualizacje kilkunastu konceptów. Większość pochodzi sprzed kilku lat, ale wśród nich nie brakuje też takich, których wcześniej nie pokazywano. Galerię otwiera interesujący szkic niewielkiego coupe - czyżby szykował się w końcu powrót Fulvii?

Wśród szkiców osadzonych w czasie znajdziemy między innymi takie:

www.lancia.it --> Storia & Design --> Centro Stile --> Gallery Nuovi Concept

Domyślnie

To małe urocze toczydełko może przedstawiać podobno nowego Ypsilona

Awatar tomek__
    Auto
    na gaz

Domyślnie

Czekam już 3 lata na premierę CL cabrio i nie ma. Jak sądzicie, ma to szansę?

http://www.cwwcardesign.com/cars/pic...216_cabrio.jpg

Awatar Adzian
    Auto
    Alfa Romeo 8c Spider

Domyślnie

Hmm, nie sądzę. W końcu już w koncernie jest SL. Nie byłoby sensu robic takiej wersji.

Uprawnienia umieszczania postów