Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 200

Wątek: Nasze prospekty samochodowe

Auto
    Ford Explorer sport track

Domyślnie

No dobrze, ale mieszkam w dosyć małej mieścinie gdzie znajduje się tylko zdezelowany salon Fiata xD Jeżeli chodzi o maile do koncernów to co do nich piszecie?

Tutaj można sobie 3 prospekty zamówić:
    http://dynamic.nissan.pl/home/contac...html?ln=/pl_PL

Awatar qba_pl
    Auto
    Renault Scenic

Domyślnie

Witam ponownie

Jakiś czas mnie tu nie było - względy osobiste które także "rzuciły" cień na kolekcje na jakiś czas.
    Zapraszam do odwiedzenia części mojej kolekcji: www.car-brochures.one.pl

Jesli ktoś z was jest zainteresowany wymianą - bardzo chętnie - spis wysyłam na maila
    Mój mail [email protected]

Pozdrawiam

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Kuba co to za propaganda ?
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar qba_pl
    Auto
    Renault Scenic

Domyślnie

A co Chetny jestes? :P

Zaproszenie masz juz od dawna

Awatar ser-o
    Auto
    CC 700 kosiarka Rosso Racing

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hot72 Zobacz posta
    Witam serdecznie nowych kolegów i koleżanki Interesuje się samochodami i zaczynam zbierać prospekty ale skąd je brać?Kiedyś kolega dał mi prospekty Fiata i Skody i to wszystko co na razie mam.Czy żeby dostać jakieś prospekty niekoniecznie jakieś super mam chodzić po salonach i prosić ,wiem że nie w każdym salonie obsługa jest miła.Czytałem na tym forum jak kilku użytkowników pisało,że dostali paczki z Niemiec z prospektami.Koledzy wy za to płacicie jak wy to robicie ,zamawiacie katalogi na niemieckich stronach.Jakie marki wysyłają darmowe prospekty?Bardzo proszę o odpowiedź i zrozumienie.Pozdrawiam.
    Witam wszystkich!
    Z moich doświadczeń i prób napewno przysyła Ford (DE), Skoda(DE), Nissan(PL), dzisiaj wysłałem do Cadillaca, Mercedesa i kilku innych. Zobaczymy czy coś przyślą

P.S. Z zagranicznych stronek cierpliwość wskazana

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

pochwale się wam moją najnowszą pozycją w zbiorze - w genewie oprócz róznych tam standardowych press kitów stałem się posiadaczem wyjątkowego prospektu Koenigsegga CCX ma 35 stron i to co go szczególnie wyróżnia to fakt, że złożył mi w nim podpis sam christian koenigsegg
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    *

Domyślnie

Gratuluję nabytku, choć sam podpis uzyskać jest nie problem - Christian to uczynny facet, hehe.
    konto zamknięte

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

trzeba korzystać z okazji
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    -

Domyślnie Kryzys

Wszystko fajnie i miło ale ostatnio zauważyłem nieciekawe zachowania
    Nie wiem czy chodzi o globalny kryzys ekonomiczny ale producenci jakby miej chętnie wysyłali prospekty. Często odsyłają po prostu na stronę ,gdzie
    katalogi są zamieszczone lub bezpośrednio do salonów, a tam nie zawsze obsługa bywa uczynna i miła ,chociaż zdarzają się super salony z uczynną kadrą.
    Mam też takie pytanie skąd brać broszury samochodów np.Maserati ,Ferrari itd. czy można o nie prosić pisząc do np.włoskiego przedstawicielstwa czy pozostaje jedynie Allegro ?

Awatar marnin007
    Auto
    nie posiadam

Domyślnie

Witam forumowiczów
    Ja od kilku lat zbieram prospekty, ale nie mam wypracowanej metody co mówić aby sprzedawcy (ewentualnie panie w recepcji) dawali prospekty. I stąd mam pytanie: Jak wy to wszystko aranżujecie?? (mówicie że zbieracie czy stosujecie jakieś podejścia??)
    Zawsze mówiłem co innego ze średnim skutkiem więc chciałem się Was poradzić. Pozdrawiam Marnin007

Uprawnienia umieszczania postów