Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz aktualizacje tapet 30.05.2007? (7 lat aG)

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Świetne

14 60.87%
  • Dobre

6 26.09%
  • Średnie

1 4.35%
  • Mierne

1 4.35%
  • Beznadziejne

1 4.35%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Oceń aktualizacje tapet z 30.05.2007 (7 lat aG)

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Oceń aktualizacje tapet z 30.05.2007 (7 lat aG)

Domyślnie

To może od początku:

Camaro Cabrio - bardzo przyjemne tapetki, zwłaszcza druga ma fajny klimacik
    Ford F-150 - ciekawe auto, choć tapety nie porywają - znów druga fotka najlepsza.
    Lexus GS 430 - zdjęcia z naszych testów! Lexus w zimowym klimacie już nie raz był przeze mnie chwalony - lepsze nasze foteczki, niż jakiekolwiek prasówki!
    Lotusy Esprit i Cortina - czekam na więcej zdjęć Esprita!
    Roomster Scout - felgi normalnie miażdżą w tym aucie! Świetne zdjęcia z prasówki Skody - widać w tych fotkach rękę fachowca!!! Piękne foteczki!!
    Chevy Captiva - w teście "pojechałem" nieco po zdjęciach Captivy, ale do doładowania zostały wybrane ciekawe fotki.
    Logan MCV - znowu zdjęcia z naszych testów. Fajne bo... jest na nich Logan!! :lol:
    Holden Efijy - i przez fotki tego auta trudno nie zagłosować gorzej niż "ŚWIETNIE". Równie dobrze mogłyby być tylko te trzy zdjęcia w doładowaniu. BOMBA!!!!
    Lexus RX - ktoś tu próbował udowodnić, że Lex na prąd jest autem terenowym! :lol: :lol:
    Lotus Elan - zdjęcia może nie porywają, ale mają coś w sobie. Może przez to niebo...

Moja ocena: ŚWIETNE DOŁADOWANIE!!

Informacja dla mało spostrzegawczych - rozmiar tapet 1280x960 został zamieniony na 1280x1024.

Awatar bigaczzz
    Auto
    Citroën C3

Domyślnie

Jak zwykle fotki są świetne. Jak podobają mi się pojedyńcze opiszę poniżej.
    Chevrolet Camaro Świetne auto, tło również dobrze dobrane, razem tworzą idealną parę.
    Ford F-150 Jak na foty amerykanina jest good, mógłbym się tylko przyczepić do tej ostatniej, nie przypadła mi zbytnio do gustu.
    Lexus GS 430 Pięknie wygląda na tym śniegu, a szczególnie nocą. Można się w nim zakochać...
    Lotus Esprit To zdjęcia raczej bardzo standartowe i troszkę zwykłe, ale auto wręcz przeciwnie.
    Lotus Cortina Tak jak przy poprzedniku, standartowe zdjęcie. lecz to auto chciałbym mieć, zeby sprzedać na allegro
    Skoda Roomster Swietnie wkomponowany w otoczenie, można teraz pokazać, że z trochę podwyższony zawieszeniem da się wjechać wyżej
    Chevrolet Captiva Całkiem nieźle, podobają mi się foty, gdy aparat jest lekko przekrzywiony.
    Dacia Logan MCV Świetnie wkomponowany w otoczenie, dzięki któremu mozemy poznać jego wszechstronność i użytkowy charakter.
    Holden Efijy Oj Ameryka tańczy i śpiewa. Auto pokazuje co toczyło się po Stanach.
    Lexus RX 400h Nie uważam, zeby to dziecko Lexusa było bardzo urodziwe, ale keajobraz moze wszystko zmienić...
    Lotus Elan Tak jak już wcześniej mówiłem, foty trochę banalne, ale autko na oto moto czy allegro przydałoby mi się.
    Citroën - Polubisz każdą drogę

Awatar SupeRallY

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bigaczzz
    Holden Efijy Oj Ameryka tańczy i śpiewa. Auto pokazuje co toczyło się po Stanach.
    Holden to Australijska marka ,ten model jak widać przetoczył się tylko raz przez amerykę ...na sesji zdjęciowej :susp:
    Yamakasi -traucerzy ,a nie film.
    Moja Galeria torów wyścigowych: F1,motoGP......
    http://superallye.fotosik.pl/albumy/255143.html

Domyślnie

Ja to powiem tak, ja to lubię tapety tzw. waszej produkcji. Bo to te z netu, to sam potrafię znaleźć.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Bóg zapłać za Lotusy! Głosuję najwyżej!

Awatar Veyron
    Auto
    Skoda Octavia tour

Domyślnie

Chevy - super
    Ford - średnio
    Lexus - dobrze
    Lotusy - średnio
    Skoda - super
    Chevy - średnio
    Dacia - bardzo dobrze
    Holden - super
    Lexus - cienko
    Lotus - bardzo dobrze

Ogółem : dobrze

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Dlaczego tylko jedna fotka Esprita ?
    Boskie fotki Holdena i Chevy.
    Lexus RX400h Coś mnie ominęło

Galeria Super
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jak przystało na okazję aktualizacja nie mogła być skromna i nie jest. Właściwie to nie ma po co wymieniać każdego auta i pisać obok "wszystkie są świetne". Wystarczy napisać, że cała aktualizacja jest świetna. Dziękuje zwłaszcza za tapetki Holdena, Lotusa.

Także ŚWIETNIE. Chociaż to i tak mało powiedziane. Przeszliście samych siebie. Te tapetki Cortiny spowodowały u mnie szybsze bicie serca. Kocham to auto!!! Dziękuje !!!!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Dlaczego tylko jedna fotka Esprita ?
    Bo więcej będzie wkrótce...
    Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Lexus RX400h Coś mnie ominęło
    Wcale nie - test Lexusa również za jakiś czas pojawi się na aG - więcej jego fotek w dziale VIP.

Uprawnienia umieszczania postów