Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 270

Wątek: Niezidentyfikowane prototypy i wizje

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

mam nadzieje ze TS

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Mocniejsze M5?

Najprawdopodobniej inżynierowie z BMW po informacjach o RS6 z mocą 580 KM postanowili trochę podkręcić M5 żeby nie być w tyle za konkurencją. Fotograf, który robił to zdjęcie zwrócił uwagę na bardziej głośny, donośniejszy dźwięk silnika oraz słyszał świst turbiny. Na zdjęciu widać dodatkowe wloty powietrza, ale nie wiadomo czy tak one pozostaną do zaprezentowana M5 po modyfikacjach.

(c) AutoMotto & SŚ

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

o w morde, to byłoby coś ! I znów walka Audi vs BMW stałaby się wyrównana

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Taki ruch był do przewidzenia, ale myśle, że to nie było spowodowane tylko Audi, prace pewnie trwały od dawna, bo BMW robiąc taki silnik zostawiło duże pole do popisu i raczej spodziewało się, że konkurencja bedzie chciała ich przebić, w końcu jak zaczną tutaj wrzucać Turbo, to kto wie ile z tego silnika wyciągną...

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Tak właściwie nie wiem gdzie i jak to napisać...
    Przed chwilą w Raporcie Turbo mówili, że ma powstać terenowe(SUV) Ferrari! Zdecydowanie przesada...

Domyślnie

Tak dokładnie - chodzi o Ferrari FS 599 Fuoristrada (LINK). Wizje są jednak tak samo koszmarne, jak i sama wiadomość o SUV-ie Ferrari.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Jak sam ładnie ująłeś - przesada

Chociarz ten tok myślenia ma jak najbardziej swoje uzasadnienie. Po pierwsze suvy są coraz bardziej popularne, zwłaszcza te szybkie, a już sztandarowym przykładem jest chyba Porsche Cayenne. Ferrari nie obawiało by się też takiego posunięcia, gdyż jak każdy fan motoryzacji wie, największy konkurent marki z Maranello, Lamborghini miało szybkiego suva w ofercie - LM-002 (choć szybki to on był, ale na prostych )
    No replacement for displacement

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

Taa... jak to zobaczyłem na wcf, to mi się gorzej zrobiło. I nawet mi się newsa nie chciało pisać. Ale podobno to nieprawda i pewnie tylko jakiś niewyspany grafik sobie żarcik zrobił.
    Lamborghini. Do You dare?

Domyślnie

JA oglądałem Raport na TVNT i nie za bardzo słuchałem po czym coś tam przeleciało "terenówka Ferrari" spojrzałem się ,ale na ekranie było już co innego. Tak sobie myśle, że przecież Cayenne uratowało Porsche od bankructwa no ,ale żeby Ferrari...a tu zonk szkaradne dziwo....

To kolejny dow&#243;d ,że Suvy nie powininy istnieć-to zagłada dla całej motoryzacji i nawet większa niż Chevroletowe Daewoo.... :<

Moderator Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Jezusie słodki, toż to jakieś chore wizje pseudotwórcy-narkomana! Już aztek jest ładniejszy, to coś nie może być brane serio
    Moderator Dream Team

Uprawnienia umieszczania postów