Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: 2008 Subaru Impreza (dodatek: STI)

Domyślnie

Myślę, że pare osób sie ucieszy:

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Hehehe ! Wlasnie szykowalem je do wklejeniea !! Biedne STI

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez renówa Zobacz posta

Nie wiem co tu jest śmiesznego. Nieważne jaki to samochód. Dla kierowcy na pewno poważna strata. Nikomu nie życzę podobnych "wrażeń".
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

Niewiedziałem czy dać do lancera czy do subaru

mam nadzieję że nie było

Awatar Qnick
    Auto
    niedługoo...

Domyślnie

Rzeczywiście, ten model imprezy jest porażką, mitsubishi ma teraz o jednego konkurenta mniej (na razie). Mitsubishi lancer evo X za to bardzo mi sie podoba. Szkoda że Subaru wycofało się z dotychczasowego designu.

A jak już coś to impreza najlepiej wygląda w czarnym Oto link zew. z czarną imprą:
    http://www.autogaleria.mojeauto.pl/S...6,p,79914.html

Awatar yakłobo!
    Auto
    Renault Twingo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez renówa Zobacz posta

Heh... Przeprojektowana po mistrzowsku , chociaż zgadzam się z Emenemsem, że utrata rzeczy wartej tyle pieniążków nie była z pewnością przyjemna. Jedno jest pewne - gościu już w dniu zakupu wywalił kupę kasy w błoto.

P.S. Wiecie gdzie możnaby znaleść zdjęcia dodane przez rallydaniela w rozdziałce 1280/960 lub większej?

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

yakłobo!: Jedno jest pewne - gościu już w dniu zakupu wywalił kupę kasy w błoto

Nie wiem czy takie pewne - moze nie dla kazdego wazny jest tylko wyglad a jeszcze np. wlasciwosci jezdne, naped 4x4 i inne takie banialuki...

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Qnick Zobacz posta
    Rzeczywiście, ten model imprezy jest porażką, mitsubishi ma teraz o jednego konkurenta mniej (na razie). Mitsubishi lancer evo X za to bardzo mi sie podoba. Szkoda że Subaru wycofało się z dotychczasowego designu.

A jak już coś to impreza najlepiej wygląda w czarnym Oto link zew. z czarną imprą:
    http://www.autogaleria.mojeauto.pl/S...6,p,79914.html
    moim zdaniem to lancer klęka przed subaru.
    nawet lancer ma 1.6 silnik i nic nie narzeka, a jak subaru sobie wstawiło 1.5 to wszyscy od razu ...
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar yakłobo!
    Auto
    Renault Twingo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kalixt Zobacz posta
    yakłobo!: Jedno jest pewne - gościu już w dniu zakupu wywalił kupę kasy w błoto

Nie wiem czy takie pewne - moze nie dla kazdego wazny jest tylko wyglad a jeszcze np. wlasciwosci jezdne, naped 4x4 i inne takie banialuki...
    Z pewnością masz rację co do tego, że wygląd nie jest tak ważny jak osiągi czy trakcja, ale jak wytłumaczyć fakt, że do tej pory jakoś Subaru radziło sobie pierwszorzędnie i z jednym, i z drugim? Jak nie stać ich było na porządny projekt karoserii, mogli po prostu zostać przy starym nadwoziu i zrobić modernizację bebechów. Wtedy i Ty, i ja bylibyśmy zadowoleni. Jednak ludzie z Subaru poszli w zaparte i chcieli być orygnalni na siłę, co skończyło się zbeszczeszczeniem legendy, tymczasem Mitsubishi ze swoją stylistyką inspirowaną wyglądem myśliwców i wersją FQ 400, która na pewno ujrzy światło dzienne, zostawi ich daleko w tyle, bo ktoś kto kupuje auto za prawie 200 tys. zł, nie chce jeździć Hotwheels'em.

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

To nie oryginalnosc - to wymogi rynku. Subaru widocznie juz nie moze pozwolic sobie na bycie niszowym w tym segmencie. Nowa Impreza ma byc dla szerszego grona odbiorcow i tyle...taka mniej hardcorowa, ulagodzona.....

Uprawnienia umieszczania postów