Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jeep Hurricane

-=Sadek=-
    Guest

Domyślnie Jeep Hurricane

Jeep Hurricane. cytuje ,,Widlastą ósemkę znajdziesz z przodu, znajdziesz ją też z tyłu. Razem na obie osie płynie aż 670 KM. Kierowca sam decyduje, czy ma poruszać sie 4, 8, 12 lub 16 cylindrami. Wszystkie 37- calowe koła są skręcane- samochód bez problemu zawraca, nie ruszając się z miejsca. Może też zjechać po ścianie (kąt zjazdu wynosi 86,7 st., podczas gdy natarcia 64st). Czy trzeba wspominac o 5 s do setki?

I co powiecie na to? dla mnie cudo!

Sowison
    Guest

Domyślnie

Ostro Przypomniały mi się wyścigi takich buggy czy coś w tym stylu. Tak szybko zasywały kołami że jeździły po wodzie i wjeżdżały pod pionowe ściany Bardzo ta furka mi się podoba. Ciekawe czy opuści bramy fabryki

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

ten sam temat zalozylem na www.nfs.com.pl/forum.... i sadze ze nie wytrzymaja te oski dlugo jak sie go bedzie w terenie eksploatowalo...no hcyba ze to woz do cruisingu po bulwarach...Wyobrazacie sobie jak wjezdza bokiem w miejsce parkingowe?? :lol: :lol:
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

reanimator
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fancars
    Wyobrazacie sobie jak wjezdza bokiem w miejsce parkingowe?? :lol: :lol:
    i właśnie dlatego bał bym sie to kupić,bo to sie szybko rozleci,a w terenie tym bardziej.Tam auto powinno być dobrze zrobione anie które skręca na boki przecież to obciążenie innych mechanizmów i różnych rzeczy,tego nie bedzie w produkcji

Anonymous
    Guest

Domyślnie

panowie takie prototypy powstają tylko po to zeby pokazać możliwosci technologiczne firmy, napewno takie cudo nie wejdzie do produkcji

iq3b
    Guest

Domyślnie Jeep Hurricane

Czy nie zadziwia was to autko? Jak dla mnie jest bardzo bardzo... "ciekawe". Bo nie dość że to najmocniejszy Jeep jakiego widziałem i do tego z fantazyjnie skrojoną "skóra", to jeszcze z bardzo ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.
    Ale po kolei:

Huragan ma dwa "silniczki" które posiadają "skromną" moc 335 KM (każdy) z V8 5,7 litra (HEMI!!!) co w prostym rachunku daje 670 KM!!! - Czyż to ne wspaniałe Dodam jeszcze że rozpędza się do 60 MPH w 5 sekun!
    Szkielet zrobiony jest zwłókna węglowego i aluminium. Wnetrze także w aluminium (polerowanym) i karbonie do tego te zegary prawie jak w Lexusie IS300 :lol: Porusza się na lekko przerośnietych kołach (37cali) które... wszystkie są skętne! Żeby tego było mało posiada dwa tryby sterowania:
    - tradycyjny (choć ja bym tego tak nie nazwał) w którym tylne koła skręcają w przeciwną strone do przednich co zmnniejsza promień skrętu
    - terenowe - gdzie wszystkie kołą skrecają w tę samą strone i auto jedzie bokiem :P :shock:

Najlesze jest jednak to że zachwycam się tym samochodem a tak naprawde nie przepadam za terenówkami

sajo

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Dołączyłem wypowiedź iq3b z osobnego tematu oraz zmieniłem jego nazwę z "Jeep przyszłości" na "Jeep Hurricane".

iq3b
    Guest

Domyślnie

sorki nie zauwazylem że jest już taki topic

Uprawnienia umieszczania postów