Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 90

Wątek: Ford Mustang

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

(c) evo

Domyślnie

szakal - jesteś wielki :shock: Niemiałem tej sesji zdjęciowej Piękna jest, fajnie się zaczyna ten 2007 rok, niepowiem

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

:shock:

Coś wspaniałego... Nie potrafie wykrztusić z siebie nic więcej.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar K2344
    Auto
    Autobus linii 27 i 11 ;p

Domyślnie

ostatnio bardzo mnie te mustangi kręcą szczegolnie stare ale mimo wszystko wole mustanga 73'
    370Z i GT-R

Awatar Rudy

Domyślnie

Clarkson w swojej nowej autorskiej produkcji ("The good, the bad, the ugly") wybrał się do Stanów poobjeżdżać trochę tamtejszą motoryzację Ale kiedy przyszło do Mustanga, przetestowawszy i zjechawszy conieco w nowych wersjach, wziął się za ww. egzemplarz z Bullita... Jeeezu, we filmie aż tak mi się ten ryk nie udzielił :shock: Nie umiem tego jakoś zgrabnie porównać, ale szczęśliwie Mr. Clarkson też się zamknął ze swoimi metaforami... i tylko wrrrrrr

PS: Orientuje się ktoś, skąd ta rejestracja, znajdująca się na fotach ?
    Love will tear us appart...

Domyślnie Mustang 1966

Witam wszystkich.

Mam prośbę jeżeli macie jakieś ciekawie informacje i doswiadczenia z tymi samochodami prosze dajcie mi znac na maila [email protected]
    Zakochalem sie w tym samochodzie szczegolnie z pierwszych lat produkcji do roku 1970.
    Od kilku lat jezdze do stanow do pracy w wakacje i patrze czasem z podziwem na te wszystkie stare amerykanskie auta. 2 lata temu kuzyn sprowadzil corvette z 1977-cos pieknego!
    W tym roku jade ostatni raz do stanow i chcialbym przywiezc ze soba troche tej amerykanskiej motoryzacji..
    Prawdopodobnie kupie mustanga, jezeli macie jakies doswiadczenia z tymi autami rady na co szczegolnie zwrocic uwage itp prosze pisac

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Po prostu nikt nie ma tu Mustanga...
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Domyślnie Mustang 1966

No szkoda. ale moze ktos ma innego amerykanca i powie mi jak wyglada cala sprawa z renowacja itp podzieli sie doswiadczeniami.
    jestem na tym forum nowy wiec temat moglbyc juz poruszany o czym moge nie wiedziec pozdrawiam

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Sprawa jest logiczna - z częściami będzie problem
    No replacement for displacement

Domyślnie Mustang 1966

to co wlasnie mi sie podoba w stanach to ze oni kochaja swoje stare auta i mozna wszystko dostac. Sa specjalne katalogi i mozna wszystko dostac, kazdy najmniejszy detal np dla mustangahttp://store.cal-mustang.com/Category-7-19.html.
    moj kuzyn jak przywozl corvette od razu kupil czesci ktore bea mu potrzebne. Wydaje mi sie ze tez wysylaja za granice ale pewnie to drogo kosztuje.

Uprawnienia umieszczania postów