Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: 3 wymiary adrenaliny w Krakowie, czyli Małopolski Zlot aG

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Matador
    Czyli chyba wszyscy się nie zgraliśmy, myslałem że to tylko ja dałem plamę... :neutral:

Myślałem że będzie loozik, a tu proszę. Najpierw marsz z Ronda Grunwaldzkiego - myslałem że będzie OK. Niestety na moście mały kocioł a co za tym idzie ślimacze tempo. Potem problem z przedostaniem się na drugą stronę jezdni pod Jubilata. Nie mysłałem że już o 13.00 będzie tam taki tłum. Zakładałem że bedzie jeszcze luźno, Dj-a bym poznał bez problemu. Wychodziłem się tam chyba do 13.20 i poszedłem zająć sobie miejsce z bratem. Dopiero potem zdałem sobie sprawę z tego że przecież trzeba sie było wymienić numerami telefonów. Szkoda...

Na szczęście przejazd bolidu wynagrodził wszystko, wrażenia niesamowite, ten dźwięk... :surp:
    No własnie dokładnie to samo pomyślalem o tych tel;/ Bo jak Ty wygladasz nie mam pojęcia ;p a o 13:20 to jeszcze kukałem przed wejścei pod Jubilatem .. a DJ tak samo bym poznał to go nie widziałem ;/ i ten popieram słowa ten dźwięk... szkoda ze nie wiele było widac przez te tłumy;/ ale zawsze cos.. .łaziłem jeszcze kolo tego calego pitstopu myślalem ze tam moze kogos spodkam ale tez lipa;/

Awatar tvn1
    Auto
    306 2.0 HDi, Auris II 1.6

Domyślnie

Matador i Potek jako pierwsi wrócili i od razu zdali mini relację. Czekam na coś obszerniejszego no i na jakieś fotki
    Toyota Auris II 1.6 Premium Comfort '14
    Peugeot 306 Break 2.0 HDi '00

Domyślnie

Brak wspólnych nr telefonów to pierwszy podstawowy błąd jaki popełniliśmy. Raz, że wyjechałem za późno (45 minut w korku na Dietla ), to jeszcze wylądowałem w okolicach Madalińskiego, bo na drugą stronę przez Wawel już nie szło się przepchać. Zobaczyłem tłum, usłyszałem bolid i samolot i tyle było z mojej wizyty na imprezie...

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Muszę przyznać że znalazłem się tam tylko ze względu na F1. Łódź mnie zupełnie nie interesowała, samolot niby OK ale jesli chodzi o lotnictwo to bardziej skłaniałbym się ku tegorocznemu Air Show w Radomiu...

Najgorsze było to oczekiwanie w upale, bez przerwy jakaś muzyka i oglądanie w kilkadziesiąt razy w kółko na telebimie kto jest sponsorem medialnym itp itd. Prowadzący imprezę też tego nie poprawili chociaż Maciek Zientarski całkiem dobrze czuje się z mikrofonem i nie przynudzał zbytnio. No i wkońcu ruszył Vettel, momentalnie się poajwil na alejach, potworne wrażenie, zwłaszcza hałas. Nie mogłem zbytnio uwierzyć w to co widzę. Jednak co dobre szybko się kończy. Trochę było mi mało i postanowiłem odwiedzić jeszcze boks zespołu. Dopchanie się tam graniczyło z cudem i wymagało trochę wysiłku ale w końcu sie udało. I tutaj zaskoczenie bo oprócz Red Bulla przywieziono także bolid Toro Rosso... I chyba tyle...
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

GG: 4927409

Domyślnie

Ja miałem świetne miejsce koło zakrętnu od strony wisły(tuż przy barierice), ale też wyszedłem an spotkanie i nikogo nie spotkałem(fakt, że rozpoznał bym tylko Dj`a ale cóż). Potem stałem wzdłuż trasy od Sheratona, a potem przed telebimem koło mostu.
    A co do PitLane to przecisnąłem się przez barierki i pomacałem sobie bolidy i kilka zdjęć porobiłem
    Tylko według mnie nie wszystko było dobrze przemyślane. Najpierw pozwalali gdzieś stać a potem jakiś cieć przychodził i mówił: cofać się ! pod barierkę !
    No i start całego wyścigu był nagły i bez żadnych zapowiedzi. Gdybym nie kręcił popisów Arch`a to bym nic nie miał ...
    A dostałem jeszcze potem informację, że w wtorek wieczorem można było chodzić po PitLane i siadać w bolidach.
    Kilka zdjęć za chwilę wrzucę a filmiki na dniach

Oto zdjęcia:

A tutaj taki bonusik

P.S. Jest jeszcze jedno sprawa ... nigdy nie zapomnę zapachu palonej gumy bolidu F1 ...
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 307_big_fan
    A tutaj taki bonusik
    Szkoda tylko, że laski mimo iż wzglednie zgrabne, to jakies takie paszczurzaste :lol: . No może poza tą, która na kole siedzie .
    EOT.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

A filmy 3 krótkie chcecie ode mnie bo też byłem??

VIP Awatar Matador
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez debosy
    A filmy 3 krótkie chcecie ode mnie bo też byłem??

No jasne, jesli dobra jakosć to na pewno warto rzucić okiem
    Very fast and powerful car with limited number of production. One of the most expensive cars in the world, born in Modena...

Ferrari Enzo

VIP Awatar Matador
    Auto

Domyślnie

No tak, jeśli RapidShare to jak zwykle dla mnie wyczerpany limit. Albo czekanie 3 godziny...

Ferrari Enzo

Uprawnienia umieszczania postów