Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: autoGadanie - nowy dział

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kojek
    A Figurski- naprawde najlepszy dziennikarz radiowy.
    Żebym nie widział go w "Automaniaku", to bym nie miał pojęcia co to za człowiek
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

nie znasz Figurskiego ? Swego czasu pierwszy mikrofon RMF-FM.
    Co do nowego działu strony to poczekajmy co kto będzie następny i jak to będzie sie rozwijać.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    nie znasz Figurskiego ? Swego czasu pierwszy mikrofon RMF-FM.
    Ludzie z radia mają to do siebie, że znamy głównie ich głos, a nazwisko i wygląd człowieka często są nam nieznane.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Cytat Zamieszczone przez kojek
    A Figurski- naprawde najlepszy dziennikarz radiowy.
    Żebym nie widział go w "Automaniaku", to bym nie miał pojęcia co to za człowiek
    Toć to znany człek ! Był u homofoba Wojewódzkiego kiedyś (LINK do ich spotkania na YouTube).

Oj chłopcy z Krakowa, gość obnażył prawdę o Was

W kwestii technicznej: zdjęcia za ciemne, strasznie ciemne. I dlaczego na zdjęciach nie ma pięknej żony radiowca ? Ale widzę, drogi Rafale, Twoje Audi
    Pomysł z wywiadem ciekawy. Może się sprawdzić. Na następnego gościa proponuję... J. Kurskiego :lol:

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    proponuję... J. Kurskiego :lol:
    Może Wierzejskiego :lol: :lol: :lol:
    IMO do wywiadu nic nie mam - wporzo. Jednak czytając wypowiedzi tego typa odnosze wrażenie że jest bufonem i tzw. "warszafka" uderzyła mu do łba (co to nie on ). Takie jest moje subiektywne wrażenie.
    A może zrobicie wywiad ze mną?
    Były:
    (1.)

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    W kwestii technicznej: zdjęcia za ciemne, strasznie ciemne. I dlaczego na zdjęciach nie ma pięknej żony radiowca ? Ale widzę, drogi Rafale, Twoje Audi
    Pomysł z wywiadem ciekawy. Może się sprawdzić. Na następnego gościa proponuję... J. Kurskiego :lol:
    Ze zdjeciami masz racje, bylo ciemnawo, "na kolanie" robione, ale pierwsze koty za ploty. Co za spostrzegawczosc...tak to moje A2..a dokladnie bylo moje A2, sprzedalem je kilkanascie dni temu ,ale marce pozostalem wierny i smigam juz czyms innym

Pomysl z Kurskim niezly, rozwaze to powaznie. Kolejny wywiad zdradze, bedzie z pewnym znanym aktorem...
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nie będę udawał, że gościa znam bo też pierwszy raz o nim słyszę. Jednak pierwsze wrażenie po przeczytaniu wywiadu nie jest zbyt dobre. Osobnik takie głupie teksty czasem strzela, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Zresztą ten cały wywiad to jeden wielki śmiech. Widać, że gościu bardzo luźno podszedł do tego wywiadu, taki jajcarz.
    Jeśli chodzi o samą formułę przeprowadzenia wywiadu, wymyślone pytania itd. to jest jak najbardziej super, w końcu większość informacji od niego wyciągnęłaś i pokazałeś jego prawdziwe "ja".

Sam pomysł przeprowadzaniu wywiadu uważam za świetny. Jestem ciekaw kto wpadł na ten pomysł, jeśli sam admin Krzysiek no to gratki za pomysłowość, która ciągle skutkuje że strona się rozbudowuje. Naprawdę świetny pomysł i myślę, że to może przyciągnąć jeszcze większe zainteresowanie to stroną. Czekam na ten wywiad z aktorem bo już jestem zniecierpliwiony.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez eF
    Podoba mi sie to wszystko

No, może oprócz Rextona
    Również wszystko mi się podoba - ten dział to "strzał w dziesiątkę" !
    A od Rextona co chcesz... automat jest, można jeździć
    Dobry Kamaz nie jest zły

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Sam pomysł bardzo dobry, mam tylko nadzieję, że 'starczy' Wam ciekawych osób do wywiadów. Co do samego osobnika, trochę kontrowersyjny, fakt, ale to już jego sprawa, nie redakcji aG... bo same pytania itp. wyglądają w moich oczach na w pełni profesjonalnie przygotowane

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    A może zrobicie wywiad ze mną?
    Już to widzę :lol:
    autoGALERIA: Co sądzisz o przepisie dot. używania świateł w dzień?

Emil Ruszkul (AGENT): Deblizm. Tylko taka banda ch**ów jak nasz rząd mogła to wymyślić.

autoGALERIA: Co sądzisz o polskiej policji?

Emil Ruszkul (AGENT): Głupie sku**syńskie pedały.

autoGALERIA: Jaki jest Twój samochód marzeń? Ferrari Enzo? Saleen S7? Maserati MC12? Volkswagen Veyron?

Emil Ruszkul (AGENT): Ehh, po co to komu. Są nikomu niepotrzebne, najlepsze jest Uno 1.0 Fire! Wogóle, Fiaty są najlepsze! Niech żyją Fiaty! Oddajcie im hołd nędznicy!

autoGALERIA: Na jakie auto wydałbyś 60.000zł? Można za tyle kupić naprawdę ciekawe auta. Dostaniesz m.in trzyletnie Audi A6, trzyletnie Volvo V70 AWD, roczne Mondeo TDCI, albo czteroletniego Mercedesa C...

Emil Ruszkul (AGENT): Brednie, te auta wogóle nie są ciekawe! Trzyletnie Audi to wyeksploatowany trup, tak samo jak i roczne Mondeo a tym bardziej czteroletni Mercedes! Ja taką kwotę wydałbym na nowego Fiata Grande Punto... ahh to jest to... ahh, dostaję orgazmu na samą myśl, że mógłbym go mieć! Albo jeszcze lepiej, za te 60.000zł kupiłbym piękną Pandę Multijet... z pełnym wyposażeniem! Nikt by takiej nie miał!
    Sorry AGENT, nie mogłem się powstrzymać, sorry moderacja za śmieciowanie
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar Jacobser

Domyślnie

Po testach Autogalerii to kolejny temat, w którym wychodzicie do ludzi. Tym razem bezpośrednio, bo rozmawiając ze znanymi osobistościami. Bardzo ciekawy, ale nie nowy pomysł. W wielu czasopismach taki temat się już znajduje. Ale przecież im więcej tym lepiej. Życzę kolejnych ciekawych pomysłów i dalszego rozwijania wortala.

Uprawnienia umieszczania postów