Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 49 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 489

Wątek: 2008 Subaru Impreza (dodatek: STI)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2008 Subaru Impreza (dodatek: STI)

Nie ma już wątpliwości, to są oficjalne zdjęcia:

Samochód jest szerszy od wersji Wagon obecnej generacji Imprezy i dłuższy od sedana. Co za tym idzie w środku jest więcej miejsca i jest większy bagażnik. Podobno w porównaniu z obecną generacją w nowej Imprezie poprawiła się jakośc i zastosowano lepsze materiały we wnętrzu. Wersja podstawowa będzie oferowana z 16-calowym kołami, wersja WRX z 17-calowymi i będzie miała pod maską silnik 2.5 turbodoładowany o mocy 225 KM i do wyboru będzie 5-stopniowa manualna skrzynia biegów lub 4-biegowy automat. Więcej informacji na pewno pojawi się w czasie premiery nowej Imprezy w NY.

(c) Inside Line

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

szakal następnym razem podaj wymiary w cm by lepiej się czytało
    Co do auta to na razie mnie nie przekonuje lecz mam nadzieje że na zdjęciach z prezentacji bedzie widać lepiej jak to wygląda i w tedy coś wiecej napisze.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Subaru Impreza- papapa Według mnie obecna wersją jest jeśli nie piękna to bardzo ładna, a to coś to kompletna porażka. Co z tego, że zapewne będzie się super prowadzić i będzie miała super osiągi skoro nikt albo większośc nie będzie chciała go kupić ze względu na wygląd :/ Porażka przez wieeelkie P.

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

ech... straciłem apetyt... a taka dobrą kanapkę miałem...
    Dam głowe ąe projektował je koreańczyk od Lanosa

hmm... 225KM? A nie miało byc cos koło 330KM?
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Zbanowany
    Auto
    .

Domyślnie

Nie moge w to uwierzyc! To cos wyglada przestrasznie.. Jakby byl wyzszy niz szerszy.. ??: A do tej pory myslalem, ze to jakis zart ze strony Subaru.. Impreza R.I.P

Domyślnie Re: 2008 Subaru Impreza

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Nie ma już wątpliwości, to są oficjalne zdjęcia:
    Jako ciekawostka - to są te same zdjęcia, co tej niebieskiej Imprezy, tylko została "fotoszopowo" przemalowana i zmieniono tło... :damn:

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Spaskudzili kulltowe auto :damn: Po pierwsze, paskudny, ten grill to jakieś nieporozumienie, pasuje do Imprezy jak kabel do maślanki. Przednie światła kojarzą mi się z 'Chevroletem' Lacetti hatchback, bez wyrazu i nudne, tylne przypominają lexus-looki ze sklepu z tanimi częściami do tjuninku. Pomijam to, że jest hatchbackiem, bo sedan pewnie też będzie. Po drugie, oficjalne zdjęcia w czerwonym kolorze? Czyżby kult niebieskiej Imprezy miał zaniknąć? No i po trzecie: automat w Imprezie? Do tego czterostopniowy, albo zarząd Subaru oczadział, albo Impreza będzie ugrzecznionym autem dla dziadków. ??:
    Podsumowując, dla mnie żenada, cała magia króla oesów prysnęła z tym czymś :damn:
    EDIT: Dj, właśnie przeczytałem posta o kolorze, chociaż tyle dobrego, że symboliczny kolor zostanie...

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dynksisko
    Spaskudzili kulltowe auto :damn: Po pierwsze, paskudny, ten grill to jakieś nieporozumienie, pasuje do Imprezy jak kabel do maślanki. Przednie światła kojarzą mi się z 'Chevroletem' Lacetti hatchback, bez wyrazu i nudne, tylne przypominają lexus-looki ze sklepu z tanimi częściami do tjuninku. Pomijam to, że jest hatchbackiem, bo sedan pewnie też będzie. Po drugie, oficjalne zdjęcia w czerwonym kolorze? Czyżby kult niebieskiej Imprezy miał zaniknąć? No i po trzecie: automat w Imprezie? Do tego czterostopniowy, albo zarząd Subaru oczadział, albo Impreza będzie ugrzecznionym autem dla dziadków. ??:
    Podsumowując, dla mnie żenada, cała magia króla oesów prysnęła z tym czymś :damn:
    EDIT: Dj, właśnie przeczytałem posta o kolorze, chociaż tyle dobrego, że symboliczny kolor zostanie...
    Oficjalna prezentacja jest 4 kwietnia

Po drugie to nie są oficjalne zdjęcia nawet jeśli prezentują Imprezę nową.

Ciekawe czy potwierdzą sie te dane co podałeś, odnośnie mocy i skrzyni biegów, wcześniej zapowiadali, ze będą 6 stopniowe manuale i automaty

Domyślnie

Dla zainteresowanych:

źródło: forum.nasioc.com

Awatar Veyron
    Auto
    Skoda Octavia tour

Domyślnie

Jak takie coś moga nazywac Subaru Imprezą to bardziej wygląda jak Fiat już sie boje wersji WRX :/

Uprawnienia umieszczania postów