Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Skoda Octavia I-szej generacji (1996->2010)

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Chaos a dokładnie dublowanie wiadomości wynika z tego iż starałem się podzielić kompendium na 3 części... W pierwszej ogólnie przedstawić historie Octavii... jej ewolucje na przestrzeni lat bez zagłębiania się w szczegóły konstrukcji.
    W kolejnej części chciałem przedstawić juz konstrukcje Skody... nie sposób było tutaj uniknąć odwołań do FL i wersji 4x4... Bowiem te "zdarzenia" miały wpływ na konstrukcje Skody, zdecydowałem więc że w jednej części wspomnę... a w drugiej się zagłębie i rozwiną problem.
    Trzecią częścią są ciekawostki.

W zasadzie sam się zastanawiam dlaczego zdecydowałem się na taka mała rozdzielczość

Zdjęć Kit Cara i WRC w większej rozdzielczości szukałem ale albo mam pecha albo naprawdę niewiele jest fotek rajdowych Octavii... Co gorsza ciężko znaleźć nawet jakieś lepsze materiały które by się bardziej zagłębiały w konstrukcje tych samochodów...

Co do błędów... Przyznam się bez bicia... przed publikacja czytałem tekst wielokrotnie i zawsze wprowadzałem jakieś zmiany... teraz też go czytam i nadal wprowadzam zmiany...
    Nie wiem jak to się dzieje... jak bym sam sobie w głowie dodawał czasami brakujące literki... Ale praktyka czyni mistrza
    pzdr

EDIT:

Cytat Zamieszczone przez Shyrl1
    Może zaznacz po prostu dużymi napisami te 3 części i już
    Tak tez zrobiłem... Zmodyfikowałem kilka zdań... poprawiłem to co wyłapałem... I zmieniłem lokalizacje jednego akapitu z 4x4.

Część zdjęć zmienię na większe... Część po niektórych w większej nie mam... a niektórych nie warto IMHO... chyba ze komuś zależy na podłokietniku w rozdziałce 1600x1200

To był właśnie powód dla którego wybrałem 1024x768... mogłem dać o skale wyższa ale teraz już za późno.. Po prostu nie chciałem by zdjęcia umilały czytanie oraz by ich oglądanie nie wymagało przesuwania ekranu. Ja jadę na 1360x1024 ale wiem że niektórzy użytkownicy potrafią operować na forum 800x600... Dlatego tez zdjęć w kompendium nie będę ruszać ale... Idąc w ślady innych tapety umieszczę na końcu
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Może zaznacz po prostu dużymi napisami te 3 części i już

Domyślnie

Ode mnie kilka dobrych fotek rajdowej Octavii:

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

To i ode mnie kilka fotek Octavii:
    - WRC:

- oraz fotka policyjnej Octavii na Węgrzech:

(C) cardatabase
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Domyślnie

Wyżej kilka fot odemnie

A teraz muszę stanąc w obronie b707 ponieważ stworzył kawał dobrego kompendium, a że trochę chaotycznie napisane - Dj Brabus, twoje pierwsze kompendium było rewelacyjne???, nie, to przychodzi z czasem.
    Ja też tworzę swoje pierwsze kompendium i też napewno będzie miało swoje błędy. Dajcie początkującym szanse i nie oceniajcie ich pochopnie.

Pozdrawiam

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Dziękuje za duże ilości fotek... oraz wypowiedzi nowiem pomagają one doprowadzić tekst do perfekcji.

Wczoraj poprawiłem kompendium a wieczorem rzucę na nie jeszcze okiem... Przyznam szczerze że nawet stosując owy podział jednym z akapitów stworzył się chaos który wczoraj poprawiłem.
    pzdr

Tu pilnuje Kocia Banda:

Awatar Petter
    Auto
    Nissan Almera 2,0 GTI

Domyślnie

Masz tu mały cosik odemnie Moze Ci sie spodoba
    LINK
    20 lat na pierwszym miejscu listy przebojów:
    Kac - Następnym będziesz Ty
    Zapraszam na moja stronę...
    http://petter.cba.pl

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sefar
    A teraz muszę stanąc w obronie b707 ponieważ stworzył kawał dobrego kompendium, a że trochę chaotycznie napisane - Dj Brabus, twoje pierwsze kompendium było rewelacyjne???, nie, to przychodzi z czasem.
    Opinie o czyjeś pracy nie muszą być same cukierkowe i słodkie. Właśnie najcenniejsze jest to, że ktoś się odważy napisać, że po prostu coś mu nie pasuje i rozwinąć dyskusje aby autor kompendium w przyszłości bacznie zwracał uwagę na wspomniane błędy. Na pewno znając Didżeja nie miał on na celu zniechęcić b707 do dalszej pracy tylko wręcz odwrotnie aby był lepszy. :>

Osobiście nie jestem jakiś specjalnie wymagający, a Octavia I gen. bardzo mi się podoba więc z tą większą chęcią przeczytałem całą pracę. Nie mam osobiście żadnych zastrzeżeń poza niektórymi małymi fotkami. Wszystko ładnie opisane i widać, że autor wielki fan Skody bardzo się przyłożył do pracy. Kto by pomyślał, że taki dupowóz jak Octavia może mieć siłę przyciągania i że tworzą się setki fanklubów dot. tego auta.

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

Nie wiem jak wyglądało to kompendium na początku, ale obecnie bardzo dobrze się prezentuje. Można z niego wyciągnąc sporo ciekawych informacji. Najpierw też odczuwałem niedosyt co do ilości tapet, ale te dotyczące zwykłych wersji można sobie łatwo samemu znaleźć, a dla orientacji każdą wersję przedstawia kilka fotek. Duży plus należy się za wykresy mocy poszczególnych silników.

Moja ocena: bardzo dobrze

Dodaj trochę tapet i wszyscy będą zadowoleni

Kompendium dedykuje Czeszce która pomimo że nie jest luksusowa jak BMW i Mercedes, szybka jak Veyron oraz niema włoskiej duszy
    - oddzielnie

Podstawowa tapicerka [w najtańszym modelu] przez dłuższy była dwu kolorowa
    - "zjadłeś" czas

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Dziękuję za komentarze.. Wróciłem z urlopu i uzupełnię temat o tapety oraz poprawie wychwycone błędy
    pzdr

Tu pilnuje Kocia Banda:

Uprawnienia umieszczania postów