Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Uzewnętrzniamy Stereotypy

Awatar Sprinter

Domyślnie

Jakby... Pomyśl za nim coś napiszesz :lol:
    Widze, że niektórzy nie tolerują murzynów...to tylko świadczy o waszej kulturze. Jak ich stać na RR to dlaczego mają go nie kupować ??: Jesteście jacyś popiep***ni... Oceniacie samochód po tym kto go kupuje :damn: Zastanówcie się troche nad tym...

Zbanowany
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbład
    BMW - Dres, kibol a z tyłu charczący bas. Auto którym jara się połowa ćwierćinteligentów w tym kraju, równie dużo nastolatków się nad nimi spuszcza. Obiekt pożądania każdego na wsi.
    I zadnych zalet..? Oj, przesadzasz czlowieku. I to grubo przesadzasz..

Wszyscy ale to wszyscy fani Mercedesa tak mocno pojezdzaja na BMW, a fani BMW tak nie jada po Mercedesach.. Juz wiem co chyba chce pokazac M&M..

Nie zaluje, ze nie napisalem tak dobrze o Mercedesie, a nie nie pozostawilem na nim suchej nitki, bo jak widze wypowiedzi NIEKTORYCH fanow (fanatykow) Mercedesa, to az zal.. I niechce sie znizac do ich poziomu. Tylko zaczynam sie zastanawiac, kto ma wiecej infantylnych wielbicieli, chyba jednak Mercedes..

EOT

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Sprinter
    Za każdym razem gdy czytam twoje posty przychodzi mi to na myśl, nie stety nigdy (przyjmijmy, że pomijalnie mało) tego nie stosujesz...

Widze, że niektórzy nie tolerują murzynów...to tylko świadczy o waszej kulturze.
    Fakt, czy toleruje czy nie to moja sprawa i nie życzę sobie aby w swój płytki sposób oceniał moja kulturze. Nie toleruje takiej klijenteri R-R jaka jest teraz. Ale ty najwyraźniej jesteś taki dobry, tolerancyjny i żyjesz w swoim zakłamanym świecie. Ja nie.

Jak ich stać na RR to dlaczego mają go nie kupować ??:
    Niszczą wizerunek marki, to co robią z nimi przechodzi moje pojęcie i granice dobrego smaku które ja wyznaczam sobie sam. Patrz w moim pierwszym poście odczucia SUBIEKTYWNE, naucz sie czytać ze zrozumieniem, odpowiednio interpretować tekst. Podobno przydaje się przy sprzątaniu angielskich kibli.

Jesteście jacyś popiep***ni... Oceniacie samochód po tym kto go kupuje :damn: Zastanówcie się troche nad tym...
    Zastanów sie pierw nad sobą. Tak pięknie gadasz o tolerancji, i w ogóle a tu używasz przekleństw jak śmieć na wysypisku. Nie ładnie, OBŁUDA?!

Tak oceniam samochód po tym kto go kupuje bo to kljenteria wyrabia renomę marce a nie marka sobie sama ją nadaje. Zauważyłeś to czy jeszcze nie?

Nawet nie trudź się w odpisywaniu na ten post i tak go najprawdopodobniej nie zrozumiesz. Kończę, pa.

Łukaszzz "Bo łatwiej zobaczyć drzazgę w oku bliźniego swego niż w swoim" To powiedzenie idealnie pasuje do ciebie. Tyle.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Widze, że niektórzy nie tolerują murzynów...
    Ochhh jaki ty tolerancyjny. A'propos określenie człowieka czarnoskórego "murzyn" jest obraźliwe.
    to tylko świadczy o waszej kulturze.
    Ty już innych nie ucz dobrych manier, popatrz na siebie.
    Jak ich stać na RR to dlaczego mają go nie kupować ??: Jesteście jacyś popiep***ni...
    Wzajemnie, kulturalny człowiek tak by nie napisał....
    Oceniacie samochód po tym kto go kupuje :damn: Zastanówcie się troche nad tym...
    Nie wiem czy wiesz, ale klientela także wpływa na prestiż marki.

Cytat Zamieszczone przez ŁukaszZz
    I zadnych zalet..? Oj, przesadzasz czlowieku. I to grubo przesadzasz..

Wszyscy ale to wszyscy fani Mercedesa tak mocno pojezdzaja na BMW, a fani BMW tak nie jada po Mercedesach.. Juz wiem co chyba chce pokazac M&M..
    I znowu zaczynasz wycieczki po tematach... chyba Grzegorz jakiś czas temu upominał ciebie abyś zaprzestał robić BMW vs. MB.
    Cytat Zamieszczone przez ŁukaszZz
    Nie zaluje, ze nie napisalem tak dobrze o Mercedesie, a nie nie pozostawilem na nim suchej nitki, bo jak widze wypowiedzi NIEKTORYCH fanow (fanatykow) Mercedesa, to az zal.. I niechce sie znizac do ich poziomu. Tylko zaczynam sie zastanawiac, kto ma wiecej infantylnych wielbicieli, chyba jednak Mercedes..

EOT
    Fani BMW... o przepraszam... pseudo-fani BMW jak zwykle muszą się dowartościować dogryzającna wszelaki sposób miłośnikom marki Mercedes-Benz.

Widać że część osób niedorosła do tego tematu, a na dodatek ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie wróże świetlanej przyszłości temu tematowi.

Sprinter i LukaszZz nauczycie się czytać ze zrozumieniem...:
    Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Nie chce żebyście przekonywali do swoich racji kogoś innego. Nie o to mi chodziło.
    Przecież Forumowicz A
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Zbanowany
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbład
    Łukaszzz "Bo łatwiej zobaczyć drzazgę w oku bliźniego swego niż w swoim" To powiedzenie idealnie pasuje do ciebie. Tyle.
    No dobrze, moze sie czasami czepiam, ale BEZ PRZESADY.. Ty masz klode w oku a nie drzazge.. Ale no trudno, to tylko pokazuje jakiego fana/fanatyka ma Mercedes.. I to wlasnie pokazalo, uwielbiam samochody BMW, i wywyzszam je ponad wszystko, ale nie obrazam Mercedesow tak jak Ty BMW.. Moze czasami bywam zlosliwy, ale jak przychodzi co do czego to tak nie jest.. Jesli naprawde tylko tyle myslisz na temat BMW, to fajnie masz.. Mimo wszystko ciesze sie, ze JA nie napisalem na Mercedesa takich rzeczy.. Twoje zdanie, ok, ale mysle, ze troche przesadziles..

Koncze, pa..

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Widze, że niektórzy nie tolerują murzynów...to tylko świadczy o waszej kulturze. Jak ich stać na RR to dlaczego mają go nie kupować ??: Jesteście jacyś popiep***ni... Oceniacie samochód po tym kto go kupuje :damn: Zastanówcie się troche nad tym...
    Wytykanie ludza błędów i stosowanie nie cenzuralnych odzywek tez przejawem kultury niejest Więc wyhamuj troche... Bo jak zabardzo zaChamujesz to Cie zaraz ktos na forum wyhamuje...

Zastanów sie nad celem tematu... Ma on na celu pokazac o dana osoba mysli o tej i tamtej marce... Każdy ma prawo do własenj oceny... Kazdy ma inny gust i czego innego wymaga od samochodu...

Zreszta krytykowanie kogos za jego światopogląd to też objaw braku tolerancji...

Więce nie oceniaj ludzi po ich opiniach o producentach samochodów...

Przykładowo dlamnie BMW, Mrecedes, VW, RR, Audi, Lamo itp moga byc szmelcem za kupie kasy bo za ułamek kupie sobie cos tańszego i bardziej niezwodnego i ekonomiczniejszego... I nikt niema praa mnie oceniac bo to moja zdanie i mój sposób patrzenia na rynek motoryzacyjnt
    zacytowany wyżej fragment w żaden sposób nie wyraza mojej opinii...

IMHO jakis mod lub admin powinien zrobic w tym teacie porządek bo powoli zaczyna sie robic gorąca... IMO albo zamknac temat albo wywalic posty nie na temat i komentujące światopogląd innych...

PS: Dla jednego murzyn to mieszkaniec afryki a dla innego banda raperów którzy poruszaja sie w lsniacych brykach na chromowanych felgach i krzycza jeden do drugiego nigga...
    Jedym przeszkazdzaja dresy innym raperzy, policjanci, polityca a jeszcze innym babcie w moherowych beretach...

I przepraszam za moje niekulturalne wytykanie błędu ale może ktos cos wreszcie zrobi...
    Pozdrawiam

PS2: Pamiatajmy ze to sa tylko opinie które napewno w 100% nie odzwierciedlają realiów... Więc przykładowo ja nie jestem człowiekiem który darzy auto takim uczuciem jak odkurzacz:P Kocham moja Octe i IMHO niezamienił bym jej na nic innego bo jej nudna linii dla emerytów bardzo mi sie podoba [zrsztą nie tylko mi ] a dodatkowa funkcjonalnosc oraz wysoka jakosc sprawiaja ze warta jest każdej złotówki jaka na nia wydaje:P

PS3:
    Ludzie... Opanujcie sie skoro wasze ulubione wózki sa az tak dobre jak mówicie to co sie martwicie opiniami innych? Moze sie nieznaja? Moze poprostu zazdroszą że ich nie jest az tak dobre jak wasze... Zachowujecie sie jakbyście sami nie wierzyli w to co mówicie i próbowali wymusić na innych by was poparlii u wzmocnili w waszych pogladach... Podbudowali Was?
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Panowie, zluzujcie trochę, mieliśmy nie komentować No i stało sie to, czego sie obawialiśmy... :/

Zbanowany
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707
    PS3: Ludzie... Opanujcie sie skoro wasze ulubione wózki sa az tak dobre jak mówicie to co sie martwicie opiniami innych? Moze sie nieznaja? Moze poprostu zazdroszą że ich nie jest az tak dobre jak wasze... Zachowujecie sie jakbyście sami niew wieżyli w to co mówicie i próbowali wymusić na innych by was poparlii u wzmocnili w waszych pogladach... Podbudowali Was?
    Masz racje.. Nie bede juz nic mowil. Skoro fani Mercedesa pojezdzaja tak po BMW, to niech sobie pisza.. Ich sprawa.. Nie lubia, zazdroszcza, ich sprawa.. Tylko troche mnie to wkurza.. Ale trudno postaram sie opanowac i nie zwracac uwagi.. Gdybym wiedzial, to napisalbym pare mocniejszych slow na Mercedesa, ale myslalem i uznalem, ze bedzie inaczej.. Moj blad.. Koniec tematu.

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

LukaszZz

Koles, co jest z toba? Ponoc to tylko zabawa, nie? Jesli na zartach sie nie znasz i taki z ciebie uczuciowy rosoman, to nie baw sie w takie rzeczy.

Ja na temat wozow marki BMW powiem wiecej: powinny miec przezroczyste drzwi, zeby bylo przez nie widac trzy charakterystyczne paski na dresie. :lol: Ot, taki moj stereotyp, kolejny zarcik do tego luznego (nie dla wszystkich, jak widac) tematu. Masz mnie zamiar teraz zjechac?

Moje stereotypy (zartobliwe).

Corvette: dlaczego czlowiek wynalazl kolo? bo mial juz zawieszenie i silnik. Do stworzenia Z06 brakowalo mu tylko kolek. Samochod kosztuje 2,50, a czesci do tuningu dostajesz w kiosku (sprzedawane z guma do zucia). Ale co mnie obchodzi price/speed ratio, skoro mam na oku nowego XKR?

Ferrari: czterokolowy dodatek do kontroli trakcji...

Lambo: traktorzysta usilnie probujacy dogonic w.w.

Maserati: mila odskocznia od wloskich playboyow, dobra marka nasladujaca (a raczej bazujaca na) Ferrari.

TVR: seryjny morderca, koles bez zahamowan. Nie potrzebna mu kontrola trakcji, bo i bez niej mieli rowno wszystkich w okolo.
    Koenigsegg: nienajedzony krol wikingow, ktorego powoli draznia juz rozowe koszule ze slonecznej Italii. FlowerPower, to tylko przykrywka, bo niejeden brykajacy konik zostanie posiekany. Stalowa piesc w tytanowej rekawicy.

Sagaris: za jego kolkiem chcialbym sie zabic. Wymarzona smierc.

Supra: "Wsadzimy BIG turbo, i rozpiepszymy sie o pierwsze lepsze drzewo"

Viper: osmio litrowy silnik, zdolny wytrzymac 8 milnonow koni mech. i osiagnac 1/4 mili w 2 sek.

Skoda: wiadomo...

Porsche: produkowanie samochodow to tylko przykrywka, kolesie tak naprawde lubuja sie w zapelnianiu wolnych luk w ich Prizelistach.

911: ta sama buda, od czasu do czasu zmieniajaca makijaz... a jednak ma cos w sobie.

Nowe Astony: stylowe GT dla gentelmenow, jednak z przodu przypominaja wsciekla zabe. Szkoda tylko, ze marnuja sie w gararzach pilkarzy.

V8 Vantage Prodrive : 911 what? :susp:

DB7: best Aston.

Shelby Cobra: chcesz sie zabic? kup teraz!

Hammer H2: masz malego? kup duzego!

Range Rover: samochodami tej marki wespniesz sie na wieze Eiffla.

Alfa Romeo: nie zdazysz sie pochwialic rodzinie, jakie piekne auto nabyles - bedziesz zmuszony zatrzymac sie na poboczu, 200m od salonu.

Bugatti Veyron: na prostej cztery sety, na torze wolniej od konnej karety.

XKR: przekonkret - musze go miec, chocby w skali 1:18

MB: historia, prestiz, luksus, Silver Arrow... ide spac.

Brabus CLS Rocket: Kox w koszuli nocnej.

Skyline GTR: z slinika o poj. 500cc lekutko wyciskasz 4 tys koni mech. Z tym, ze pojezdzisz 2 dni i pyk.

Radical: Wygralbys tym GP w latach 70'

BMW M5 E60 : jedyne BMW, ktore chcialbym miec.

E-type: Absolutnie genialny kawalek blachy.

Alfa Spider Duetto: best cabrio ever made.

Pagani Zonda F: jezdzace dzielo sztuki. Dzwiek inconelowych rur wydechowych zaglusza bolidy F1. Nudziarzom przypomina F16.

Zonda R: to samo co FXX tyle ze w nieporownywalnie ladniejszym opakowaniu.
    "(...) Troche pozytywu w negatywnym świecie, czemu tego nie widzicie, legalizacji nie chcecie?"

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Zawsze musicie szukac pretekstu do klotni...?? Dajcie sobie na wyloozowanie... Idzcie spac juz pozno jest... oby mi to ostanti raz bylo!!
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Uprawnienia umieszczania postów