Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 20 z 32 PierwszyPierwszy ... 4567891011121314151617181920212223242526272829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 320

Wątek: Alfa Romeo 156 2.5 V6 24V

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Najwazniejsze ze sie tobie podobaja ale tak myslałem ze najwiekszym atutem tych felg była cena Mozna widziec jaka?

Elementy zendera sa wypasione a lpg w mojej starej hondzie jest wiec juz o wieksza profanacje trudno.

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

zgadzam się z Robakiem... chyba bym wolał na stalowych jeździć - te felgi są po prostu brzydkie, zawsze uważałem ten model za jedną z najmniej atrakcyjnych felg na rynku, seria wyglądała miliard razy lepiej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Niestety wszystkim na pewno taki wzór nie będzie pasował. Na szczęście mi odpowiada.
    Wiecie co jest najciekawsze - jak OZ wypuścił felgę Anniversary z okazji 35-lecia zwycięstw na torach wyścigowych i trasach rajdowych, to każdy "ochał" i "achał" jaka to zajawista felga, jak cudnie wyglądają polerowane ramiona i czarny środek. Z tego co kojarzę grafitowa Mazda RX-8 prezentowana w którymś temacie na naszym forum właśnie na OZ 35 Anniversary zdobyła uznanie osób, które ją oglądały...

Felgi zakupione przez Emenemsa są dokładną kopią włoskiego OZ. Moim zdaniem polerowane ramiona z czarnym wykończeniem idealnie pasuja do grafitowego lakieru Alfy. Poza tym wąskie szprychy optycznie powiększają felgę.

Nie jest to jakiś kosmiczny wzór, który zupełnie nie pasowałby do AR, szprychy nie raz były stosowane przez włoską markę. Ja wiem, że (prawie) każdy 156-tkę widziałby na 18" "telefonach" z GTA, ale to są koszty - zarówno samych felg jak i przede wszystkim opon. Dlatego też się nie dziwię, że Emenems zdecydował się na taki rozmiar - połączenie praktyczności i ładnego wyglądu - przy okazji bez bankructwa. Poza tym 16" to też wcale nie taki mały rozmiar.

Zapewniam Was, że te felgi znacznie lepiej prezentują się w rzeczywistości, niż na zdjęciach robionych komórką - przede wszystkim ślicznie błyszczą.

Emenems gratuluję felg - IMHO Twoja AR wygląda na nich świetnie.

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Elementy zendera sa wypasione a lpg w mojej starej hondzie jest wiec juz o wieksza profanacje trudno.
    Jeżeli mówimy o "nosidełku" znanym z pucharowych 156 - to nie są wypasione.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	OZ_35_Anniversary.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	118.9 KB
ID:	1827  

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

OZ 35 Aniversary - tez sa paskudne. W białymstoku jedzi czarna Ibiza na takich 17-stkach i wyglada okropnie.
    Moim zdaniem nie ma to jak klasyczne srebrne aluminium. A jak juz ma polerowany rant czy multipiece ze stali nierdzewnej to juz jestem w niebo wziety. Oczywiscie nie do Alfy emenemsa.
    Za pare lat jak wydja z mody te czarno-polerowany paskudztwa kazdy bedzie je sciagał z aut. To tylko taki chwilowy trend ja lexus-look.

Auto
    *

Domyślnie

Felgi są delikatne i ładne same w sobie, niestety pasują do bardzo niewielu nadwozi, jedyne co mi przychodzi do głowy teraz to Fiat 500, tam zdałyby egzamin. Na 156 jest już gorzej, żeby tylko miały 18", a wóz grafitowy/czarny lakier.

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Moim zdaniem polerowane ramiona z czarnym wykończeniem idealnie pasuja do grafitowego lakieru Alfy.
    Tylko, że Alfa Maćka jest zielonkawa, a nie grafitowa. :>
    konto zamknięte

Domyślnie

Dla mnie to taki zielony grafit - tak czy inaczej mnie się te fele podobają i uważam, że Maciek dokonał słusznego wyboru. Poza tym dobrze, że jest tyle wzorów felg - jednemu dogodzą szprychy, drugiemu 20-cm rant, a trzeciemu jeszcze co innego.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Po mojemu to te felgi Emenemsa pasowały by, gdyby Alfa miala inny kolor, np. czerwony. Wydaje mi się, że calkowicie czarne felgi (też modne ostatnio) lepiej by współgrały z kolorem 156-ki Maćka. Albo coś srebrnego w macie...?

Dobór felg to ciężka sprawa, przez Allegro to tak trochę kupowanie kota w worku, ja bym najpierw pojechał do jakiegoś sklepu i poprzymierzał na "żywym" aucie
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Według mnie coś takiego by do Ciebie M&M pasowało
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Czy ja bronie komuś wyrażać swoje opinie ??
    Nie, po prostu nie chciałem aby moja wypowiedź po chamsku zabrzmiała - że "mi się nie podobają, więc je wywal, bo MI się nie podobają"
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 307_big_fan Zobacz posta
    Według mnie coś takiego by do Ciebie M&M pasowało
    Skręcane felgi, raz, że drogie to jeszcze zupełnie nie na polskie drogi.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów