Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75

Wątek: Zloty

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Dobrze, że w sobotę w końcu ta impreza, to można jechać. Przekimał bym gdzieś i w niedziele jeszcze mozna zobaczyc drift na torze Poznań Jedzie ktoś z forumowiczów? (nie mam tu na mysli osób z Wlkp.)
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

brsx: Dzisiaj mi kumpel gadał że na Bednarach ma się odbyć pokaz drifu, wiesz coś o tym? Pytam się ciebie bo Bednary są w twojej gminie.

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Przekimał bym gdzieś i w niedziele jeszcze mozna zobaczyc drift na torze Poznań
    Po co kimać... lepiej na imprezę pojechać do klubu - jakby nie patrzeć najładniejsze dziewczyny są z wielkopolski(nie jest to tylko moja opinia, ale innych przejezdnych gości ).
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

Don2x44 wiesz co nie wiem nie słyszałem nic ale jak by cos było to pewnie bym wiedział a u mnie cisza na ten temat a co do laseczek to masz racje lepiej na balety i cos wychaczyc sam pewnie wpadne na balety ale nie jestem pewien bo mam cały tydzien wolny dom wiec wiecie jak to jest
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Don2x44
    Po co kimać... lepiej na imprezę pojechać do klubu - jakby nie patrzeć najładniejsze dziewczyny są z wielkopolski(nie jest to tylko moja opinia, ale innych przejezdnych gości ).
    No nie wiem, ja już sobie obiecuje od dawna, żeby nie jeździć na imprezy furą; zbyt łatwo mozna lejce stracić :/ Poważnie się zastanawiam nad wyjazdem albo do Poznania albo na Bemowo, co lepsze? W Wawie za wjazd 3 dychy :/ ale nocleg bym miał (w PO nie mam ziomków).

PS.Najładniejsze sa z Mazur
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Poważnie się zastanawiam nad wyjazdem albo do Poznania albo na Bemowo, co lepsze?
    Jeeezzzu AGENT, ależ Ty masz dylematy, żebym tylko ja miał takie

Polecam mały teścik, wystarczy że wskażesz odpowiednią odpowiedź, co wolałbyś zobaczyć, a dowiesz się gdzie powinieneś pojechać:

a)Najszybsze samochody w Polsce, w tym pewnie ze trzy co najmniej tak samo szybkie jak Formuła 1 i około 10 szybszych niż Ferrari Enzo. Kilka aut powyżej 1000KM, kilkanaście powyżej 500KM i kilkadziesiąt powyżej 200KM. Wszystkie praktycznie auta w akcji, przy 100% wykorzystaniu mocy ... bulgot silników V8 bez tłumików, ryk wysokoobrotowych Hond, syk turbosprężarek...
    Ponadto masa samochodów typu EVO, Impreza, Porsche 911, BMW M3 i M5 różnych generacji... na dodatek kilka stoisk z renomowanym Car Audio (Sony, Blaupunkt...), akcesoriami tuningowymi (np. wydechy) i felgami.

b)Stojące na parkingu z otwartymi drzwiami kilkanaście Golfów, Passatów, Calibr i temu podobnych sprzętów obwieszonych spojlerami i czasem neonami.... ze skutkiem bardzo różnym. Zapewne kilka (około 10, max 20) fajnie zrobionych Nissanów z mocami do 300KM, głownie driftcary. Może ze trzy auta typu Viper, M3 E46.... no i w niedziele warte uwagi Toyo Drifting Cup z Maćkiem Polody na czele

Wynik:
    Jeśli wybrałeś A, powinneś wybrać się na Bemowo
    Jeżeli natomiast wolisz opcję B, udaj się do Poznania.

Wiesz, może troszkę przesadziłem, ale według mnie to tak jakby ktoś chciał Ci dać samochód, miałbyś do wyboru Toyotę Yaris i Toyotę Avensis... co tu się jeszcze zastanawiać
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

Luc troche przesadziłes co do IST bo AGT czy HOT a takze MONSTER pokaze pewnie co ma na garazu wiec nie bedzie tak jak mowisz a jest duzo innych ciekawych autek na ktore mozna zawiesic oko wiec jak ktoś moze to naprawde POLECAM IST !!!
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brsx
    Luc troche przesadziłes co do IST bo AGT czy HOT a takze MONSTER pokaze pewnie co ma na garazu wiec nie bedzie tak jak mowisz a jest duzo innych ciekawych autek na ktore mozna zawiesic oko wiec jak ktoś moze to naprawde POLECAM IST !!!
    Niby będą, ale to nadal zlot głównie tuningu optycznego... często wiejskiego.
    Z aut ładnie zrobionych mechanicznie będzie pewnie tak jak wspomniałem kilka Nissanów do driftu oraz Corsa Geko.

Nie mów brsx, że wolałbyś znaleźć się na IST niż na Bemowie...

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

Luc tego nie powiedziałem pewnie ze na Bemowo bym sie myknął ale IST tez bedzie ciekawe wierze w to
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brsx
    Luc tego nie powiedziałem pewnie ze na Bemowo bym sie myknął ale IST tez bedzie ciekawe wierze w to
    Ale Bemowo 5x ciekawsze

Domyślnie

heh ja napewno bede na IST mieszkam w poznaniu a do kinepolis mam 10 minut autobusem wiec napewno sie zjawie heheh pozdrawiam napi :lol:

Uprawnienia umieszczania postów