Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Skoda Octavia I-szej generacji (1996->2010)

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Kawał dobrej roboty zwłaszcza po zmianach...A z racji tego iż lubię Octe (kiedyś myslałem nad zakupem)przeczytałem je z chęcią i dowiedziałem sie sporo. Czekam na tapety.
    Brawo

Awatar Veyron
    Auto
    Skoda Octavia tour

Domyślnie

To odemnie fotki wersji 20V turbo :

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sefar
    ADj Brabus, twoje pierwsze kompendium było rewelacyjne???, nie, to przychodzi z czasem.
    niestety pierwsze kompendium dja (zreszta tez pierwsze w ogole) jest nadal najlepsze ze wszystkich ktore tu sie znalazly.

nadal respekt dla b707 za stworzenie tego dziełka
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Podoba mi sie to kompendium. Wydaje mi się, że opisałeś wszystko tak jak trzeba. Dobry wstęp Mało kto myśli tak o swoim samochodzie

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Veyron Zobacz posta
    To odemnie fotki wersji 20V turbo :
    Kiedyś jak byłem w Lublinie miałem okazję pościgać identyczną(o ile nie tą samą) Octę. Jak na 150 km to całkiem nieźle jeździ

Awatar Tombar5
    Auto
    Micra K12

Domyślnie

Widać, że kompendium robił ktoś kto kocha to auto. Ja ze swej strony tylko mogę dopisać, że to naprawde udany wózek jest i jak ktoś nie wie co kupić a kasy ma wystarczająco na jakąś Oktę to dobrze zrobi jak ją kupi. U mnie w firmie w tym roku zeszły na emeryturę (czyli poszły do tzw Żyda) 4 pierwsze Oktawie 2 benzynowe 1,6 i 2 TDi, złego słowa nie powiem. Godne polecenia, udane auta.

Auto
    Skoda Octavia

Domyślnie

Bardzo fajne kompedium kolego, wielkie dzięki za wstawkę. Właśnie chciałem sobie troszkę poczytać o pierwszej Octavii, bo mam wielki sentyment do tego auta. Samochód ten daje wiele radości z jazdy, wygląd skromny, ale cieszący oko. Czesi zrobili dobry samochód.

Awatar Michak91
    Auto
    Renault19 1.8 F7P

Domyślnie

Jeśli mogę wyrazić swoją szczerą i prawdziwą opinię, to nie podoba mi się to kompendium. Tekst jest bardzo chaotyczny i całość niedbale napisana - pojawia się dużo błędów gramatycznych. Poza tym zero jakiegokolwiek porządku - najpierw piszesz o wersji 4x4, potem zamieszczasz zdjęcia i opisy silników, żeby znowu napisać o tej wersji. To samo jest z liftingiem - w dwóch miejscach kompendium piszesz o tym samym.
    brabus ma racje to kompendjum nie jest zbyt dobrze dopracowane a do tego dochodzi mała liczba tapet w dobrych rozdzielczościach, kiedyś na tym forum to były kompendia: masa zarembistych tapet i ciekawy tekst

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Co jest niedopracowane? Po wypowiedzi DJ'a kompendium przeszło pewna zmianę pod względem układu.
    Tapety zawsze można dorzucić zresztą źródła podałem więc jak ktoś chce lepszej jakości to są dostępne.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

urwał się z choinki zapachowej chłopak trochę

Uprawnienia umieszczania postów