Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Alfa Romeo 156 2.5 V6 24V

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Co do przednich szyb to piecowo można je przyciemnić.
    http://www.womarc.czeladz.pl/www/strony/piecowe.htm
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Robak, dlaczego uważasz że tył był stuknięty? Wydaje mi się że poprzedni właściciel miał drobną stłuczkę, dlatego zderzak jest porysowany.
    Nie chodzi o porysowany zdezak a o kiepsko spasowana klape. Wydaje mi sie ze znajduje sie wyzej niz boczne panele tyłu ze tak to nazwe i nie dochodzi wystarczjaco nisko do zdezaka. To widze po prawej stronie gdzie jest znaczek 2.5... Z drugiej jest normalnie.
    Ostatnio edytowane przez Robak ; 18-06-2008 o 09:29

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Hmm... Widze to samo co Robak... może to byc tez kwestia regukacji odboiników klapy bagażnika...
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Niestety przyciemnianie szyb z przodu jest nielegalne Przyciemnianie daje dużo korzyści, nie tylko związanych z wyglądem. Auto nie nagrzewa się tak na słońcu i klima nie musi w upalne dni ciężko harować,
    dlatego ja kupiłem tylną półkę z roletkami

Em, a ty nie masz barwionych szyb?

Auto
    ...

Domyślnie

Nie alfy 156 po prostu tak już mają. Sami mieliśmy kiedyś taką i strasznie mnie to denerwowało, bo część refleketora, który znajdował sie na klapie był trochę wyżej. Takie złe spasowanie tylnej klapy, ale i tak 156 to najładniejsze autka.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Dokładnie altay, można powiedzieć że ten model już tak ma. Przyznam się szczerze że jak bym nie zerknął na to zdjęcie to nawet bym nie zauważył że coś jest nie tak. Sprawdzę to, może coś da się wyregulować na "zawiasach".

Mały EDIT. Robak..jeśli sugerowałeś się to fotką gdzie Alfa jest zakurzona, to właśnie się dowiedziałem (od żony) że w tym momencie miałem otwartą klapę

Tu lepiej widać
    http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...641084911dbace

Aha....szyby mam foliowane (były demontowane wszystkie). Cała zabawa kosztowała mnie 200zł. Coś czuje że przyciemniane piecowo kosztowały by mnie jeszcze raz tyle.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Własnie pierwszy raz zauwazyłem to na tym zdjeciu, ktore dałes w ostatnim poscie. Pierwsze co mi sie rzuciło to nierowna linia swiateł. Jak sie dokładnie przyjrzec to kawałek lampy znajdujacy sie na boku jest nizej niz ten znajdujacy sie na klapie. Wczoraj poszedłem zobaczyc jak to jest w hondzie bo jest ogolnie podobna koncepcja swiateł i tam jest wszytko rowno.
    Nie chce mi sie wierzyc ze alfa ma az tak niedokładne maszyny ktore ja składaja. Takie wpadki mogły sie zdazac w latach 70 ale dzis precyzja maszyn jest doskonała.
    W tvn turbo kolesie łazacy po komisach pokazywali ze jesli krawedzie nie sa rowne to auto było udezone. Nie ma innych opcji. Nie chce nic sugerowac ale moze poprzedni własciciel ci nie powiedział całej prawdy o przeszłosci auta.
    Nie jest to z pewnoscia nic powaznego ale dobrze jest wiedziec czym sie jezdzi.
    Ja przed zakupem wiedziałem ze a uto było bite, sa tego slady i własciciel pokazał mi dokładnie co sie stało.

Auto
    ...

Domyślnie

Jeśli auto było bite to dlaczego nasza była alfa 156, alfa znajomego też 156 (kupiona w salonie jako nowa) tez tak mają. My naszą kupilismy z pewnego źródła i była bezwypadkowa. Mi się wydaje że to tez wina grubych uszczelek i wysokiego progu załadunkowego.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Popatrzyłem na alegro obejrzałem jedną na ulicy i jakos wszystku równo jest...

Co do nowych... To kiedys znany był przypadek salonu który sprzedawał bite auta jako nowe:P Ale to był salon Skody:/
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Może to kwestia jakiejś regulacji. Ogólnie do teraz tego nie zauważałem.
    Wątpię żeby była bita. Odczepiałem wykładzinę na tylnej klapie (jak chciałem się dostać do zamka). Nie widziałem niczego co mogło by sugerować stłuczkę.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów