Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Audi Allroad Quattro Concept

Awatar Gemini
    Auto
    Fiat Punto 1.1 S

Domyślnie Audi Allroad Quattro Concept

Jak podoba się wam prototyp nowego Audi Allroad

http://www.autocentrum.pl/go/338__Na...57324____.html

Auto
    *

Domyślnie

jak dla mnie to całkiem mi się podoba tylko ten grill mógłby być trochę krótszy do dołu, bo tak to wygląda trochę ja by auto miało taki nabierak na przedzie :lol:
    konto zamknięte

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

niezle ale jak prototyp to nie wiem czy wiele z niego zostanie...Poza tym nie wiem czy z przodu nie za bardzo przypomina A6...Poza tym to ma byc samochod pozycjonowany miedzy A6 a A8 tylko SUV...Czyli konkurent Range Rovera...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fancars
    niezle ale jak prototyp to nie wiem czy wiele z niego zostanie...Poza tym nie wiem czy z przodu nie za bardzo przypomina A6...Poza tym to ma byc samochod pozycjonowany miedzy A6 a A8 tylko SUV...Czyli konkurent Range Rovera...
    Samochód przypomina A6 bo jego nadwozie jest zbudowane w oparciu o ten model, tak samo jak stary Allroad... Jak dla mnie piękne

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

podobno ma sie nazywac Q7...I nie jest to moj wymysl...W ktorejs z gazet czytalem ze ma AUdi zdecydowalo sie juz na ta nazwe....
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fancars
    podobno ma sie nazywac Q7...I nie jest to moj wymysl...W ktorejs z gazet czytalem ze ma AUdi zdecydowalo sie juz na ta nazwe....
    Mylisz modele - Q7 ma być SUV-em w stylu VW Touarega, a nie podwyższanym kombi

EDIT:

Tutaj dowody

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=133

- Swoją drogą wpisując w google "Audi Q7" jako pierwszy wynik na liście pokazał się właśnie artykuł z Auto Galerii

Sowison
    Guest

Domyślnie

Bardzo fajowskie auto Już poprzednia wersja A6 Allroad (bo taka była nazwa) była wyczesana i prezentowała sie bojowo live Ta jeszcze bardziej "napakowana" Allroadka wygląda tak jak powinien wyglądać auto "prawie terenowe" - bojowe, a nie pięknie. :lol:

-=Sadek=-
    Guest

Domyślnie

u mnie z tym to podobnie jak z BMW 7 po lifcie- wyszło fajnie ale stare terz jest ładne

Awatar Gemini
    Auto
    Fiat Punto 1.1 S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez -=Sadek=-
    u mnie z tym to podobnie jak z BMW 7 po lifcie- wyszło fajnie ale stare terz jest ładne
    Te Audi Allroad to ma być zupełnie nowy model bazyjący na obecje A6, więc nie ma mowy o liftingu :P

Ice
    Guest

Domyślnie

Fajnie się prezentuje, ale.... to Concept, zobaczymy co z niego zostanie w serii...

Uprawnienia umieszczania postów