Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: 2011 Volkswagen Tiguan

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2011 Volkswagen Tiguan

Pojawiły się już oficjalne zdjęcia Tiguana bez żadnych taśm i maskowań tzn. można już w pełnej okazałości zobaczyć każdy detal nowego crossovera niemieckiej firmy. Widać, że niewiele samochód różni się od conceptu i może się podobać. Na pewno to będzie ciekawa propozycja w tym coraz bardziej popularnym segmencie. Tiguan będzie rywalizować m.in. z Toyotą RAV4 czy Hondą CR-V. W katalogu wyrażnie auto jest niżej pozycjonowane od luksusowego i poteżnego Touarega. Sympatyczny mały crossover będzie oferowany przynajmniej jak narazie wyjściowo z pięcioma silnikami. Dwa Diesle oraz trzy silniki benzynowe. Jeśli chodzi o ropniaki to jest to jednostka 2.0 TDI o mocy 140 i 170 KM. Z benzynowych do wyboru TSI/TFSI czyli 1.4 oraz 2.0 o mocy 150, 170 i 200 KM zależnie od wersji. Nowy Tiguan zostanie zaprezentowany na salonie samochodowym we Frankfurcie już za 2 miesiące.

(c) es.autoblog.com

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Troszke śmiesznie to wygląda- 1.4- dobrze z z Turbo

Awatar pulpet28
    Auto
    brak

Domyślnie Volkswagen Tiguan

Na zewnątrz samochód wyglada calkiem całkiem jedynie wnetrze mogloby nie byc tak podobne do golfa plusa poniewaz psuje ono caly dobry efekt. Ogolnie rzecz biorac samnochdzik calkiem fajny(tylko te wnetrze )

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Fotki w większej rozdzielczości

(C) netcarshow.com
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Awatar HAMANN
    Auto
    Brak

Domyślnie

O ile srodek samochod mnie zawiodl o tyle na zewnatrz nie jest tak zle. Martwi tylko fakt ze VW ciagle idzie ta swoja monotonna stylistyka :damn:

Domyślnie

Bardzo zgrabne i sympatyczne auto. Design nie jest zbyt skomplikowany, ale w przypadku VW wystarczy, że jest odrobinę przyjemny. Szczególnie przód jest niezwykle interesujący. Na dużą pochwałę zasługuje wnętrze, które nie tylko jest ergonomiczne, ale też eleganckie. Jednostki napędowe również wyglądają na poważne atuty auta. Cena... chyba będzie tylko do przyjęcia przez bogatych Europejczyków

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

O ile srodek samochod mnie zawiodl
    A mnie wręcz przeciwnie, co prawda ta na zdjęciach to full wypas(skóra taka jak lubię ), ładne okrągłe nawiewy, deska rozdzielcza co prawda szarawa ale jak znam życie(czyt.VW ) to będzie o wysokiej jakości wykonania i takowym spasowaniu. Stylistyka może nie porywająca ale widać świeży powiew, nowe kształty lamp. Generalnie jednak wciąż jest klocowato.
    http://exoticcars.pl - egzotyczne auta z ulic i salonów, newsy i testy samochodów
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

W portalu Autocar napisali ze te 2 litrowe diesle to sa nowe konstrukcje w technologii CR - bardzo ciche.
    Mi auta sie bardzo podoba. Byłem przygotowany na rozczarownie jednak jestem pozytywnie zaskoczony. Kawał fajnego samochodu.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

No nie wiem dla mnie wygląda jak by co najmniej był już z 4-ry lata na rynku. Ani zewnętrznie, ani wewnętrznie nie powala wyglądem. Ja sobie mogę tak gadać a VAG i tak pewnie sprzeda z milion egzemplarzy
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Volkswagen będzie oferować dwa warianty Tiguana: drogowy (Sport & Style) i terenowy (Trend & Fun.).

Sport & Style

Trend & Fun.

Różnica będzie się opierać głównie na kątach natarcia. W pierwszym przydatku będzie to 18 a w drugim 28 stopni. Oprócz tego będą do obu wersji oferowane inne felgi, będa montowane inne dodatki do wnętrza. Z zewnątrz wersja Trend & Fun będzie miała dodatkowo relingi dachowe, płyty ochronne na podwoziu, inny przedni zderzak oraz będzie trochę wyżej osadzony.

(c) 3harts.nl, autoscoops

Uprawnienia umieszczania postów