Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 166 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1657

Wątek: Night Spot Warszawa

Domyślnie

Żaden wstyd...
    Dysleksja jest chorobą sklasyfikowaną przez specjalistów w jakichś tam, bliżej mi nie poznanych, niestety, kategoriach...

To tak, jakby się śmiać z epileptyka, że ma to, co ma...

NIE DO PRZYJĘCIA... ale różni ludzie na tym świecie...
    może niektórzy nie dorośli do relacji między koegzystencjalnymi jednostkami społecznymi... a sami liczą na nie wiadomo co

@ b707 - dzięki jesteś w porządalu gość
    szerokości, bayo

Domyślnie

Co do kierunków i prelki to to są postojowe światła a kierunki sa na dole.... co do koguta na dachu to jest to kogut do przejazdów grupowych Co do reszty to przepraszam za tą nie fortunna opinię jednego z naszych klubowiczów... ale istnieje coś takiego jak wolność słowa i każdy ma swoje zdanie. Co do wytykanie błędów ortograficznych przez moderatora ... to człowiek chyba pomylił swoje role... powinien zostać nauczycielem a nie moderatorem... bo zamiast moderować to nabija sobie posty Gryzę w obronie bardzo sympatycznego kolegi. Poza tym zapraszam we wtorek na naszego spota... możemy wszytko spokojnie wytłumaczyć sobie w cztery oczy a nie za plecami sie wkurzać... tyle. Gorąco pozdrawiam.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707
    IMHO żadnego konfliktu miedzy HondaOpen a aG niema i niebyło... i mam nadziej ze nie będzie...
    Jeśli chodzi o powyższą wypowiedź ...
    Kolego b707, osobiście uważam, że jakiś konflikt się jednak wdarł na nasze fora. Gdyby go nie było, to Wy byście nie wchodzili na nasze forum czytać co o was piszemy, a my byśmy na ten temat nie rozmawiali z Wami TU.

Myślę, że dobrym rozwiązaniem jakichkolwiek niedopowiedzeń na tematy KLUBÓW oraz ich członków, może być wspólne spotkanie podczas spotów i ... poznanie się

Tak, żebyśmy potem mogli pisać: Ej... a widzieliście jak ten gość od czarnych skarpetek super pokonał ten ostrzejszy zakręt przed Placem Bankowym... !!!

Lub

No nie mogę, nareszcie się dowiedziałem, czemu nie mogłem skonfigurować mojej poczty elektronicznej z Outlook'iem ) Gościu w palemkowej koszulce, wielkie dzięki za pomoc )

CZY TAK BY NIE BYŁO MILEJ???

Regards,

HOA3

Domyślnie

Pewnie, że byłoby lepiej! Zamiast snuć wypowiedzi w stylu "ja byłem w białych skarpetkach, a on w mokasynach), to ustawilibyście się wszyscy na któryś wieczór, wypili po piwku (Ci co na 4 kołach to najwyżej po Coli) i byłoby wszystko OK.

Domyślnie

jestem ZA

PS dowiedziałem się od naszej Nati, że to nie ja napisałem o czarnych skarakach ;P hehehe... a już się wkręciłem...

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Nie chce tu rozpoczynać jakichś dywagacji na temat Dysleksji.
    Wiem co to Dysleksja i wiem jaki ma wpływ ta choroba, ale...
    Dysleksja, dysleksją a pisanie postów poprzez Worda lub w Firefoxie, gdzie jest automatyczne wykrywanie błędów, to już zupełnie inna sprawa.
    Z żadnej choroby sie tutaj nie wyśmiewam, a każdy porządny forumowicz powinien wiedzieć jak niwelować swoje błędy w pisowni, nawet jak jest Dyslektykiem.

W tej kwestii ewidentny EOT
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Może troche teorii...

Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Odpowiedzi na moderację są często podzielone na negatywne i pozytywne. Nawet jeśli moderator próbuje wyegzekwować zachowanie reguł przez użytkowników, znajdą się osoby, które prawdopodobnie nie rozumiejąc obowiązujących zasad, będą przez to rozzłoszczone. Jednocześnie inni będą wspierać działalność moderatora.

Nawet inni moderatorzy mogą zostać wyprowadzeni z równowagi przez jakąś decyzję, czasem doprowadzając do burzliwej dyskusji poza głównym forum. Jednak decyzje takie rzadko są cofane, gdyż podważałoby to autorytet danego moderatora.
    Więc poprawiać nie musi...

Osobiście jestem [wielokrotnie o tym pisałem] przeciw wytykaniu błędów ortograficznych na forum... Dlatego sam się wstrzymałem

Ale jak twierdzicie że jest to tekst oficjalny... to IMHO można go było napisać oficjalnie... Postarać się... Prawda? Ale czasem się zdarza... Zresztą nie ma o co kopi kruszyć...

Stajecie murem za kolega i IMHO to się chwali... ale...
    Nie traktujcie kolegi dyslektyka jak osobę :susp: [za przeproszeniem :neutral: ] ograniczoną... Skoro On sam ma odwagę przyznać się do błędu i nie bronić "papierami" to po co męczyć temat? Wpadki się zdarzają a człowiek uczy się w końcu całe życie i na błędach...

Jestem dyslektykiem i dysgrafem z papierami .. Mi tez niegdyś wytknięto błędy ortograficzne ... Teraz dochodzę do wniosku że zrobiono dobrze... Posty sprawdzam w Wordzie... wiadomo że nie wszystko nawet On wyłapie... ale IMHO są schludniejsze ...

Zresztą nie róbmy na silę zadymy z tak błahych powodów.. Bo pójdziemy w ślady Greków którzy toczyli walkę... o kobietę... :lol:

Zresztą zgadzam się z DJem... Kiedyś można zorganizować spot... Nawet wypić browca na zlocie Ag

Więc nie męczmy już starych tematów Co było to minęło...

BTW
    Pozdrowienia dla koleżanki z HOC... szkoda ze u nas niema tak działających kobiet na Ag ??: ... Naszczepcie na OCP są
    pzdr i szerokości
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Moderator jest od moderowania i koniec. Jeśli tego nie robi to zaniedbuje swoje obowiązki. Dla tych z dysleksją polecam Fire Foxa który ostatnio sam sprawdza pisownię.

Ten temat został założony do omawiania spotów użytkowników aG na terenie Warszawy i okolic i proszę nie robić z niego pola dla dyskusji o chorobach i skarpetkach. EOT

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

napisalem , co napisalem - bylo to raczej ironicznie , wiec nie bierzcie tego tak do siebie

Domyślnie

Dobra wystarczy już . Zmieńmy już temat . Wszyscy jesteśmy fajni , ludzie w skarpetkach są spoko i ławki na civkach też .

Uprawnienia umieszczania postów