Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Najlepsze zdjęcie to:

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

2 3.70%
  • 2

0 0%
  • 3

24 44.44%
  • 4

4 7.41%
  • 5

2 3.70%
  • 6

13 24.07%
  • 7

3 5.56%
  • 8

1 1.85%
  • 9

1 1.85%
  • 10

1 1.85%
  • 11

1 1.85%
  • 12

2 3.70%
  • 13

0 0%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Konkurs fotograficzny 2007 - ankieta 1 (półfinał)

Auto
    co się nawinie :)

Domyślnie

1 - Poprawne, tylko i aż. Szkoda.

2 - Samochód o olbrzymim potencjale fotograficznym i kadr, który ukrył ów potencjał. Tło w takich zbliżeniach jest równie ważne (jeśli nie ważniejsze) jak pierwszy plan.

3 - Mój prawie-zwycięzca. Gdyby obciąć kawałek prawej i przepalone niebo, treść nic by nie straciła, a kard zyskał znacznie.

4 - Bentley, noc, znowu olbrzymi potencjał niewykorzystany z powodu głupiego, przypadkowego kadru... Ech...

5 - Niezłe zdjęcie, które po podstawowej obróbce (ciaśniejsze kadrowanie i konwersja do b&w) znacznie zyskałoby na odbiorze.

6 - My winner. Zdjęcie na zdjęciu wprawdzie jest mocno takie sobie, ale sam pomysł - świetny.

7 - Temat jest znany, więc żeby zdjęcie wyróżniało się spośród setek podobnych, musi mieć "coś więcej". To nie ma.

8 - Pomysł jest dobry, efektu, o który zapewne chodziło autorowi nie da się uzyskać w zastanym świetle poźnego wieczoru

9 - Hmm Kadr jest niezły, ale tło nieszczegónie interesujące. Widać jednak, że ktoś się przyłożył do tej fotografii.

10 - Kontrast ciekawy, ale zbyt słabo zaakcentowany i przytłoczony tragiczną jakością.

11 - Sztampa, sam zrobiłem sporo takich :P Brak ostrości i nieciekawe tło też nie przekonują, a szkoda, bo i autor, i zdjęcie mają potencjał.

12 - najmniej interesująca fota, jaką można było zrobić, mając do dyspozycji Ferrari :/

13 - J.w., tyle że o 'Vette
    "The very best supercar in the world, lavishly finished and upholstered, easy to drive in urban trafic, is also the fastest machine on the toughest race track in the world. It is called PAGANI Zonda F..."

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Mój głos idzie zdecydowanie na zdjęcie nr. 3 . Bardzo klimatyczne, świetne ujęcie no i ten oldtimer... Fantastyczna robota .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Domyślnie

Głos na 3. Świetny klimat , kolory, no gratulacje

Awatar JaCie

Domyślnie

Po długich wahaniach zagłosowałem na 6.
    Bardzo podoba mi się również zdjęcie nr 4 z Bentley'em w klimatycznej okolicy - wszystko idealnie zgrało się kolorystycznie i wyszło naprawdę dobre zdjęcie. Fotka nr 6 odstawia jednak konkurencję pod względem pomysłu...

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Jakoś w tej ankiecie szału nie ma, ciężko wyłowić zdecydowanego faworyta.
    Największe wrażenie zrobiło na mnie zdjęcie nr 3 Za niepowtarzalny klimat.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Numer 10. Na przekór innym. Pomysł to jedyna ale miażdząca! zaleta tego zdjęcia.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Domyślnie

Fotka nr 6, za oryginalność
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

mmario
    Guest

Domyślnie

Mój głos 9. Jedyna fotka z potencjałem, pokazuje środowisko naturalne tej maszyny. Trochę nie dopracowana technicznie ale na tle innych jest ok.

Auto
    *

Domyślnie

Jako członek zarządu muszę się szczegółowo wypowiedzieć. Proszę się nie obrażać jeśli to twoje zdjęcie a po nim pojechałem.

1. Yyyy, dobra, ale co tu takiego specjalnego? Ani tło, ani światło, ani nawierzchnia nie wyszła szczególnie dobrze. Just another photo...

2. Ciekawa perspektywa, domyślam się autora, podoba mi się to, że te lampki wyszły bardzo duże i wyraźne, całość psuje jedynie ten burak w tle, choć jest to jakieś wypełnienie kadru.

3. Jakże przypomniała mi się Mafia TCOLH, gdyby nie kołki na chodniku i drugi samochód to wyszłoby idealnie. Brukowa nawierzchnia, tory i ten samochód, jakkolwiek się nazywa. Chciałbym się spytać autora po zakończeniu, kiedy i gdzie zrobiono to zdjęcie?

4. Zalatuje mi tu niemieckim tunerem Mercedesa. Dobre światło i dobry błysk nad autem ale prawa część zdjęcia pozostawia trochę do życzenia, lepsze tło by się przydało.

5. Tutaj jestem pewien że tuner miał coś z tym wspólnego. Według mnie za nisko i za daleko od auta, takie niskie poziomy nadają się jedynie do zbliżeń i kadrowania części samochodu. Za dużo w kadrze tego podłoża.

6. Tu tak na prawdę nie ma nic specjalnego. Nie ma jak się dowiedzieć czy to pudełko jest w fotografowanym aucie, więc pomysł automatycznie jest bez sensu.

7. Ładnie objęty obrotościomierz od poldka I s'pose. Dobry kąt. Ale jak dla mnie to nie jest odpowiednia tematyka na konkurs.

8. "Is the light good for you? No there still is some." Na prawdę nie wiem dlaczego to zdjęcie tu trafiło.

9. A to co? Fatalna jakość. Niczego się ta fotka nie trzyma.

10. Wymowne zdjęcie, choć mnie nie przekonuje, nie z takim światłem i z tego miejsca.

11. Dobry pomysł i światło, kolor nieco pod ekspozycją. Ja bym jednak przesunął Jaguara w prawy górny róg zawierając więcej maski i poczekał na czysty kadr. Ogólnie podoba mi się pomysł, z wykonaniem ciut gorzej.

12. Widać, że autor chciał coś wykrzesać z tego zdjęcia, ale mu nie wyszło. Za mały wyraz, za małe znaczenie, nie trafione wykonanie.

13. Jaki jest sens takiego zdjęcia? Równie dobrze można to sobie namalować w PS'ie.

Głos na fotkę numer... 3, za przekaz, wybaczę mankamenty. Pozatym podobała mi się też jedenastka.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów