Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: SsangYong Actyon 200 XDi Elite

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jakub Sandecki
    Także wnętrzem - kształtem deski rozdzielczej i rozmieszczeniem przełączników - Actyon próbuje kreować nową modę. I chociaż nie jest ona najwyższej próby, to daje poczucie solidności. Materiały i tworzywa sztuczne są przyzwoitej jakości, równo i poprawnie zmontowane.
    Naprawdę nie jest tak źle ? Materiały wyglądają na takie o marnej fakturze i jakości... W szczególności te w okolicy gałki zmiany biegów.

Cytat Zamieszczone przez Jakub Sandecki
    W żadnym innym samochodzie nie znajdziemy [...] uchwytu hamulca ręcznego przypominającego rękojeść szabli.
    Podobny ma Opel Antara i Chevrolet Captiva.

Ogólnie - pełen profesjonalizm. To mi się podoba. Szkoda tylko, że filmik krótki

Cytat Zamieszczone przez Seth
    Odnośnie czerwonego koloru przy pokrywie silnika. Nie wiem co na to koreańczycy i kultura europejska, ale w Lancii i obu moich Fordach ta rączka również jest/była w takim kolorze
    W kilku Fiatach też tak jest

Cytat Zamieszczone przez Seth
    sam samochód - podoba mi się, ciekawy jest z wyglądu, aczkolwiek im bliżej tyłu tym lepiej
    Ja uważam zupełnie odwrotnie. Tył kojarzy mi się z Pontiakiem Aztekiem, który mi się raczej nie podoba.
    Gdyby nie "duży nos" Actyona, rzekłbym, że przód auta wygląda ładnie. Z wspomnianym "zadartym nosem" wygląda tylko ciekawie.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    Naprawdę nie jest tak źle ? Materiały wyglądają na takie o marnej fakturze i jakości... W szczególności te w okolicy gałki zmiany biegów.
    Faktura jest jaka jest, ale wszystko ładnie spasowane. Generalnie nie ma co narzekać, niektóre obecnie produkowane japońskie kompakty prezentują się pod tym względem podobnie albo zaledwie ciut, ciut lepiej. Dla nich to wstyd i hańba, dla SsangYonga z kolei powód do dumy.
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar Jacobser

Domyślnie

W związku z tym, że jest to rzadko sportykany samochód bardzo zainteresowała mnie lektura tego testu, tym bardziej, że jest to kolejna fachowa opinia. Wyrazistość sylwetki tego samochodu podkreślił dodatkowo film. Poza tym dowiedziałem się, że auto ma dziwny wystrój tablicy przyrządów i że odpalenie go nie jest taką prostą sprawą.

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

Musi uplynac jeszcze wiele wody w Wisle zanim koreanska stylistyka aut przypdanie mi do gustu. Przykro mi, ale mnie odpycha wrecz. Jedyny Rexton, ktory cos innego proponuje, ale tez nie do konca. No niestety Actyon z tego wzgledu dla mnie odpada. Ale nie dziwia mnie jednoczesnie pozytywne opinie o jego wykonaniu, silniku itd.

Dobrze wychwyciles wiele smaczkiow tego auta, brawa za zdjecia i opisy, niezwykle trafione
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

Uprawnienia umieszczania postów