Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 320

Wątek: Alfa Romeo 156 2.5 V6 24V

Awatar rshmn
    Auto
    Nissan 350z

Domyślnie

Witamy w klubie 6 garow Fura ogien.

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Nie zazdroszczę Ci Emenemsie... dylematu przed jakim stajesz. Z jednej strony świadomość że gwałcisz wyjątkowe auto, ryzykujesz szybszym zmęczeniem silnika a z drugiej strony 1,78 za litr gazu przy (przewidywanych) 5 za benzynę.

O ile zakupem Alfy zapewne rządziły emocje to za założenie gazu odpowiadać powinien rozsądek i chłodne kalkulacjie.

Życzę dobrego wyboru.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

No ładne cacko M&Msie. Nie będę tutaj wypisywał wszystkich ohów i ahów bo co miało być powiedziane to zostało. Przyznam się w tym momencie, że dopóki nie przejechałem się Alfą nie wiedziałem co każdego z kierowców wybierających właśnie tę markę podkusiło aby wydać pieniądze na coś takiego. Ale teraz już wiem. Alfy są jak Chiquita natomiast wszystkie inne samochody to tylko zwykłe banany.
    Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz. Po raz któryś z kolei widzę 156, w której tak jakby wystrzeliła poduszka pasażera. Nie wiem czy to po prostu złe spasowanie elementów czy jakiś celowy zabieg ze strony projektantów? Bo nie wydaje mi się M&Msie żebyś kupił auto powypadkowe.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Gratuluje zakupu. Przede wszystkim boski, elitarny silnik o zniewalajacym tonie wyznacza styl tego auta. Samochod jest swietny. Kierownica drewniana i jasna skorka - mniam. Jednyne czego brakuje w tym aucie to porzadnych alu 17". Jesli bedziesz miał chec to moge pogrzebac po necie i wynalezc jakis niespotykany piekny model.
    Aha i precz z gazem od tego cuda ??:

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

Piękna jest M&M's śledziłem ciągle co zamierzasz kupić po 146 i jakoś nie wyśledziłem.Byłem na 90% pewnie że to będzie Alfa po czytaniu wypowiedzi,ale nie sądziłem że z takim cudnym serduchem Pozazdroszczę i popieram DJ'a bądź twardziel
    -------------------------------------------------------

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jaromir
    Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz. Po raz któryś z kolei widzę 156, w której tak jakby wystrzeliła poduszka pasażera. Nie wiem czy to po prostu złe spasowanie elementów czy jakiś celowy zabieg ze strony projektantów? Bo nie wydaje mi się M&Msie żebyś kupił auto powypadkowe.
    Właśnie też to od razu zauważyłem, sprawdzałeś poduszki Emenemsie?
    Bo np. u mojego ojca też zauważyłem że klapa od airbagu trochę krzywo lezy, ale nic nie mówiłem, a jednak po pewnym czasie okazało się, że moje obawy były słuszne...
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

M&M- Niezłe zaskoczenie

Fajne autko, czekamy na więcej zdjęć
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    P.S. Czy 2.5 V6 24v "M&M's Edizione" wyróżnia się czymś w ogóle z zewnątrz od standardowej 1.8?
    Z zewnątrz rózni sie tylko wydechem, oraz znaczkami na tylnej klapie, a tak to jest całkowicie cichociemna i niczym się nie różni od 1.6. Chociaż bardzo zdradza ją dźwięk silnika. Wysokie obroty śnią mi się po nocach.

Cytat Zamieszczone przez jaromir
    W tym miejscu mogę napisać, że ile bym tych Alf nie oglądał to w 80% przypadków ta klapka odłazi. To jest ten cudowny włoski montaż. Ta przykrywka, prawdopodobnie od temperatury (i czasu) sie poprostu odkształciła.
    Samochód jest w 100% bezwypadkowy. A że miał jakąś drobną stłuczkę to w to nie wątpię.

Jeszcze raz dziękuję wam za te wszystkie ochy i achy. Podnosicie mnie na duchu. Przyda mi się jak będę odwiedzał Stację Benzynową.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    W tym miejscu mogę napisać, że ile bym tych Alf nie oglądał to w 80% przypadków ta klapka odłazi. To jest ten cudowny włoski montaż. Ta przykrywka, prawdopodobnie od temperatury (i czasu) sie poprostu odkształciła.
    No właśnie o to mi chodziło. Szkoda tylko, że element tak widoczny odłazi i nic na to nie poradzisz. Ale wiesz jak to jest. W momencie kupna człowiek ma oczy kupą zamazane i nie widzi takich drobnostek. Najważniejsze, że w swojej Alfie posiadasz detale, które w doskonały sposób rekompensują taką pierdółkę.
    A że miał jakąś drobną stłuczkę to w to nie wątpię.
    A ja się wcale nie dziwię. Nie dziwię się wcale. Bo czy dysponując takim zacnym cuore sportivo można jeździć jak przepisy nakazują?! Nie wydaje mi się. Czasami skutkuje to takim a nie innym przebiegiem sytuacji ale kto by się martwił jakąś tam drobną stłuczką.
    Przyda mi się jak będę odwiedzał Stację Benzynową.
    E tam. Nie ma co się martwić na zapas.

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Ponoć Silniki 2.5 V6 są jednymi z najlepiej udanych V6 w historii włoskiej motoryzacji. Nie wiem czy to prawda bo żadnej Belli nie miałem(chociaż prowadziłem kilka). Same dobre wspomnienia
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Uprawnienia umieszczania postów