Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: autoGadanie - nowy dział

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez don_pazurro
    Cytat Zamieszczone przez qoompel
    [...] widzę Twoje Audi
    Na następnego gościa proponuję... J. Kurskiego :lol:
    [...] Co za spostrzegawczosc...tak to moje A2..a dokladnie bylo moje A2, sprzedalem je kilkanascie dni temu ,ale marce pozostalem wierny i smigam juz czyms innym
    A można wiedzieć na co zmieniłeś ?

Cytat Zamieszczone przez don_pazurro
    Pomysl z Kurskim niezly, rozwaze to powaznie. Kolejny wywiad zdradze, bedzie z pewnym znanym aktorem...
    Jeśli będziesz robił wywiad z tym politykiem, to rezerwuję sesję zdjęciową :lol: Ciekawe czym powozi ów poseł.
    Tak z perspektywy czasu, to pomysł z J. K. faktycznie może się spodobać - przecież to obecnie jeden z popularniejszych złodz... polityków.

Domyślnie

Wywiad przeczytałem już przed debiutem, ale najwyższy czas na wrażenia (a przy okazji przypomnienie niektórym, że taki wywiad zaistniał :susp: ). Pomijam sam fakt, że wywiady na aG to pomysł genialny. Rozmowa przeprowadzona z profesjonalizmem i jednoczesnym luzem (przynajmniej na taką wygląda). Michał to fajny gość, choć podejście choćby do kultury na drodze ma dziwne - potępia u innych to, co sam robi. Podobnie jak on Kraków kocham, korki są do przeżycia; IMHO Warszawa gorsza, bo większa.

Mam dwie uwagi:
    Mamy tendencję albo do złego recenzowania czegoś na stracie
    "stracie" -> "starcie"?

(w tym momencie żona Michała, Odeta Moro-Figurska znacznie się ożywia i wyraża swoją dezaprobatę. Michał stwierdza, że ona w swoim Mercedesie R-107 z 1980 r. zachowuje się podobnie jak on, jeśli chodzi o flirt na ulicach).
    Czy tekst w nawiasie nie powinien być napisany kursywą?

Więcej uwag nie mam. Szalenie ciekawa i wciągająca lektura.

Z niecierpliwością czekam na kolejny wywiad.

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Błędy poprawione. Następny wywiad gdzieś w połowie lipca.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

teraz dopiero przeczytałem wywiad z Michałem Figurskim, przyznam ze bardzo mi sie podoba i pomysł z tym dzialem jak i rozmowa mnie wciągnęła przyjemnie sie czytalo. Choc przyznam ze jestem troszku zaskoczony odpowiedziami ... ich odwaznością.. nie wiem nie czytam na codzien wywiadów moze dlatego... Końcowke chcialem przytoczyc:
    (...)Ja staram się przemieścić jak najskuteczniej i najszybciej z punktu A do punktu B. Nie chcę tracić czasu stojąc bez sensu w korku, ale poświecić go dla córki, dla żony. I chyba stąd biorą się te moje warszawskie maniery za kółkiem.(...)
    Tak cel najwazniejszy ale nie "po trupach do celu" dla mnie takie postępowanie nie jest zbyt akceptowane... wiem czasem mozna powiedzieć ze szybka jazda jest bezpieczna i czasem bezpieczniejsza od wolnej ale z tego wynikało troszku cos innego...(bo sobei to wyobrazam jeśli juz takie autko to jazda chodnikami i miejscami gdzei zwykle auto by sie nie przecinęlo;p. Choc zycze panu Michałowi aby kazdy powrót do do domu do rodziny był szczęśliwy. Sam przyznam ze znam taką osobe (mój brat) z którą jazda to naprawde jest wyzwanie... (kumpel który z nim jeździ ostatnio często do pracy mówił ze siada wygodnie zapina pasy zamyka oczy zaklada sluchawki na uszy i nie chce widziec ani słyszec co sie dzieje:lol: ) Uwielbiam z nim jeździć ale nie staram sie go naśladować... Ale czasem(rzadko) i mi sie zdarzy bo nie powiem ze nie lubie tak jeździc;p

Czekamy na kolejne wywiady

Domyślnie

Dziś na interii.pl natknąłem się na artykuł traktujących o krakowskich kierowcach jako najgorszych w Polsce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż przytaczany jest fragment rozmowy z Michałem Figurskim...

http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...-polsce,945984

... którą przeprowadził Rafał dla aG. Oczywiście interia bardzo sprytnie wykręca się podaniem źródła, podając informację na koniec:
    Powyższy tekst nadesłał nam nasz czytelnik. Jak zwykle nie komentujemy opinii zawartych w takim materiale, pozostawiając to Wam.

Auto
    *

Domyślnie

Co z tego, że "czytelnik nadesłał". Skoro część tekstu jest skopiowana mają dawać źródło i basta.
    konto zamknięte

Domyślnie

"Czytelnik źródła nie nadesłał, to nas wali skąd wziął treść wywiadu"

(C) interia.pl

Tak brzmiałaby odpowiedź od redakcji interii na ten temat...

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

IMHO ponoszą pewną odpowiedzialność za to co umieszczają...

Fakt mogą nie wiedzieć... Ale jak ich się poinformuje i nie zareagują to IMHO nic juz ich nie usprawiedliwia...

Bo inaczej można... By napisać artykuł i każdemu spaskudzić reputacje a następnie dodać „nadesłał to czytelnik i nie ponosimy odpowiedzialności” i czuć się bezkarnie...

IMHO niczym to się nie różni od piractwa...
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    "Czytelnik źródła nie nadesłał, to nas wali skąd wziął treść wywiadu"

(C) interia.pl

Tak brzmiałaby odpowiedź od redakcji interii na ten temat...
    Też mam wrażenie, że tym się mogą zasłaniać, ale dla mnie jest to chore, przecież nie można publikować wszystkiego co ktoś podeśle bez sprawdzania wiarygodności tego. Ja też im napisze że mam wywiad z Schumacherem w którym mówi, że jest w ciąży. Też to wrzucą?

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Zauważcie że w użytych treściach wypowiedzi se spore luki... Zwiększające krytykę Krakowa pod względem kierowców... wywalono zdanie:

To są szczęśliwi kierowcy, ale dla mnie Warszawiaka nie do zaakceptowania.
    oraz

Mocne, ale poparte obserwacjami z życia, bo mieszkałem tam kilka lat. Ja uwielbiam Kraków. Uważam, go za drugi, nawet lepszy dom niż Warszawa. Kocham wszystko, co krakowskie. Oprócz stylu prowadzenia samochodów.
    Co wprowadza ludzi IMHO w błąd...

Może red. Antyradia by pomógł w rozwiązaniu sprawy.. Bo nie oszukujmy się że interia nie dość że publikuje treści bez zgody autora i podania źródła to dodatkowo publikuje bzdury...
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Uprawnienia umieszczania postów