Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Renault Laguna II

Domyślnie

Link zupełnie nic nie wnosi do tematu - jest o jakimś laiku, który w garażu za pomocą młotka chce przekładkę robić...

Awatar Flixotide
    Auto
    Renułalt Laguna II

Domyślnie Czytamy ze zrozumieniem

Otóż wnosi tyle, że jest to całe forum poświęcone przeróbkom anglików. Można zadać pytanie, znaleźć wyspecjalizowany warsztat itp. Wystarczy wyjść poza topik do którego podałem link.
    Octavia I gen. najlepsza jest i basta!

Auto
    seat

Domyślnie

witam jestem nowy na forum i w ogóle nowy chcę kupić anglika lagune z 2003 r diesla możecie mi doradzić jakiś warsztat w miarę tani na przeróbkę ale taki solidniejsz

Auto
    fiat

Domyślnie komunikator

witam wszystkich. mam problem z moja renówką.co jakiś czas dostaje komunikat głosowy ;left red ligth is fautly; i nie wiem o co chodzi poniewaz mam wszystkie światła sprawne. prosze o odpowiedzi. z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich.

Auto
    Corolla

Domyślnie

No to skoro lampa bangla a komputer rzuca błędem to nie będąc w temacie laguny zachodzi do głowy awaria czujnika tego światła albo błąd komputera. Można pewnie jakoś go skasować. Niemniej wypada wpaść do serwisu.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

W tej chwili takową się poruszam. Rocznik 2001, tyle że klekot 1.9 DCi. Faktycznie mitów o jej awaryjności robić nie należy, zależy na jaki egzemplarz się trafi, ja niestety nie trafiłem. Elektronika w tym wozie wysiada i zawodzi dosyć często. Jeżdżę nią dosyć sporo i na polskich dziurawych drogach niestety szybko siadają poduszki na tylnych klockach (już dwa razy były wymieniane, a auto mam zaledwie ponad rok). Mój znajomy też taką ma i kiedyś jak jechał totalnie wysiadły mu hamulce. Na szczęście trwało to kilka sekund. Moim zdaniem nie warto się ładować w to auto, bo jest ono nieprzewidywalne. Lepiej trochę dołożyć i kupić np. Avensisa.

Uprawnienia umieszczania postów