Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Wątek: Zloty

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie Zloty

IST - inaugracja sezonu tuningowego wiecie może gdzie bedzie sie odbywać jesli chodzi o Poznań? Zeszły rok na bułgarskiej a teraz?
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

Awatar seicento900
    Auto
    Hyundai i10 1,1 Comfort '08, Ford C-max 1,8 TDCi '09, Hyundai ix20 Classic Plus '13

Domyślnie

Na pewno 14.04, ale gdzie?? Zdaje się, że znowu w tym samym miejscu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

A 14-15 lipca na lotnisku w Rędzikowie (pod Słupskiem) będzie ATS
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

Tak wiec słyszałem wiesci ze IST ma byc pod KINEPOLIS ale dzis lub jutro bede miał juz szczegóły a co do daty to zgadza sie 14.04.07 bedzie sie działo...
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

No nie wiem, większość aut to wieś tunink :/ Ja uderzam na ATS - więcej aut i dodatkowo pokazy driftu w planie Do lipca jeszcze sporo czasu, także wszystko może ulec zmianie.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    No nie wiem, większość aut to wieś tunink :/ Ja uderzam na ATS - więcej aut i dodatkowo pokazy driftu w planie Do lipca jeszcze sporo czasu, także wszystko może ulec zmianie.
    To chyba sie mylisz byłeś na IST w zeszłym roku jak nie to masz foty na forum i wyciągnij wnioski czy np: AGT czy HOT to wieś?? Czekam jeszcze na GT Polonia na torze od 1-5 lipca to jest coś
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

A co do driftu tu bywam na trningach na Torze Ponznań i jest na co popatrzeć tak samo jak na lotnisku w Bednarach tam bywam często bo mieszkam niedaleko i lubie poszaleć po takiej prostej czy pościgać sie z kumplami a 735i jest tam co robić...
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

Mam nowe informacje co do IST i słyszałem od kilku osób co sie organizacją zajmują ze 21 kwietnia pod KINEPOLIS... Wiecej nic nie wiem ale jak cos to dam cynka !!! Pozdro!!!
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Witam.
    Godziny jeszcze nie są sprecyzowane ale zapewne będzie to około 11. Jeżeli chodzi o cenę wjazdu to będzie to około 15 zł (auto + kierowca) osoby piesze i towarzyszące 5 zł wstęp. Niestety parking ten jest wyraźnie droższy ale za to będzie ciekawiej niż na ubiegłych ist…
    Zlot jest 21.04.2007 , oczywiście przyjmuje rezerwacje dla klubów.
    Pozdrawiam
    cytat z [OCP]
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Są nowiny:

http://tuningforum.pl/viewtopic.php?...154f9abd934b8f

"Serdecznie zapraszam na kolejną Inauguracje Sezonu Tuningowego IST2007 do Poznania 22 kwietnia 2007
    W tym roku IST odbędzie się wraz ze współpracą z Kinepolis Poznań pod kinem - na głównym parkingu. Na miejscu będzie pełne zaplecze gastronomiczne (w kinie oraz na licznych "ogródkach" ustawionych pod kinem), oraz sanitarne. IST zakończy się w klubie - jeszcze nie wiadomo jakim, ale pewnie w Gold Angeles - na przeciwko Kinepolis.
    W tym roku zapewnione zostaną mega atrakcje, o których napiszę w najbliższym czasie - gwarantuję jednak, że IST z roku na rok jest coraz lepsze, sami uczymy się na błędach.
    Porządku pilnować będzie firma ochroniarska, wszyscy palacze gumy czy ludzie nie potrafiący żyć w społeczeństwie obywatelskim zostaną z terenu zlotu usunięci w trybie natychmiastowym. Oczywiście jak co roku pomocą służyć będzie Obługa Imprezy.
    Można wysyłać zererwacje miejsc pod kluby samochodowe - rezerwacja jest bezpłatna, wymagane jest tylko podanie ilości aut.

Pełne info - o której IST się zacznie, o której przeniesiemy się do klubu na afterparty, oraz pełen spis wystawców - podam wraz z oficjalnym plakatem IST 2007
    Mogę tylko powiedzieć, że na pewno pojawią się wszystkie czołowe firmy tuningowe z Polski, które już teraz stają na uszach by wyszykować odjechane Show Cars Nie zabraknie AGT, Monster Tuning, HOT, Java i innych ekspertów z dziedziny tuningu.
    Będzie również konkretne wsparcie medialne : TVN, TVN Turbo, PTV1, PTV3, WTK, GT, Maxi Tuning, Auto Tuning Świat, Głos Wielkopolski, RMI FM.
    IST będzie również promować niedzielne zawody Toyo Drifting Cup na Torze Poznań Na IST pojawią się czołowi Polscy drifterzy swoimi d-cars , oraz prezez Polskiej Federacji Driftingu Maciej Polody.

Zapraszam gorąco na Inauguracje Sezonu Tunignowego 2007 - ten zlot jest już w Polsce tradycją i wyznacza trendy w tuningu na cały rok! "

Szkoda, że w niedzielę, a nie w sobotę... Nie wiem czy pojadę, bo w jeden dzień robic przelot 1000 km to sporo, a w poniedzialek z rana do roboty Ta zmiana z 21 na 22 to największy błąd!
    Były:
    (1.)

Uprawnienia umieszczania postów