Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: 3 wymiary adrenaliny w Krakowie, czyli Małopolski Zlot aG

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

A ja wrócę do poprzedniego tematu... i właśnie poważnie rozważam wybranie sie na Red Bull 3D Race... i powiem ze na 80% przyjade

Domyślnie

Proponuję wspólną zbiórkę o 13:00 pod wejściem do "Jubilata" od strony Wisły. Imprezka zaczyna się o 14:00, o 15:00 start.

Domyślnie

Co do wyścigu to :
    Film o całym wyścigu;
    http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...wyscig,1838183
    I zdjęcie;

A teraz mam takie pytanie do Dj Brabus`a i tych wszystkich, którzy się wybierają ... czy ja jako 14-latek, mogę się do Was przyłączyć?
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

Domyślnie

Pewnie, że możesz - będzie moja 3-letnia Emilka, więc dzieciaków Ci u nas dostatek!

Joke offcorz z dzieciakami - pewnie, że możesz - w kupie raźniej!!

To nam się swoisty Spot Małopolski robi!

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Ech...15...szkoda bo bym wpadł a ja 15 dopiero wracam do Polski.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Pewnie, że możesz - będzie moja 3-letnia Emilka, więc dzieciaków Ci u nas dostatek!

Joke offcorz z dzieciakami - pewnie, że możesz - w kupie raźniej!!

To nam się swoisty Spot Małopolski robi!
    Przez ostatni tydzień odpoczywałem z gromadką pięciu dzieciaków w wieku: 1,5, 2, 4, 6 i 7 więc myślę, że trochę starsze towarzystwo było by zbawienne
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

No to do jutra panowie!
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Domyślnie

1. samolot
    2. bolid
    3. łódź

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

buuuu dlaczego nikogo nie bylo pod tym Jubilatem o 13 wystałem sie i przez to miejsca nie mialem dobrego ehhh no chyba ze nie poznałem;/ nic trudno warto było sie przejechac szkoda ze nic nie wyszło ze spotu (przynajmniej z mojej strony;/)

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Czyli chyba wszyscy się nie zgraliśmy, myslałem że to tylko ja dałem plamę... :neutral:

Myślałem że będzie loozik, a tu proszę. Najpierw marsz z Ronda Grunwaldzkiego - myslałem że będzie OK. Niestety na moście mały kocioł a co za tym idzie ślimacze tempo. Potem problem z przedostaniem się na drugą stronę jezdni pod Jubilata. Nie mysłałem że już o 13.00 będzie tam taki tłum. Zakładałem że bedzie jeszcze luźno, Dj-a bym poznał bez problemu. Wychodziłem się tam chyba do 13.20 i poszedłem zająć sobie miejsce z bratem. Dopiero potem zdałem sobie sprawę z tego że przecież trzeba sie było wymienić numerami telefonów. Szkoda...

Na szczęście przejazd bolidu wynagrodził wszystko, wrażenia niesamowite, ten dźwięk... :surp:
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Uprawnienia umieszczania postów