Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Nowy dział: Fan Club

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707
    No wiesz polityka fiata tez mnie interesuje... np z jednej strony Fiat mówi że Linea to klasa C a z drugiej w reklamie pisze największa w swojej klasie i porównuje do Fabii będącej w klasie B...
    O tym była rozmowa w temacie o ww. Fiacie Jak masz jakieś ciekawostki ze świata motoryzacji to polecam ten temat: KLIK, chociaz ja rzadko kiedy tamuj zaglądam
    Ja może i tez jestem fanem jednej marki (Fiata), choć staram się w każdym temacie nie mówić o tym, chyba, że wymaga tego sytuacja. Ostatnio marka z Turynu przezywa renesans, także jest na tzw. "tapecie" i chcąc nie chcąc mowi sie o niej
    Pzdr.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Ja również uważam, że zakładanie dodatkowe działu mija się z sensem. Jeśli ktoś szuka informacji o danym samochodzie/części/czymkolwiek to i tak znajdzie to na forum lub założy odpowiedni temat. A jeśli nawet nie, to zostają google i specjalizujące się w danej marce/aucie kluby.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Jak masz jakieś ciekawostki ze świata motoryzacji to polecam ten temat: KLIK, chociaz ja rzadko kiedy tamuj zaglądam
    No właśnie... Sam rzadko tam zaglądam bo często trafiam na info o którym czytałem juz gdzies na forum [np w dziale motosport czy jakos tak] albo mnie nie interesującym... I do pewnego czasu przestałem tam zaglądać... Zresztą IMHO jest to dość mało popularny temat bo zbyt ogólny

Gdyby był dział News działający podobnie jak Premiery itp to naprawdę więcej ciekawych informacji docierało by do użytkowników i zainteresowanych... Przykładowo jak zaglądam do "Premiery" to czytam tylko te tematy które mnie interesują
    Oczywiście jak pomysł upadnie to nie będę sie upierał... Przeżyje News OCP mi wystarczą po prostu chciałem żeby ciekawostki docierało do Ag
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Uprawnienia umieszczania postów