Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 270

Wątek: Niezidentyfikowane prototypy i wizje

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kociak
    na pierwszym planie jest przecież jest nowe Maserati GranTurismo a na drugim planie z tego co się nie mylę to GranTurismo w wersji CC
    Być może. Nigdzie nie znalazłem takiej informacji. :susp: Chociaż fakt, że kształt świateł przypomina te z GranTurismo.

EDIT:

Okey, zagadka rozwiązana. Jestem chyba trochę z tyłu.

------------------------------------------------------------------------------------

EDIT:

Pewien czytelnik z serwisu TheCarConnection zrobił zdjęcia w L.A. zamaskowanego Mini Coopera S, który w dodatku miał dość spory rozstaw osi, co najmniej tyle co ma Mini Clubman. Nie wiadomo czy testowany jest napęd AWD, czy jakiś nowy model, czy to może muł testowy dla innego auta, czy jakakolwiek nowinka techniczna?? Czytelnik owego serwisu napisał, że wnętrze praktycznie było takie same jak w zwykłej wersji oprócz zmienionej tablicy rozdzielczej. Nie wiem, a co wy o tym sądzicie?

(c) TCC

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Ja sądzę że już trochę za wielkie to jak na "mini" ??:
    Może jest zapotrzebowanie na mini w którym mógłby siedzieć ktoś z tyłu... mi osobiście się nie podoba

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    który w dodatku miał dość spory rozstaw osi, co najmniej tyle co ma Mini Clubman
    Nie wiem jak Wy, ale ja tu jakoś nie widzę ponadwymiarowego rozstawu osi - ba, moim zdaniem ten Mini jest normalnej długości.

Porównajcie: spajszot, Mini One i Mini Cooper S w podobnych ujęciach. Coś kombinują, ale raczej nie z wymiarami autka.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Nie wiem jak Wy, ale ja tu jakoś nie widzę ponadwymiarowego rozstawu osi - ba, moim zdaniem ten Mini jest normalnej długości.
    Nie wiem, może na zdjęciach tak tego nie widać. Zresztą są one marnej jakości, ujęcia też złe. Czytelnik TCC, który zrobił te zdjęcia stwierdził, że Mini wyglądał jakby był wydłużony, jakby był poszerzony rozstaw osi. Chyba on najlepiej wie co widział, chyba że mu się tylko wydawało.

Domyślnie

Pijany był - pewnie oblewał wczorajszą 7. rocznicę aG! :lol: :lol:

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Rzeczywiście jakby się tak przyjrzeć dokładnie to może i efekt zdjęcia... albo się zasugerowałem za mocno (będąc na kacu po oblewaniu ur. aG )

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Mercedes SLK63 AMG???????

Na stronie AMG zrobił się ostatnio mały ruch. Pojawiło się zdjęcie jakiegoś auta z napisem: "W lipcu....mgła podniesie się". Jak narazie nic nie widać, ale kształty tego tajemniczego auta bardzo przypominają SLK.
    Czyżby 500-konne SLK63 AMG???

Dla porównania zdjęcie SLK:

(c) emercedesbenz

Awatar kociak
    Auto
    Ford Fiesta 1.3

Domyślnie

Jedynymi modelami,jakie AMG testuje w ostatnich czasach jest C klase(W204) 63 AMG oraz GL 63 AMG.Na tych zdjęciach auto sylwetkę ma podobną do właśnie do C-klasse,więc najprawdopodobniej jest to teaser Mercedesa C63 AMG.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Dokładnie, chodzi o C 63, psa na M3 i RS4.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nie wiadomo czy to nie jest czasem tuning jakieś prywatnej firmy czy może to właśnie Toyota Auris TS, która była zapowiadana? Tym bardziej, że jest podobna do japońskiej wersji Toyoty Auris TRD. :>.

(c) autoblog

Uprawnienia umieszczania postów